پلیس لس آنجلس چهره رشد انتقاد از نیروی بیش از حد ضعیف تاکتیک در طول تظاهرات

اداره پلیس لس آنجلس چهره رشد انتقاد بیش از آن در دست زدن به اعتراضات به فیلم ها و تصاویر ظهور جمعه از خشونت رفتار پرخاشگرانه توسط افسران.

شهردار اریک Garcetti در بر داشت خود را یک خط انتقاد قسمت از نیروی بیش از حد که دستگیر شده اند در فیلم, در حالی که همچنین دفاع از مثبت سهم که فردی افسران و اجرای قانون تحقیقات ساخته شده اند مانند شکستن قاچاق انسان حلقه. او گفت: برخی از تاکتیک های پلیس دیده می شود در هفته گذشته “هیچ جایی در شهر فرشتگان.”

یک ائتلاف از عدالت کیفری فعالان و طرفداران بی خانمان واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر این شهر بیش از, چگونه پلیس به کار گرفته اند تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید متهم ماموران تیراندازی یک مرد بی خانمان در چشم با گلوله های لاستیکی و نگه داشتن مردم به صورت رو به بالا از 12 ساعت به صورت ساده نقض مقررات.

کت و شلوار — ثبت اواخر جمعه توسط Los Angeles فصل National Lawyers Guild, سیاه زندگی ماده و لس آنجلس جامعه اقدام شبکه — متهم به پلیس لس آنجلس از نقض معترضان راست به جمع آوری و با استفاده از نیروی بیش از حد.

تبلیغات

در این شکایت همچنین ارائه اطلاعات جدید در مورد یک تصویر از یک مرد بی خانمان خونریزی از چشم در مرکز شهر لس آنجلس است که تا به حال رفته و ویروسی شده و به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از بحرانی این اداره در طول هفته گذشته.

پلیس لس آنجلس به اتمام رسانده است و تفکیک از بازداشت در تظاهرات. سخنگوی وزارت جاش Rubenstein تخمین زده است که حدود 2,700 نفر دستگیر بین مارس 29 و سه شنبه در اوج تظاهرات; رزرو سوابق نشان می دهد که اکثر کسانی که بازداشت شدند و برای شکست به اطاعت از یک پراکندگی سفارش و یا نقض مقررات.

این بخش ارائه نشده است به روز بازداشت چهره های, از شنبه. این طرح دعوی در دادگاه در حدود 3 درصد از 2,700 بازداشت بودند برای غارت یا جنایات دیگر. رزرو پرونده های بررسی شده توسط بار در اوایل این هفته نشان داد حدود 150 نفر دستگیر شده بود برای غارت در آن زمان حدود 5% از کل بازداشت کل.

“طی هفته گذشته در حالی که [Black Lives Matter لس آنجلس] و اعضای آن درگیر بودند قانونی متمم اول قانون اساسی فعالیت پلیس لس آنجلس با استفاده از زور برای پایان دادن به اعتراضات از جمله استفاده بی رویه از به اصطلاح کمتر سلاح های کشنده است که باعث صدمه به اعضای آن و القا ترس در آنها است که اگر آنها تصمیم به جمع آوری در فضاهای عمومی برای بیان مخالفت خود به خشونت پلیس در سراسر کشور در برابر مردان سیاه و زنان آنها خواهد بود موضوع از جمله خشونت و بازداشت” کت و شلوار گفت.

تبلیغات

کت و شلوار نیز متهم به پلیس لس آنجلس از دستگیری تعدادی از افراد بی خانمان برای نقض مقررات حتی اگر آنها “تا به حال هیچ جایی آنها می تواند به جلوگیری از نقض.”

کت و شلوار موجود وحشتناک عکس از یک مرد بی خانمان در یک صندلی چرخدار به عنوان شناخته شده “سینسیناتی” خونریزی از چشم و گفته بعد از پلیس او را با گلوله های لاستیکی. پلیس لس آنجلس گفته است که با استفاده از کمتر-از-کشنده فوم پرتابه نه گلوله های لاستیکی.

“او التماس کرد با پلیس را به استفاده از زور بر او قبل از اینکه به ضرب گلوله در چهره” کت و شلوار ادعا می کند.

Rubenstein تایید این حادثه مربوط به مرد بی خانمان است که این موضوع از یک امور داخلی تحقیقات به عنوان دیگر کثیرالانتشار کلیپ از اتهام سوء رفتار پلیس است که ظاهر شده اند در روزهای اخیر. او خواست هر کسی که معتقد است آنها قربانی سوء رفتار پلیس به تماس با امور داخلی و یا دفتر بازرس کل است اما به نظر در طرح دعوی در دادگاه.

تبلیغات

در اوایل این هفته رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور گفت: در این بخش نیاز به نشان می دهد نیروی بیشتر در پاسخ به حملات بر افسران پلیس و گزارش از غارت و چپاول در بخش های مختلف از شهرستان. حداقل 27 افسران مجروح شده اند و در هفته گذشته در حالی که در پاسخ به اعتراضات و یا غارت از جمله یک افسر که در بیمارستان بستری شد با جمجمه شکسته.

اما در روزهای اخیر پلیس لس آنجلس مورد انتقاد قرار گرفته برای پاسخ به تظاهرات. دو اعضای شورای شهر و رئیس پلیس غیر نظامی کمیسیون سابق دادستان فدرال آیلین دکر نامیده اند یک بررسی.

روز جمعه Rep. تد لیو (D-تورانس) نیز نامیده می شود در پلیس کمیسیون به بررسی بخش پاسخ هفته گذشته به تظاهرات و غارت در Fairfax منطقه.

