آخرین: پکن برطرف بیماری همه گیر کوروناویروس محدودیت

مینیاپولیس — رئیس دانشگاه مینه سوتا است معرفی مدرسه سر کلاس های حضوری پاییز امسال پس از انتقال به ارائه آنلاین در طول coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس جمهور جوآن Gabel نیز توصیه به هیئت رجنت هفته آینده که دانشگاه بازگشایی اقامت سالن در پاییز.

استار تریبیون گزارش Gabel اعلام کرد توصیه های جمعه پس از دو هفته مذاکرات با دانشگاه رهبران و کارشناسان بهداشت عمومی.

Gabel همچنین نشان می دهد هر یک از پردیس تنظیم آن تقویم دانشگاهی به این نتیجه فرد آموزش شکرگزاری و یا زودتر اگر مقامات بهداشتی دولت آن را لازم بدانند.

او طرح باید به تصویب رجنت.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به می دانم که امروز در مورد شیوع ویروس:

— ایالات متحده بیکاری باعث تعجب 13.3% افت در میان همه گیر.

— انگلستان شد دومین کشور پس از ایالات متحده آمریکا با بیش از 40 ، 000 مرگ و میر ویروس.

— که وسیعتر توصیه های برای استفاده از ماسک است.

— این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است از مبلغان کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران به انجام آنها کمک رسانی آنلاین. کلیسا با عجله به خانه آورد بیش از 26,000 جوان مردم از ماموریت های خارج از کشور با هدف جذب اعضای جدید است. بسیاری از مصرف کار خود را به رسانه های اجتماعی در کشورهای خود را دارند.

— دوشنبه D-Day سالگرد خواهد بود یکی از غریب اذکار تا کنون برای 6 ژوئن 1944 فرود در نرماندی. Coronavirus همه گیر است که نگه داشتن تقریبا همه دور — از رهبران جهان به ضعیف جانبازان که ممکن است دیگر فرصتی برای وداع نهایی به رفقای خود را.

— ژاپن آن را نگه داشته و میر ناشی از کروناویروس جدید کم با وجود یک سری از missteps که التماس این سوال که آیا جلوگیری از آن می تواند در آینده امواج از عفونت. مقامات انجام شده تنها کسری از آزمایش های مورد نیاز برای پیدا کردن و منزوی کردن بیماران است.

___

رفتن به https://apnews.com/VirusOutbreak برای به روز رسانی در طول روز است.

___

در اینجا چه چیز دیگری است که امروز اتفاق می افتد:

HARRISBURG, Pa. — رژیم صهیونیستی. تام ولف اجازه خواهد داد که 12 بیشتر استان ها هستند که خانه به 1.3 میلیون نفر از مردم برای پیوستن به نزدیک به 4 میلیون که در حال حاضر در حداقل محدود فاز از سه مرحله پاندمی بازگشایی طرح حتی به عنوان او هشدار داد جمعه از شیوع در شمال غرب پنسیلوانیا است.

گرگ گفت که 12 استان ها می توانید پیوستن به “سبز” فاز از چراغ ترمز-رنگی بازگشایی برنامه بعدی جمعه. شانزده بیشتر شهرستانهای وارد “سبز” فاز چهار شنبه, پیوستن به 18 نفر دیگر.

در آن سطح ورزشگاه آرایشگاه و سالن مو می تواند بازگشایی می توانید داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها و کافه ها. اردوگاه های شبانه و سازمان ورزش جوانان می تواند شروع و تجمعات تا 250 نفر مجاز است.

گرگ می افزاید: در حالی که پنسیلوانیا تعداد کل جدید کروناویروس موارد کاهش یافته است به تازگی ایری شهرستان در ایالت شمال غربی و صفحه اصلی به دولت چهارم-پرجمعیت ترین شهرستان شاهد افزایش موارد است.

___

ST. پل Minn. — مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرده است که بازگشایی تدریجی آغاز خواهد شد شنبه برای داخل سالن ناهار خوری ورزشگاه ها و اماکن تفریحی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Walz روز جمعه گفت که با وجود کاهش مشتریان و کارکنان هنوز هم خواهد بود یا به شدت توصیه می شود و یا نیاز به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش ویروس.

