خواننده: یک فرد بزرگسال و قرار دادن بر روی یک ماسک برای چند دقیقه

هیچ باد و بدون کفش بدون ماسک, بدون خدمات ؟ فرماندار Jared پلیس به مدت طولانی تایید و پوشش صورت برای Coloradans رهبری در خارج از خانه. و در ژوئن 4, او با صدور یک فرمان اجرایی که سبب کسب و کار است که می خواهید به مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک. “کسب و کار باید یک راست به محافظت از کسانی که حاضر به گرفتن عقل سلیم گام به پوشیدن ماسک,” او گفت: “با انکار “خدمات به کسانی که ممکن است قرار دادن کارکنان خود و مشتریان در خطر سلامت.”

در کنفرانس مطبوعاتی اعلام سفارش های جدید پلیس همچنین جدید پرده برداری عمومی-اعلام خدمات مورد اهمیت ماسک-پوشیدن که او به نام “ما بلیط برای باز کردن اقتصاد ما هر چه زودتر.”

این موضوع از ماسک شده است به یک موضوع داغ پس از شروع بیماری همه گیر کوروناویروس و خوانندگان بودند سریع خود را برای رفتن به گوشه پلیس در آخرین اعلام. می گوید جاش:

مردم درآوریم اندکی ناراحتی برای ظلم و ستم…. آنها نیاز به کفش مناسب است ؟ آنها نیاز به تی شرت, راست? هیچ کس در مورد سگ خود را “انتخاب” در آن موارد. تواند یک فرد بزرگسال را در یک ماسک برای چند دقیقه از روز خود را و گریه را متوقف کند در حال حاضر. در آن طول می کشد عملا هیچ تلاشی.

لعنتی whiny fuhj ivy winters hd فرزندان…

پاسخ کری:

هیچ باد و بدون کفش بدون خدمات است که در رابطه با وزارت بهداشت الزامات و مسئولیت خود را بیمه. آن را خودسرانه حکومت ساخته شده توسط کسب و کار است. بیمه خود را پرداخت نمی کند اگر یک مشتری کاهش خود را در فروشگاه بدون کفش. (من پرکار هیچ-کفش-پوشنده لباس در روز جوان.) اصرار ماسک یک فشار اجتماعی چیزی نیست وزارت بهداشت و علوم می گوید شما باید پوشیدن یک اگر فعالانه بیمار یا مراقبت از کسی که بیمار یا شما یک جراح می گوید که. اما گفتن نگه دارید خودتان آن را مانند یک میدان نیروی.

شمارنده ادم بازیگوش و خطرناک:

من نقاب تا زمانی که من دریافت واکسیناسیون. قصد ندارم که در راه است. یک ماسک است که یک چیز بسیار آسان برای انجام.

می پرسد Lesley:

به چه نقطه شما بر این باورند پلیس باید به زور کسی را به پوشیدن ماسک? تفنگ نقطه ؟ مرگ ؟ برای مرد همکار ما ،

پاسخ Jon:

به نقطه ای از آنها خواسته به ترک محل, همان اگر آنها سعی می کنند برای ورود به یک کسب و کار بدون یک پیراهن یا کفش. هر گونه سؤال دیگر ؟

پاسخ شکارچی:

یک کسب و کار همیشه باید مجاز به رد خدمات به هر کسی که به هر دلیلی. خواهد بود-مشتری همیشه مجاز به صرف پول خود را در جای دیگر.

و این از ایگور:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

ما باید از دست یک زن و شوهر از مشتریان در طول چند روز گذشته. آنها تماس بگیرید و بپرسید در مورد قیمت گذاری و سپس خنده وقتی گفت که آنها نیاز به پوشیدن ماسک در محل. خود پاسخ این است که “من که قرار بود برای حمایت از فروشگاه های محلی خود را, اما اگر من مجبور به پوشیدن ماسک.”

همه ما صاحبان کسب و کار قرار داده شده است از طریق wringer چند ماه گذشته و ما چشم انداز تاریک و دلگیر به نظر می رسد به اندازه کافی در حال حاضر. از مطلق وحشت ما باید زمان بیشتری را صرف آنلاین تلاش برای کشف کردن PPPL و دیگر گزینه های تسکین در واقع از کار در روابط مشتری و مولد بودن/خلاق است.

اغلب اگر نه همه از صاحبان کسب و کار صحبت کردم به پایین در حدود 60 درصد است. اگر شما اجاره فضا از یک صاحبخانه, این است که قطعا یک خام مقدار کسب و کار فقط به پرداخت اجاره بها بسیار کمتر کارکنان و هزینه های دیگر. آخرین چیزی که یک کسب و کار نیاز به شنیدن این است که کسی که قرار بود برای حمایت از یک فروشگاه محلی اما نمی خواهد به خاطر یک تکه پارچه نازک پوشیده شده است باید در تعامل ما.

کسب و کار بسیاری از کارمندان که هنوز وحشت زده COVID که ممکن است باید در زمینه مسائل مربوط به سلامت و یا خانواده آنها در حال تلاش برای محافظت از. آنها ممکن است حتی حاضر به بازگشت به کار مگر اینکه ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی برای نگه داشتن آنها را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. به عنوان یک “رئیس” آن است که واقعا دشوار است برای مدیریت کارکنان و نیازهای مشتری با متعادل هدف و ذهنیت در حالی که دستکاری زنجیره تامین و حمل و نقل مسائل در همان زمان.

کسب و کار کوچک محلی در حال صدمه زدن به شدت در حال حاضر. لطفا اجازه دهید آنها را به انجام کسب و کار با علت سعی و کوشش. ما نمی دانیم که اگر ماسک ها بیش از حد (و آنها ممکن است) اما ما در حال انتخاب احتمالا امن تر در حال حاضر بیش متاسفم بعد. ما با پوشیدن ماسک در هنگام خرید در کسب و کارهای دیگر در روح جامعه همکاری است.

آخرین چیزی که یک کسب و کار کوچک نیاز در حال حاضر است یک اولتیماتوم برای یک مشتری حمایت و یا طرح دعوی در دادگاه بعد پایین خط به صورت زیر ماسک دستورالعمل. یک کسب و کار باید به مشتریان به بهترین شکل ممکن محصول را با بهترین قیمت با حداقل بدون هیچ زحمتی. یک ماسک نباید یک عامل تصمیم گیری برای آنها یکی را انتخاب و برای انجام کسب و کار با.

از محلی کلرادو, کسب و کار, با تشکر از همه بیشتر است که درک و انعطاف پذیر در این زمینه است.

شما چه فکر میکنید در مورد پلیس ماسک منظور ؟ شما را به یک کسب و کار است که نیاز به یک ماسک? ارسال نظر و یا به اشتراک گذاری افکار خود را در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>