در حالی که این منطقه را دیدم قابل توجهی غارت و ماشین های پلیس بودن, set on fire, فیلم همچنین ظهور نشان می دهد افسران غیر مسلح قابل توجه معترضان با باتوم. یک خبرنگار برای L. A. تاکو گفت: او حمله کردند و با باتوم و بدون تحریک با وجود اعلام خودش یک عضو از مطبوعات است.

تبلیغات

“مردمی که غارت و یا مرتکب آتش سوزی و یا حمله به افسران پلیس در حال ارتکاب جرم و است که نمی توان چشم پوشی و یا قابل تحمل است. در همان زمان شما نمی توانید نسبت به آنچه برخی از مردمی را در یک روز و پس از آن مقابله با معترضان مسالمت آمیز در یک روز متفاوت و ضربه آنها را با باتون” لیو روز جمعه گفت. “آنها مجموعه ای متفاوت از مردم پس از آن یک توجیه می گویند فقط به خاطر اینکه برخی از مردم برخی از غارت بنابراین ما در حال رفتن برای درمان تمام معترضان همان است.”

در مورد استفاده از باطوم یا فوم دور برای شکستن تظاهرات مور گفت: افسران می تواند در توجیه استفاده از چنین نیروی اگر غیر قانونی مجمع اعلام شده است به دلیل خشونت و حمله به افسران و یا تخریب اموال. اما او گفت: کلید تناسب از زور استفاده می شود و اذعان کرد حداقل یک حادثه از آخر هفته گذشته مورد نیاز خود را دخالت برای جلوگیری ماموران از خشونت.

“افسران گرفتن سنگ و بطری و سایر پرتابه [و] حفظ صدمات از اعضای درون یک جمعیت بزرگ. و است که جمعیت آن تعیین در صحنه فرماندهان که آن را غیر قانونی مجمع و که که جمعیت مورد نیاز برای پراکنده,” او گفت:. “و آنچه من شاهد بود که ماموران با توسل به زور از جمله باتون حملات برای رسیدن به آن و من شخصا به صحنه و در زمان اقدامات برای متوقف کردن آن است.”

هنوز عواقب ناشی از این بخش اقدامات هفته گذشته ادامه داد و به سطح. بروک Fortson, 29, که گفت که او مسالمت آمیز در اعتراض به زمانی که پلیس لس آنجلس یک رزمناو ناودان به او در Pershing مربع در روز یکشنبه ثبت شده است توجه کنید که او قصد دارد به شکایت این شهرستان است.

تبلیغات

تلویزیون فیلم نشان داد یک پلیس لس آنجلس رانندگی وسیله نقلیه به سمت جمعیت معترضان در نزدیکی 5 و تپه خیابان ها بعد از ظهر یکشنبه. پس از به طور خلاصه توقف به عنوان معترضان به اطراف خودرو با سرعت به جلو قابل توجه حداقل یک نفر.

Fortson گفت: بار او دچار کبودی در سراسر بدن او را بعد از ماشین زده او را در سمت. پلیس لس آنجلس گفت: معترضان حمله به خودرو بود که در پاسخ به یک گزارش از یک, سرقت, اما تلویزیون فیلم به نظر نمی رسد به نشان می دهد که. Fortson نیز رد کرده است که ادعا می کنند.

“تجربه من از آنچه اتفاق افتاد این بود که بعد از من برخورد کرد و من شروع به پریدن کرد به دور و من به یاد داشته باشید دست کشیدن من نسبت به محدود کردن و درخواست من اگر OK بود. من به یاد داشته باشید شنوایی کسی داد این است که یک تظاهرات مسالمت آمیز همه زانو زدن و همه در مراحل kneeled پایین,” او گفت:. “تا حد زیادی اکثریت قریب به اتفاق مردم ماند و باقی مانده صلح آمیز و deescalated وضعیت که پلیس ایجاد می شود.”

در همین حال ده ها تن از تظاهرات ادامه داد: در سراسر جنوب کالیفرنیا.

تبلیغات

یک بعد از ظهر جمعه تظاهرات در سانتا مونیکا تالار شهر تبدیل به یک ناهنجار Q&A بین معترضان مسالمت آمیز و شهرستان رئیس پلیس موقت شهرستان مدیر و شهردار.

شهردار کوین McKeown و موقت شهرستان مدیر لین Dilg اقدام به نشانی معترضان شدند و ملاقات با سوال در مورد استفاده از گاز اشک آور یکشنبه گذشته در سانتا مونیکا و تماس را قطع پلیس شهر بودجه.

“ما در اقدامات یکشنبه; ما را تعیین می کند آنچه که ما می توانید انجام دهید برای حفظ جامعه ما امن و تسهیل مسالمت آمیز اعتراض” Dilg گفت.

“به نام شما در گارد ملی!” یکی از معترضان فریاد زد.

تبلیغات

رئیس پلیس سینتیا Renaud گفت: فهرست اسامی افرادی که درگذشت در دست پلیس به نظر نمی رسد برای پایان دادن به, اما آنها توقف در سانتا مونیکا.

“به اعتقاد من در صلح; به اعتقاد من در جامعه من در خدمت” او گفت:.

سپس او شهردار و دیگران در زمان زانو در همبستگی با معترضان. برخی در میان جمعیت تقبیح این لحظه به عنوان یک عکس op. یکی از معترضان گفت: اگر Renaud نمی تواند اعتراف کند که خشونت علیه غیر خشونت آمیز معترضان پس از آن او باید استعفا دهد.

بار کارکنان نویسندگان الکس Wigglesworth, تونی Barboza, یوسف Serna و لیلا میلر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>