رئیس پلیس لس آنجلس مور زیر آتش بیش از غارت اظهارات پلیس, درمان معترضان

در بیش از یک هفته از ناآرامی های مدنی پس از کشتن جورج فلوید, Los Angeles, رئیس پلیس میشل مور شده است در راس یک پاسخ پلیس که شامل بحث برانگیز شلیک فوم گلوله و دستگیری از معترضان مسالمت آمیز.

برخی از این تاکتیک ها و سخن گفتن او در یک اتاق خالی در تالار شهر در روز دوشنبه با خبرنگاران تماشای از راه دور به دلیل COVID-19 گرفتهاند و او تقلا برای حفظ همه او را برای کار به عنوان رئیس ردی میراث او در تعمیر چیز ساییده روابط با سیاه پوست و لاتین ساکنان.

دقیقه پس از این است که غارتگران بودند به عنوان مسئول فلوید مرگ عنوان شد مینیاپولیس افسران پلیس برگزار شد که پایین گردن خود را با یک زانو یا تماشای آن اتفاق می افتد مور در راه برگشت به کلمات.

اما مهم نیست که چقدر او تکرار و rephrased عذرخواهی آسیب انجام شد.

تبلیغات

روز بعد او نشسته در سکوت در پلیس کمیسیون جلسه برای یک ساعت به عنوان شهروند بعد از شهروند — چند در صد در همه خواستار استعفای خود را. در حالی که شهردار اریک Garcetti و دیگر مقامات حمایت مور طومار خواستار او را به اخراج می شود به دلیل سخن گفتن به بیش از 42000 امضا.

Los Los Angeles Police Chief Michel Moore addresses protesters at 3rd Street and Fairfax Avenue on May 30.

لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور آدرس معترضان نشان دادن در برابر کشتار جورج فلوید در مقابل بازار کشاورزان در 3 خیابان و خیابان شهرستان در 30 مه.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

نظر و ناهموار پاسخ به آشکار ناآرامی قرار داده اند مور در موضع دفاعی است.

بخش خواهد شد آماده سازی یک “گسترده پس از عمل گزارش” به ارزیابی عملکرد خود را در طول تظاهرات و در حال بررسی تصاویر نگران کننده از تهاجمی تاکتیک های پلیس گرفتار در فیلم, او گفت:.

تبلیغات

به عنوان وضعیت spiraled خارج از کنترل در Fairfax منطقه آخر هفته گذشته مور دستور داد افسران به توقف قابل توجه معترضان با باتوم. در روز سه شنبه Garcetti گفت: او به دستور پلیس لس آنجلس برای به حداقل رساندن استفاده از فوم گلوله و باطوم و “اگر ما می توانید از آنها استفاده کنید نه در همه.”

مور در تلاش است تا نشان دهد یکی دیگر از طرف پلیس لس آنجلس, هواداری با اعتراض عمومی بیش از فلوید را به قتل اعتراف نژادی و نابرابری در جامعه آمریکا و گاهی زانو زدن در مقابل معترضان برای نشان دادن تمایل خود را به گوش دادن.

“ما صدمه دیده است. ما می دانیم و تشخیص درد و غم و اندوه” مور گفت: در مصاحبه ای با بار. “ما منزجر و ما به اشتراک گذاری بسیاری از همان احساسات با توجه به این قسمت که جورج فلوید نشان دهنده و با توجه به مسائل سیاه و سفید از مردم و همه جوامع از رنگ و جایگاه خود در امریکا و بی عدالتی که امروز وجود دارد و این تاریخ است که ساخته شده است که وجود به نظر می رسد برای همیشه لطفا برای.”

اما او دوشنبه دیدگاه در حالی که با تمرکز بر غارتگران بودند درک شده توسط بسیاری به عنوان در تقابل با اخلاق.

