خواننده: Christo استاد بود لقب

Christo یکی از غول از هنر معاصر جهان درگذشت در پایان ماه مه در نیویورک است. اگر چه او هرگز در کلرادو زندگی می کردند او یکی از عمده قطعه در اینجا — 1972 را “دره پرده” خارج تفنگ و تا به حال برنامه های دیگر “بر روی رودخانه” که می توانست اجرا در امتداد رودخانه آرکانزاس. پس از کار بر روی این پروژه برای بیش از یک دهه Christo در نهایت لغو آن در سال 2016 پس از سالها بحث بیش از نگرانی های زیست محیطی.

آن را هنوز هم ستیز مفهوم به عنوان توسط اثبات نظرات خوانندگان مایکل Paglia قطعه مورد Christo را کلرادو اتصالات.

می گوید گابریل:

قطعه زیبا مایکل Paglia. با تشکر از شما, من خوش شانس به تجربه کار خود را در نیویورک.

نظرات پاتریک:

F*&%ck این مرد Christo. خوشحالم که او رفته است و نمی خواهد هر گونه تهدید تر از ما پارک های ملی و یا آثار خود را با به یاد ماندنی اتلاف مواد است که به پیدا کردن راه خود را به محل های دفن زباله. خوب رهایی و خداحافظی برای همیشه!

می افزاید: آماندا:

اگر من می خواستم برای دیدن هنر من رفتن به یک موزه هنری است. اگر من در خارج, من می خواهم برای دیدن طبیعت است.

می گوید لری:

او جوهر سرمایهداری است. کاغذ بسته بندی. و به ما نشان داد این بود که ممکن است این کار را در مقیاس بزرگ. افق و رودخانه ها آثار طبیعی. آنها بها آثار طبیعی اما نمی نگه داشتن ارزش دلار مگر یک همراهبا از نفس انسان. و او dii آن است. در حال حاضر من می توانم نفس بکشم. هیچ کس نشسته است در جایی برنامه ریزی برای قطع یک پرده بر افق نمایی از رودخانه در حال اجرا. چگونه خفه کننده است.

شمارنده لری:

آن شده اند که به طور موقت و شگفت انگیز و زیست محیطی “نگرانی” همه مزخرف غرفه تاکتیک.

نتیجه گیری آنتونی:

Christo بود و نه یک هنرمند. او یک استاد از لقب.

چه شما فکر می کنم Christo کار? ارسال نظر و یا به اشتراک گذاری افکار خود را در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>