رستوران ارائه می دهند داخل سالن ناهار خوری در حالی که حفظ اجتماعی فاصله نیاز به رزرو و صندلی بیش از 50 درصد اشغال. ورزشگاه استودیو یوگا, تئاتر, کنسرت, سالن بولینگ کوچه ها و موزه ها ممکن است باز در 25 درصد اشغال. مکان های عبادت خود را افزایش می دهد به اشغال 50 درصد است.

مینه سوتا مجلسی جمهور داگ لون استقبال حرکت می کند حرکت می کند اما او اصرار فرماندار دموکرات برای سرعت بخشیدن به این روند و بازگشایی تمام مینه سوتا کسب و کار در ماه ژوئن 19.

___

اسلام آباد– نخست وزیر پاکستان گفته است که کشورش از مردم که او نمیخواهد به reimpose یک مستند بود که کاسته ماه گذشته گفت: ملت نمی توانیم به دلیل اقتصاد بیمار.

در یک سخنرانی تلویزیونی جمعه نخست وزیر عمران خان خواست پاکستانی ها به موقف اجتماعی – فاصله دستورالعمل گفت: این تنها راه برای کند کردن روند گسترش ویروس.

نوشته ساعت پس از پاکستان گزارش داد 68 ویروس و میر مربوط به قبل از 24 ساعت بالا بردن آن مرگ و میر در این بیماری همه گیر به 1,838.

یکی دیگر از 4,896 جدید تایید موارد این ویروس نیز روز جمعه گزارش داد پاکستان بیشترین تعداد در یک روز.

___

NEW ORLEANS — برخی از لوئیزیانا کسب و کار شده اند ناودان پس از بازگشایی برای اولین بار در 2 1/2 ماه در حالی که دیگران در حال انتظار برای مشتریان و یا مصرف یک هفته دیگر به ظهور از سراسر کشور virus مستند.

میله, ماساژ, امکانات, بازی بولینگ کوچه ها و استخرهای شنا و تو مغازه ها در لوئیزیانا اجازه داده شد به بازگشایی جمعه تحت سفارش امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز.

در Bodyworks, ماساژ و اسپا در مونرو, صاحب دانا Laseter تا به حال هیچ وقت به یک مصاحبه گفت. “ما همه در آینده و ما تلفن زنگ خاموش قلاب.”

New Orleans دولت اصلی شیوع نقطه داغ نیست شرکت کننده در این گسترده تر بازگشایی. مقامات شهرستان گفت: بیشتر زمان و اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری زمانی که آن امن است.

لیک چارلز کوچه بولینگ سرپرست اشلی Gunderson گفت: هیچ کس تا به حال نشان داده شده است تا در طول روز جمعه ساعت برای اولین بار در پترو کاسه اما چند نفر به نام به حال به می گویند که آنها خواهد بود در آینده.

___

و لانسینگ, میشیگان. — میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer می گوید: آرایشگاه و شخصی دیگر-مراقبت از کسب و کار می تواند بازگشایی سراسر کشور در 15 ژوئن.

کسانی که کسب و کار و مکان هایی مانند سالن های ورزشی و سالن های سینما که تعطیل شد, برای مقابله با کروناویروس هستند که مجاز به راه اندازی مجدد در میشیگان شمالی در هفته آینده با محدودیت. فرماندار رود به حرکت بقیه دولت در بیشتر مناطق پر جمعیت به این مرحله در هفته آینده.

در 32 شمال شهرستان داخل سالن گردهمایی های اجتماعی و حوادث سازمان یافته تا 50 نفر مجاز خواهد بود موضوع را به فاصله و دیگر قوانین ایمنی. آزاد اسلامی تا 250 خواهد شد مجاز است.

داخلی امکانات مانند بولینگ کوچه, سینما, مراکز کنوانسیون و عرصه ورزش باز خواهد شد در 25% ظرفیت و یا نگه دارید تا به 250 نفر هر چه کوچکتر است.

میشیگان تا ششم-اکثر COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده و منطقه دیترویت بود هنگامی که به عنوان یک ملی نقطه داغ.

