سازمان های اجرای قانون کمک به DPD استفاده از سلاح های مختلف Playbooks

حدود ساعت 1 صبح در ژوئن 3 مأموران اجرای قانون شروع پراکنده پنجاه یا خیلی افراد هنوز هم توسط دولت و کنگره آمریکا پس از پایان روز رسمی تظاهرات و شروع 9 بعد از ظهر حکومت نظامی. افسران اخراج فلفل توپ در آن باقی مانده و همچنین اعزام برخی از نوع پرتابه است که ساطع می دود.

Westword رسیده به دنور اداره پلیس برای پیدا کردن چه نوع از پرتابه این بود که شاید یک نارنجک دود یا گاز اشک آور که واجد شرایط به عنوان “کمتر از نیروی کشنده” مجاز تحت DPD دستورالعمل. تامارا Lenherr یک DPD سخنگوی پاسخ داد که پلیس دنور “بود و از هر [کمتر] سلاح های کشنده در آن شب در سوال” اما وجود دارد بسیاری دیگر از خارج از سازمان کمک به دنور اداره پلیس با تظاهرات.”

در طول اولین هفته از تظاهرات در مرکز شهر دنور روشن بود که دیگر سازمان های اجرای قانون حاضر بودند; تا به حال برخی از برچسب بر روی وسایل نقلیه زره پوش خود را نشان داد که وابستگی های خود. اما آنچه روشن نیست فقط چگونه بسیاری از سازمان های خارج شدند در دست…و عدم هماهنگی در مورد آنچه که مهمات مورد استفاده قرار گرفت و هنگامی که.

افسران از سیزده سازمان های اجرای قانون و همچنین به عنوان کلرادو گارد ملی شده اند کمک به DPD در جریان تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید است که آغاز شده و در دنور در آوریل 28.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“هر بخش است که به کمک ما در طول این اعتراضات استفاده کرده است خود را کمتر کشنده تجهیزات. آنها به دنبال سیاست های خود را به عنوان زمانی که آنها استقرار انواع مختلف کمتر کشنده گزینه های. در نهایت تصمیم به استفاده از هر یک از آنها کمتر کشنده گزینه های است که به آنها” Lenherr می گوید. بنابراین اگر چه DPD است که رهبری در مدیریت این تظاهرات سازمان های دیگر می توانید تصمیم بگیرید که کمتر کشنده مهمات برای استفاده و هنگامی که حتی اگر آنها در حال خارج های قضایی خود را.

Westword خواسته برای یک لیست از مهمات هر یک از آژانس خارج اعزام شده; Lenherr می گوید این بخش گردآوری اطلاعات, اما آن را “یک مدت طولانی تا زمانی که تمام داده های جمع آوری خواهد شد.”

این DPD خود استفاده کرده است, فلفل, توپ, فلفل اسپری گاز اشک آور فوم گلوله و نارنجک دود برای متفرق کردن معترضان به گفته جی, کاسیاس یکی دیگر از DPD سخنگو.

معترضان اما بارها و بارها گزارش شده دیدن فلش-انفجار نارنجک در حال استفاده توسط اجرای قانون است. در مورد خواسته است که در ژوئن 2, کاسیاس گفت: “ما با استفاده از فلش چتری. این صداهای بلند شد از آتش بازی است که مردم استفاده می شود” یادآوری میکند که صداهای بلند که معترضان شنیده می آمد از معترضان خود را.

در مه 29, ترزا Marchetta مدیر ارتباطات استراتژیک برای دفتر شهردار در حال اندرز خبرنگاران در توییتر نوشته “حقایق: فلش-bang دستگاه لاستیک گلوله سنگ و بطری – نه اجرای قانون. کشف حقیقت است.”

او افزود که “مردم از بین بردن ما, شهرستان و تحریک به خشونت نیست تظاهرات مسالمت آمیز و یا افسران پلیس. بررسی.”

Westword بود و واقعیت: در خارج از سازمان های اجرای قانون شده اند با استفاده از فلش-bang دستگاه. معترضان که دیدم فلش-انفجار نارنجک بودند اشتباه نیست.

نمایندگان با Adams County Sheriff را با استفاده از فلش-انفجار نارنجک در دنور تظاهرات با توجه به پل گرگوری یک سخنگوی کلانتر ،

در مورد Adams County افسران استفاده از فلش-انفجار نارنجک Marchetta اشاره می کند که او مه 29 صدای جیر جیر با اشاره به دنور پلیس و به اشتراک گذاشته شده “چه بود تایید توسط پلیس دنور که شب و تایید شده توسط DPD استفاده از زور در سیاست.”

