Newsom, تماس, جدید, کالیفرنیا, محدودیت های پلیس در استفاده از زور پس از مرگ جورج فلوید

پس از یک هفته از اعتراضات در سراسر کشور علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه به نام محدودیت های جدید در کنترل جمعیت تکنیک ها و استفاده از زور توسط اجرای قانون از جمله ممنوعیت به اصطلاح “کاروتید نگه می دارد” پس از جورج فلوید کشته شد توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

Newsom گفت: بحث روش محدودیت قرار می دهد که فشار به طرف یک فرد گردن برای محدود کردن جریان خون و رندر می تواند فرد ناخودآگاه باید محروم از پلیس ایالتی آموزش برنامه اضافه کرد که او را به همکاری با نمایندگان مجلس برای ممنوعیت این عمل در میان سازمان های اجرای قانون در سراسر ایالت.

“ما آموزش تکنیک های strangleholds قرار داده است که زندگی مردم را در معرض خطر” Newsom گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در ساکرامنتو. “در حال حاضر ما می توانید استدلال می کنند که این استفاده می شود به عنوان استثنا. اما در پایان روز [a] کاروتید نگه دارید که به معنای واقعی کلمه طراحی شده است برای جلوگیری از مردم را به خاک و خون از جریان را در مغز است که هیچ جای دیگر در قرن 21 شیوه و پلیس.”

دموکراتیک فرماندار قول داد برای کار با کالیفرنیا قانونی, سیاه, انجمن, جامعه رهبران و مقامات اجرای قانون جدید استفاده از نیروی استانداردها و محدودیت در نحوه پاسخگویی به اعتراضات و تظاهرات.

تبلیغات

“معترضان حق دارند که نمی توان مورد آزار و اذیت. معترضان حق اعتراض مسالمت آمیز است. معترضان حق دارند برای انجام این کار بدون اینکه دستگیر گاز کشته شات توسط پرتابه” Newsom گفت. “که ساده و بیانیه ارزش.”

اعلام می آید در پایان یک هفته است که در آن Newsom سوار بر گوش دادن تور در لس آنجلس, استاکتون و ساکرامنتو به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و خواسته های به نژادی و عدالت ادامه داد: در سراسر کالیفرنیا بخشی از سراسر کشور قیام زیر فلوید مرگ است.

Newsom گفت: ملت است که در نیاز مبرم به فراگیر تغییر فرهنگی و تعهدات به برابری و که این کشور به عنوان یک کل پرداخت شده است “لب سرویس مورد که برای نسل” به جامعه سیاه و سفید. هنوز, او هشدار داد که هیچ راه حل سریع و تغییر باید محور جامعه و گروه های غیر انتفاعی رهبران کسب و کار و افراد — همراه با دولت است.

تبلیغات

کالیفرنیا در حال حاضر تاسیس خود را به عنوان یک رهبر در عدالت کیفری اصلاحات Newsom گفت: قانونی کردن استفاده از ماری جوانا و کار برای از بین بردن محکومیت سیاست های که تبعیض علیه سیاه پوستان, Latinos و کالیفرنیا در پایان پایین تر از مقیاس درآمد.

او اشاره کرد که بودجه پیشنهادی خواستار بسته شدن دو زندانها و حذف از ایسنا ، از نوجوانان عدالت است. او را لمس در اجرایی خود را به منظور تصویب یک مهلت قانونی برای مجازات اعدام یک جمله که گفت: “تبعیض بر اساس رنگ پوست خود را تبعیض بر اساس ثروت است.”

“ما در حال تلاش ما بهترین ها را در این دولت اما ما باید به انجام بیشتر” Newsom گفت.

در میان رهبران جامعه Newsom است مشاوره است Lateefah شمعون رئيس جمهور از اوکلند مبتنی بر Akonadi یک سازمان متمرکز نژادی عدالت حرکت و تلاش برای ریشه کن کردن نژادپرستی ساختاری.

تبلیغات

“این خمیدگی لحظه ای در این کشور و رک و پوست کنده در سراسر جهان نشان می دهد که ما حق آن را دریافت. که ما شناسایی این لحظه برای آنچه در آن است — یک تغییر کیفی در مواجهه با نژاد و نژاد پرستی گفت:” سیمون که به نظر می رسد با Newsom در روز جمعه. “ما نمی تواند به عقب برویم.” بنابراین برای کسانی که مردان و زنان در دهه های و به معنای واقعی کلمه که قرن ها را خواستار شده است و خواستار یک تغییر — ما به آنها مدیون است. ما به آنها مدیون است.”