___

لندن — انگلستان تبدیل شده است و دوم کشور به طور رسمی ثبت بیش از 40,000 coronavirus مربوط به مرگ و میر بیش از 100 دانشمندان نوشت: دولت بریتانیا به اصرار آن را به تجدید نظر در لغو ویروس مستند محدودیت.

دولت روز جمعه گفت که یکی دیگر از 357 افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس فوت کرده اند در انگلستان در تمام تنظیمات از جمله بیمارستان ها و خانه های سالمندان. که طول می کشد کل به 40,261 جهانی دوم-بالاترین همه گیر مرگ و میر در پشت, ایالات متحده است.

انگلستان واقعی COVID-19 مرگ و میر به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود بیشتر به عنوان مجموع تنها شامل کسانی که آزمایش مثبت برای ویروس.

در نامه ای سرگشاده دانشمندان از دولت خواست برای به تعویق انداختن کاهش بیشتر از این مستند داده شده هنوز در سطح بالایی از روزانه ویروس های مربوط به مرگ و میر و عفونت های جدید.

“با وجود دو ماه از مستند ما هنوز تجربه غیر قابل قبول روزانه تعداد مرگ و میر هنوز در صدها و حدود 8,000 عفونت های جدید در انگلستان به تنهایی” آنها نوشت.

___

ققنوس آریزونا است گزارش جدید روزانه بالا برای تایید coronavirus موارد به عنوان تعدادی از ویروس های مربوط به مرگ و میر در کشور در صدر 1,000.

وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی روز جمعه گزارش 16 جدید و میر آوردن آریزونا مجموع به 1,012. گروه گفت: 1,578 فتح کرد گرفته شد موارد جدید بودند شمارش تا کنون بالاترین روزانه تعداد پس از وقوع آغاز شد.

تعداد زیادی از مردم تایید می شود شما با COVID-19 در آریزونا است که در حال حاضر در 24,332. افزایش موارد شروع شد و حدود 10 روز است. رژیم صهیونیستی. mlb خود را برداشته اقامت در خانه سفارش در مه 15.

___

SIOUX FALLS, S. D. — داکوتای جنوبی کاهش یافته است و برنامه ای برای تست ضد مالاریا دارو برای جلوگیری از COVID-19 همکاران در مطالعه جمعه اعلام کرد.

ایالت آزمايشات به نام بعد از دانشگاه مینه سوتا مطالعه نشان داد که این دارو هیدروکسی کلروکین تا به حال هیچ بهره مندی بیش از یک دارونما به عنوان یک راه برای جلوگیری از COVID-19 در افراد در معرض coronavirus.

هیدروکسی کلروکین را به خود جلب کرده بحث پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج آن به عنوان یک پادزهر برای COVID-19 اما این دارو نشان داده شد در مطالعات به کمک در برخی از مطالعات حتی مضر باشد به افراد بستری شده با ویروس.

Sanford, سلامت, avondale estates بهداشت و بنای سلامت بودند همکاری در این آزمون که اسپانسر شده از طرف ایالت داکوتای جنوبی. داکوتای جنوبی محاکمه شد و در مراحل اولیه بود و به تازگی باز شده برای ثبت نام.

___

مادرید — اسپانیا دولت ویروس کارشناس می گوید که ترس از آلوده شدن با کروناویروس ممکن است نقش مهمی در افزایش مرگ و میر است که هنوز به توان توضیح داد.

اسپانیا را به وزارت بهداشت گزارش فقط بیش از 27000 تایید COVID-19 مرگ و میر. آنها افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس قبل از درگذشت.

اما کارلوس III دانشگاه اجرا می شود که ملت و میر در رصدخانه ثبت نام بیش از 43 ، 000 مرگ و میر ناشی از مارس فراتر از شماره انتظار می رود بر اساس این نرخ در سال های اخیر است.

هماهنگی مرکز بهداشت هشدار و اضطراری مدیر فرناندو سیمن روز جمعه گفت که اختلاف بین وزارت بهداشت تعداد و آمار و ارقام مرگ و میر می تواند با توجه به عوامل دیگر به طور غیر مستقیم مربوط به virus.