Westword خواسته است Adams County برای تعیین زمانی که فلش-انفجار نارنجک استفاده شد و همچنین به تمام سازمان های اجرای قانون دیگر شده اند که به کمک DPD به تعیین که کمتر کشنده مهمات آنها مستقر کرده اند.

در تظاهرات می توان آن را تقریبا غیر ممکن برای شناسایی وابستگی از مأموران اجرای قانون به ویژه هنگامی که آنها در حال نزدیک شدن به مردم در اواخر شب در حالی که استفاده از اسلحه پینت بال پر شده با فلفل توپ. افسران پوشیده در زره مورد استفاده برای سرکوب شورش به طور کلی همان نگاه. برخی از پوشیدن لباس سبز, دیگران, آبی, اما به هیچ وجه به خود بگویید اصلی حوزه قضایی است.

که تبدیل به یک مسئله برای معترضان پزشکان و کاربران رسانه در تظاهرات پس اگر کسی معتقد است که آنها بوده ام به یک قربانی از استفاده نامناسب از زور آن را دشوار است به دانستن که در آن به شکایت. این DPD شده است رسیدگی به شکایات مربوط به سوء رفتار از خود افسران, اما شکایت در مورد دیگر افسران در حال به کار گرفته شده توسط اجرای قانون رهبری در آن دسته از حوزه های قضایی است. که اگر کسی می خواهد به پرونده شکایت حتی می توانید کشف کردن که در آن به.

اضافه کردن به سردرگمی این واقعیت است که هر سازمان اجرای قانون عامل خود را تحت استفاده-از-نیروی سیاست. بنابراین در حالی که دنور رئیس پلیس پل Pazen ترویج دنور سیاست به عنوان یک محصول تعامل جامعه بسیاری از افسران در دنور تظاهرات ندارد و به آن پایبند; قضایی خود باید سیاست های خود را.

هر دو Pazen و مورفی رابینسون مدیر اجرایی بخش عمومی ایمنی پشتیبانی دنور شورای شهرستان درخواست را به دفتر مستقل نظارت بر شهر را اجرای قانون ناظر بر رفتار مستقل “بررسی دنور اداره پلیس پروتکل ها و به طور کلی اتهامات سوء رفتار.”

در نامه ای مشترک به شورای ژوئن 5, Pazen و رابینسون توجه داشته باشید “این یک رویداد بی سابقه در شهرستان ما است. به اعتقاد ما این مهم است که به طور کامل بررسی و یادگیری از این حوادث به اطمینان حاصل شود ما با همکاری و حفاظت از دنور جامعه در بهترین راه ممکن است. ما کار خواهد کرد با OIM به اطمینان حاصل شود که آن را بررسی دقیق و کامل است.”

اما با توجه به عدم هماهنگی بین سازمان های اجرای قانون است که نقد و بررسی ممکن است مجبور به رفتن به خارج از شهر مرزهای…و شاید حتی به دادگاه فدرال.

در ژوئن 5, Denver, سیل در کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام از شاکیان که ادعا می کنند که اجرای قانون درمان آنها را در یک شیوه ای خلاف قانون اساسی در تظاهرات. قبل از اینکه به سرعت به نام 6 بعد از ظهر جلسه در دادگاه فدرال سرب وکیل در مورد میلو شواب با اشاره به تجهیزات استفاده شده توسط پلیس برای متفرق کردن معترضان به عنوان “باور نکردنی بیش از حد سلاح.” طرح دعوی در دادگاه می پرسد یک قاضی به زور شهرستان برای جلوگیری از اجرای قانون استفاده از کمتر کشنده مهمات در برابر کسانی که در تظاهرات.

و در اواخر ژوئن 5, قاضی, R. بروک جکسون موافقت و صدور موقت سفارش محدود در برابر استفاده از “سلاح های شیمیایی و یا پرتابه از هر نوع در برابر مردم درگیر شدن در تظاهرات مسالمت آمیز یا تظاهرات” توسط مأموران اجرای قانون به جز تحت شرایط خاص. و منظور این است که نه فقط محدود به DPD اما همه حوزه های قضایی کار با دنور.

در اینجا منظور:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>