روز جمعه اعضای قوه مقننه را سیاه و لاتین قفقاز در میان دیگران معرفی قانونی که آن را غیر قانونی برای افسران به استفاده از “کاروتید نگه می دارد.”

“جهان را تماشا می کردند که 200 پوند وزن یک افسر پلیس بود قوی تر بر گردن جورج فلوید برای بیش از هشت دقیقه” گفت: مجلس مایک Gipson (D-Carson) نویسنده سرب از قانون. “همه ما شاهد این اعدام. این بود که فراتر از قانون موجود که اجازه یک افسر صلح به استفاده از نیروی مناسب برای اثر دستگیری برای جلوگیری از فرار و یا برای غلبه بر مقاومت است.”

در اوایل این هفته, سن دیگو, رئیس پلیس دیوید Nisleit گفت: افسران او را “فورا” متوقف کردن با استفاده از بحث برانگیز گردن نگه خواستار تصمیم “درست را برای جامعه ما است.”

تبلیغات

در سال 1982 لس آنجلس پلیس کمیسیون عمل به محدود کردن استفاده از کاروتید سبد پس از مرگ جیمز Mincey جونیور, a 20-year-old مرد سیاه و سفید که قرار بود در یک کاروتید نگه دارید بعد از پیشرو افسران در یک ماشین با سرعت بالا چیس.

پلیس لس آنجلس را محدود می کند استفاده از یک کاروتید محدودیت برای موقعیت هایی که نیاز به نیروی کشنده.

Gipson گفت: لایحه توسط اعضای کالیفرنیا قانونی, سیاه, انجمن, این, لاتینی قانونی حزبی های آسیایی اقیانوس آرام جزایر قانونی حزبی قانونی یهودی حزبی و قانونی تجاوز حزبی.

“صحبت به عنوان یک قانونگذار و مقام انتخابی ما برای انجام بهتر” Gipson گفت. “ما باید برای نگه داشتن کسانی که در مقام پاسخگو باشد.”

تبلیغات

Newsom در روز پنج شنبه همچنین اعلام حمایت خود را به صورت یک پیشنهاد از Assemblywoman شرلی وبر (D-سن دیگو) به بررسی تاثیر از برده داری و در نظر گرفتن پتانسیل غرامت دیرین اولویت کالیفرنیا قانونی سیاه حزبی. Newsom این هفته نیز با اشاره به وبر نقطه عطفی پلیس استفاده-از-نیروی لایحه که او به قانون امضا شده در سال 2019 به عنوان نشانه ای از پیشرفت در سطح دولت است.

در سال دوم خود را در دفتر Newsom چهره ظریف وظیفه کمک به سرب کالیفرنیا دیگری از بحران با دولت شهرهای بزرگ احاطه شده توسط تظاهرات علیه چندین دهه تبعیض نژادی و نابرابری و همچنین درگیری با اجرای قانون و جداگانه حوادث خشونت و غارت.

Atty. ژنرال خاویر بکررا روز جمعه گفت که دفتر کار خود را به بررسی سیاست ها و اقدامات Vallejo اداره پلیس است که مورد آتش سوزی در روزهای اخیر پس از تیراندازی توسط پلیس Sean Monterrosa یک 22 ساله غیر مسلح لاتینی, مرد میان این هفته تظاهرات در برابر پلیس ،

دولت را بالا مامور اجرای قانون نیز خواسته کنگره در روز جمعه به گسترش قانون فدرال به دولت به طور کلی وکیل دلیلی روشن برای بررسی و حل و فصل الگوها و شیوه های خلاف قانون اساسی انجام ندادی.

تبلیغات

“زمانی که جوامع ما صحبت کردن در مورد درد خود را, ما در اجرای قانون باید برای گوش دادن و عمل” بکررا گفت: در طول یک تلفن کنفرانس مطبوعاتی. “جورج فلوید مرگ اتفاق نمی افتد در یک خلاء; آن را نشانه ای از عدم جمعی از ما سیستم عدالت کیفری به اندازه کافی ایستادن برای مردم رنگ. ما باید برای انجام بهتر.”

بکررا گفت: بررسی Vallejo اداره پلیس است شبیه به کسانی که در راه اندازی قبلا توسط وزارت دادگستری برای سان فرانسیسکو ساکرامنتو و بیکرزفیلد ادارات پلیس و با توجه به اداره پلیس لس آنجلس را با استفاده از یک پایگاه داده از اعضای باند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>