هفت نفر مرده در داخل خانه در حال سوختن در آلاباما

VALHERMOSO چشمه علا. (AP) — نمایندگان در پاسخ به یک تماس در مورد تیراندازی در آلاباما در بر داشت هفت نفر مرده در داخل یک خانه است که تعیین شده بود شعله ور در اوایل جمعه, مقامات گفت.

Morgan County نمایندگان خاموش کردن آتش قبل از آتش نشانان وارد بر داشت و سه زن و چهار مرد به ضرب گلوله در داخل, رسانه های خبری گزارش شده است.

مایک Swafford سخنگوی با مورگان شهرستان کلانتر دفتر گفت: فروغ بود در نزدیکی بدن است و ممکن است شده اند در تلاش برای از بین بردن مدارک و شواهد.

“آن صحنه وحشتناک و قادر به پردازش آن را برخی از زمان” Swafford گفت.

معاونین کلانتر آشنا هستند با اقامت داشتن پاسخ به تماس چند وجود دارد در چند سال گذشته مشکلات از جمله مواد مخدر و سرقت خاطی و اختلالات, او گفت:. قتل ممکن است مربوط به مواد مخدر گفت: دکتور روزانه.

“ما نظریه در حال حاضر هر کس بود در آمد و در اینجا برای یک دلیل آن را انجام داد و در سمت چپ” او گفت:. مقامات به دنبال امکان قتل بودن مواد مخدر مرتبط Swafford گفت.

محققان هنوز در تلاش برای شناسایی تمام قربانیان ساعت پس از آنها یافت شد و تا به حال عموم نیست شناسایی هر گونه شک دارم.

پزشکی قانونی جف Chunn گفت: اسامی قربانیان منتشر خواهد شد هنگامی که اعضای خانواده تا به حال مطلع شده است.

“در من 37 سال به عنوان یک امدادگر معاون پزشکی قانونی و پزشکی قانونی این است که عمده ترین صحنه جرم در Morgan County” Chunn گفت.

یک سگ هم پیدا شد مرده در خانه یک آجر در مرتع پرورش احشام-سبک و ساختار است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>