او گفت: یکی می تواند “این افراد با بیماری های مزمن که ترس بیش از حد یا بیش از حد طولانی صبر برای رفتن به بیمارستان” زمانی که آنها نیاز به مراقبت در اوج شیوع بیماری در اسپانیا.

سیمن اذعان کرد که اسپانیا واقعی COVID-19 مرگ و میر می تواند بالاتر از زمان رسمی شمارش. اسپانیا مانند سخت ترين ضربه کشورها تا به حال مشکلات زیادی در ارائه virus آزمون برای همه بیمار در شروع آن شیوع.

___

میلان — بدون مرگ و میر ثبت شد و نه ایتالیایی مناطق در روز جمعه به عنوان coronavirus گرفتن در ایتالیا همچنان به سهولت. تعداد مرگ و میر در سراسر کشور رشد 85 در 24 ساعت, در راستای روزهای اخیر در مجموع 33,774.

اطلاعات جدید از عمران سازمان حفاظت حاکی از یک افزایش شدید در تعداد تایید coronavirus موارد — با 518 جدید مثبت بیش از دو روز زودتر آوردن ایتالیا در مجموع به تاریخ به 234,531.

این افزایش نسبت به پرش بزرگ در تعدادی از آزمایشات در لومباردی به بیش از 19,000 در یک روز از فقط بیش از 3400 یک روز پیش از آن. نشان داد که بیش از 400 جدید و مثبت در منطقه است که متولد فشار از ایتالیا با بیماری همه گیر.

فشار در بیمارستان همچنان به سهولت با کمتر از 200 نفر در بیمارستان بستری و 22 کمتری از مردم در مراقبت های ویژه. مقامات می گویند ترین فشرده-مراقبت از بیماران دیرینه موارد است که ثابت کرده اند سخت به درمان است.

___

SKOPJE شمال مقدونیه — شمال مقدونیه به ثبت یک رکورد جدید تعداد روزانه coronavirus عفونت برای سومین روز متوالی با بیش از نیمی از کشور را به 2.1 میلیون نفر زیر 80 ساعت نزدیک به کل مستند.

وزیر بهداشت Venko Filipce اعلام کرد که 180 مبتلا به تازگی نفر و مرگ دو نفر شد ثبت بیش از 24 ساعت گذشته یک رکورد جدید پس از اولین مورد ثبت شده بود در اواخر فوریه. کل موارد تایید شده در کشور در حال حاضر ایستاده در 2,790 و 149 نفر کشته شده اند.

Filipce گفت: حدود 90 درصد از افراد مبتلا به تازگی از اعضاء و بستگان از 15 خانواده و موج دوم این بیماری همه گیر در شمال مقدونیه شد و در نتیجه مردم نادیده گرفتن ممنوعیت تجمع جرم. بیش از نیمی از موارد جدید از پایتخت, اسکوپیه.

شمال مقدونیه دولت تحمیل کرده است تقریبا نزدیک به کامل مقررات منع رفت و آمد در چهار منطقه آغاز شده است که در 9 p. m. روز شنبه و در نهایت در ساعت 5 شنبه. مردم تنها می تواند به ترک خانه های خود را برای رفتن به بیمارستان یا داروخانه. سوپر مارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی بسته هستند.

Filipce گفت او مطمئن است که جدید سنبله در عفونت تحت کنترل است و اعلام کرد که مقامات می خواهم در مورد پنج گام های بعدی برای برخورد با این بیماری همه گیر.

___

لندن — سازمان بهداشت جهانی در حال تغییر است توصیه های خود را برای استفاده از ماسک در طول coronavirus همه گیر است و در حال حاضر توصیه که در مناطق که در آن وجود دارد گسترده است و انتقال مردم باید پوشیدن ماسک های اجتماعی فاصله ممکن نیست مانند حمل و نقل عمومی و در مغازه ها.

در یک نشست خبری در روز جمعه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus همچنین گفت: مردم بیش از سن 60 یا کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی باید پوشیدن نقاب در موقعیت های اجتماعی که در آن فاصله نمی تواند حفظ شود. که قبلا تنها توصیه می شود که مراقبت های بهداشتی کارگران و کسانی که بیمار توسط COVID-19 و مراقبين پوشیدن ماسک.