تبلیغات

“ما نمی تظاهرات شب گذشته. ما تا به حال اعمال جنایی” مور گفت. “ما از مردم عزادار مرگ این مرد جورج فلوید. ما تا به حال مردم سرمایه گذاری. مرگ او در دست خود را به عنوان آن را به عنوان کسانی که افسران.”

مور گفت که او صحبت کردن کاف در خواب کمی پس از یک روز طولانی و “به طور کامل ساخته شده اتصال به اشتباه” در جستجو برای یک قیاس است.

او به معنای به می گویند که غارتگران بودند مانع از تمرکز بر نژادپرستی در پلیس برانگیخته توسط Floyd مرگ و در سراسر کشور تظاهرات که به دنبال او گفت:.

“من متاسفم که اظهار غلط و اشتباه گرفته شده به عنوان زمان زیادی را دور از تمرکز بر درست مسائل و نگرانی واقعی از پلیس اصلاحات اجتماعی اصلاحات از ما چگونه ما جامعه عادلانه برای همه و به خصوص پرداختن به بی عدالتی مربوط به ما سیاه, جوامع,” او گفت:.

تبلیغات

مور شناخته شده نیست برای اینکه شیک سخنران. اظهارات خود را اغلب محول به bureaucratese. اما او در انتخاب کلمات خود را با دقت است و نه در معرض ابتلا به gaffes. ساخته شده است که سخن گفتن از همه بیشتر قابل توجه است.

برخی از رهبران جامعه آن را می گویند به آنها یادآوری چیزی است که یک پلیس لس آنجلس رهبر می گویند در سال 1980 و اوایل دهه 1990 در یک زمان گسترده سوء استفاده پلیس هدف قرار دادن اقلیت. مور شد یک افسر جوان در آن زمان و از طریق صفوف افزایش و یک گروه که صرف دو دهه تصویب غم انگیز اصلاحات و تلاش برای ترمیم روابط با جوامع رنگ و کاری به ساخت متنوع تر نیروی پلیس.

“او در یک لحظه پرده در واقع با گفتن حقیقت ؟ اگر تا آن لحظه پرده به من گفت یک چیز گفت:” دیرین رهبر جنبش حقوق مدنی ارل Ofari هاچینسون. “اتحاد این گروه با وعده های خود را از اصلاحات وجود دارد خطر نشان دادن چهره قدیمی از پلیس لس آنجلس? وجود دارد خطر لغزش به که؟”

هاچینسون گفت او خواستار ارشد مرحله با وجود نگرانی بیش از سخن گفتن. اما او گفت مور است کار را به انجام به ساخت اعتبار خود را.

تبلیغات

“آنچه رئیس نمی خواهید برای آمدن Daryl گیتس” هاچینسون افزود: با اشاره به سابق رئیس پلیس شناخته شده برای خود سخت-شارژ مبارزه با جرم و جنایت تاکتیک از جمله عملیات چکش با ماموران حمله به ساختمان های آپارتمانی با ضرب و جرح قوچ و گرد کردن هزاران نفر از مردم در جنوب L. A. در سال 1988.

Protesters hold a "Defund LAPD" sign during a George Floyd demonstration in downtown Los Angeles on Friday.

معترضان برگزاری یک “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس لس آنجلس” علامت در میان دیگران به عنوان 1,000 جمع آوری مردم به صحبت کردن در برابر مرگ جورج فلوید در مرکز شهر لس آنجلس در روز جمعه.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

بسیاری از معترضان و زندگی ماده رهبران می گویند از آن زمان برای او را به رفتن.

پائولا جزئی یک سازمان برای زندگی موضوع گفت مور سخن گفتن نشان می دهد که طرز فکر است و نزدیک به دروازه’ نسبت به یک اصلاح طلب خواهد شد که کار با فعالان برای تغییر پلیس در این شهرستان است.

تبلیغات

“او ممکن است صدای بهتر و بهتر و استفاده بهتر عبارت” جزئی گفت. “اما ذهنیت و نگرش همان است. آن را یک ‘آنها’ آن ‘افراد’ فلسفه است. به همین دلیل ما policing سیستم واقعا تعصب در برابر مردم سیاه و سفید.”

مور به نظر می رسد که جان سالم به در بحران, در حال حاضر. Garcetti است و بسیج پشت سر او به عنوان اعضای شورای شهرستان.

Garcetti گفت: او شناخته شده مور دهه و رئیس نمی تواند احتمالا بدان معنی است که غارتگران هستند “معادل قاتلان.”

“اگر من معتقد بودم برای یک لحظه است که رئیس این باور بودند که در قلب او دیگر نمی خواهد رئیس” Garcetti گفت.

تبلیغات

اما مور قدم اشتباه بر شکنندگی پیشرفت پلیس لس آنجلس ساخته شده است که از سال 1992 شورش است که هنوز هم او امد و شد زیاد و دیگر کهنه افسران و عظمت این کار پیش پس از آن که معترضان به خانه و شکسته ویندوز از غارت کسب و کار جایگزین می شوند.

او باید ایجاد اعتماد در اداره پلیس در یک شهر که در آن هزاران نفر از معترضان با تجربه دست اول افسران ساخت دستگیری برای نقض مقررات و شلیک فوم گلوله به جمعیت.

تایمز گزارش داد روز شنبه در تعداد فزاینده ای از فیلم نشان دادن رفتار نگران کننده توسط ماموران برابر معترضان. در حالی که او معتقد است که خشونت آمیز افراد “همراه” با معترضان مسالمت آمیز در برخی از صحنه های مور اذعان کرد که فیلم از افسران نوسانی در مردم با باتوم و شلیک فوم گلوله به او داده مکث و مورد بررسی قرار می گیرد.

روز جمعه در کنگره ایالات متحده تد لیو (D-تورانس) در نامه ای به پلیس غیر نظامی کمیسیون خواستار رسیدگی به نحوه اداره در پاسخ به تظاهرات مسالمتآمیز در Fairfax منطقه شنبه گذشته.

تبلیغات

“مردمی که غارت و یا مرتکب آتش سوزی و یا حمله به افسران پلیس در حال ارتکاب جنایت و است که نمی توان چشم پوشی و یا قابل تحمل است. در همان زمان شما نمی توانید نسبت به آنچه برخی از مردمی را در یک روز و پس از آن مقابله با معترضان مسالمت آمیز در یک روز متفاوت و ضربه آنها را با باتون” لیو روز جمعه گفت.

در علاوه بر این به تحقیقات مور باید بازسازی بخش پس از طرح شرح داده شده توسط Garcetti و پلیس غیر نظامی کمیسیون روز چهارشنبه از جمله افزایش آموزش تاکید بیشتری بر جامعه پلیس موشکافی بیشتر از افسران استفاده از زور و 100 میلیون دلار به $150 میلیون دلار کاهش به طور کلی $1.86 میلیارد بودجه.

اطلاع رسانی اقدامات خود را خواهد بود که خواسته های نارضایتی و احساسات خام از معترضان با او صحبت کرد در خیابان ها و همچنین نیازهای خود را 10,000 افسران پلیس برخی از آنها ناراحت سولفات کارگردانی در آنها در جریان ناآرامی و برخی از آنها زخمی شدند در هرج و مرج است.

پس از تبدیل شدن به رئیس در ژوئن 2018 پس از بیش از سه دهه با پلیس لس آنجلس مور با حضور بی شماری از رویدادهای اجتماعی — پیشگیری از خشونت گروه های مهارت های زندگی جلسات که قبلا زندانی, مردم, جمعه, کلیسا, خدمات, سیاه, فارغ التحصیلان دانشگاه کرده است.

تبلیغات

اما کسانی که تلاش در ساختمان ارتباط و درک متقابل را می توان لغو کرد توسط پلیس آمریکا در یک ویدئو از نیمه راه در سراسر کشور — و یا توسط یک رهبر نامطلوب سخن گفتن است که او به سرعت پس گرفت.

پلیس لس آنجلس شهرت به عنوان یک سازمان اصلاح توسط فدرال رضایت فرمان رنج می برد در طول مور پس از تصدی تایمز گزارش داد که افسران نامتناسب متوقف و جستجو سیاه رانندگان و
برخی از اعضای نخبگان شهری بخش به دروغ به تصویر کشیده نفر به عنوان اعضای باند و یا همکاران.

در پاسخ مور به شدت کاهش می یابد وزارت تکیه بر خودرو متوقف می شود و در حال بررسی ماموران مترو که به اتهام جعل ، در میان اصلاحات اعلام شده توسط Garcetti در اوایل این هفته است یک مهلت قانونی برای ورود به این CalGang پایگاه داده.

“ما سخت کار برای اعتماد” کمیسر پلیس استیو Soboroff گفت. “در آن به عنوان یک حساب بانکی که در آن سپرده می شود و تنها یک دلار در یک زمان با انجام کارهای درست اما برداشت شده از سراسر کشور در یک میلیون دلار در هر.”

تبلیغات

Soboroff گفت: او views مور در زمینه کار طولانی خود و ارزش خود را به اجرای قانون است. بر خلاف یک تاسف بیانیه مور اعتقاد راسخ است در جامعه محور و deescalation تکنیک های که به کاهش استفاده از نیروی Soboroff گفت.

مور سلف چارلی بک مواجه شد در هر هفته پلیس جلسه کمیسیون سیاه زندگی توجه فعالان و خواهان خود را شلیک.

مور فرار کرده بود که درمان را تا زمان سخن گفتن در مورد غارتگران است.

در حال حاضر او تبدیل شده است تمرکز از خشم. و هنوز معلوم نیست چه تاریخی اعتراض خود را با تغییر سیاسی پویایی در شهرستان سالن. Garcetti پیشنهاد کرده است که کاهش در این بخش هر چند تنها کسری از آنچه سیاه زندگی توجه می خواستم.

تبلیغات

هنوز اعتراضات به احتمال زیاد به طور قابل توجهی گسترش نفوذ از زندگی ماده و دیگر پلیس اصلاحات شدند.

مور در ادامه به حمایت از برخی از رهبران جامعه در بخش کشت در سال های اخیر است.

به عنوان ناآرامی های باز در اطراف شهر آخر هفته گذشته Perry دولا شنیده می شود که افراد جوان برنامه ریزی شد به غارت هوشمند و نهایی فروشگاه در نزدیکی اردن فراز توسعه مسکن در وات.

دولا شدن دیرین وات ساکن و عضو وات باند نیروی کار تعیین شد به خاطر غارت و چپاول در خارج از محله خود را. او با کاپیتان جنوب شرقی ایستگاه برای هماهنگ کردن پاسخ ایستاده بود و با افسران پلیس برای محافظت از فروشگاه.

تبلیغات

این یک far cry از روز هنگامی که برخی از پلیس لس آنجلس شد آشکارا نژادپرستانه دولا گفت. همه چیز شروع به تغییر زمانی که لایحه براتون واقعا رئیس در سال 2002 و اختصاص به یک نسل جدید از پلیس کاپیتان به کار با رهبران جامعه در اهداف مشترک است.

اما با وجود این پیشرفت LAPD خیلی بیشتر کار را به انجام با جوان سیاه ساکنان که احساس کلیشه ای و کم ارزش دولا گفت.

“افراد جوان فقط می خواهید آنها را به گوش دادن به توقف قضاوت من به عنوان یک عضو باند چون من پوشیدن شلوار باد کرده برای جلوگیری از قضاوت من به عنوان یک جنایتکار به عنوان یک فرد شایسته احترام است.” “با من صحبت کند. آنچه در ذهن من است.”

بار کارکنان نویسندگان امیلی Mathslice ریس و دیوید Zahniser کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>