Tedros تاکید کرد که “ماسک خود را محافظت نمی کند شما از COVID-19” و با تاکید بر اهمیت شستن دست و اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر. او افزود که سلامت کارگران در مناطق گسترده انتقال باید در حال حاضر پوشیدن ماسک های پزشکی در تمام مناطق از امکانات بهداشتی و نه فقط کسانی که با تایید COVID-19 بيمار و گفت که پزشکان شاغل در قلب و عروق و یا سایر بخش, برای مثال, باید همچنان به پوشیدن نقاب و حتی اگر هیچ شناخته شده coronavirus بیماران.

___

بغداد — تعداد تایید coronavirus موارد گزارش روزانه در عراق به 1000 و برای اولین بار در کشور شاهد آن موارد سه گانه در دو هفته گذشته به دلیل افزایش تست.

یک وزارت بهداشت بیانیه صادر شده در روز جمعه گفت: حداقل 1,006 جدید کروناویروس موارد گزارش شده بود در حالیکه در 24 ساعت آوردن مجموع در سراسر کشور به 9,846. وزارت آمار و ارقام نشان داد مرگ و میر باقی مانده در 285.

وزارت بهداشت و درمان تیم انجام شده است تصادفی virus آزمون از مردم و مقامات عراقی گفته اند که چرا تایید موارد خونتان. عراق انجام داده است نزدیک به 10 ، 000 آزمون های هر روز در روز های اخیر.

اما افزایش تعداد مربوط به سلامت کارگران که به استناد کمبود تجهیزات پزشکی و کارکنان آموزش دیده. مقامات گفته اند که flareup در تعدادی از موارد می تواند فاجعه بار برای کشور floundering بخش بهداشت و درمان.

پزشکان گفته اند بیمارانی که آزمایش مثبت به ماندن در خانه مگر اینکه علائم خود را بدتر کند.

___

برلین — سوئیس می گوید که قصد دارد برای لغو محدودیت در سفر از کشورهای اتحادیه اروپا و انگلیس در ژوئن 15.

دولت سوئیس قبلا اعلام کرده بود که این امر به طور کامل بازگشایی مرزهای این کشور با همسایگان خود — اتریش و آلمان و فرانسه در اواسط ماه ژوئن.

روز جمعه در بیانیه دولت گفت: “از نظر زمان اپیدمیولوژیک وضعیت” آن را در حال حاضر می تواند گسترش آن به تمام کشورهای اتحادیه اروپا و انجمن تجارت آزاد اروپا و همچنین بریتانیا.

سوئیس عضو اتحادیه اروپا است اما بخشی از اروپا معمولا پاسپورت چک-رایگان شنگن سفر منطقه است.

___

کوالالامپور — مالزی دولت اعلام کرده است که 35 میلیارد ringgit ($8.2 میلیارد دلار) محرک برای تقویت کوتاه مدت بهبود اقتصادی این کشور ظهور از بیش از دو ماه از ویروس مستند.

بسته است که در علاوه بر این به 60 میلیارد دلار محرک اعلام کرد در اوایل مراکز در افزایش اشتغال wooing سرمایه گذاری خارجی و احیای بخش های کلیدی اقتصاد است.

نخست وزیر Muhyiddin یاسین در روز جمعه گفت آن شامل 10 میلیارد ringgits (2.3 میلیارد دلار) دستمزد یارانه, برنامه های آموزشی و حمایت از کوچک و متوسط. معافیت های مالیاتی و تخفیف داده شده است برای تقویت تولید, املاک و مستغلات, خودرو و روغن پالم هواپیمایی و گردشگری.

او گفت که این شامل نرخ مالیات صفر تا 15 سال برای خارجی ها برای سرمایه گذاری بیش از 500 میلیون ringgits ($117 میلیون دلار) در ساخت و ملک ثابت بخش. مالزی که نزدیک به 8,300 عفونت و 116 مرگ و میر کاسته ویروس محدودیت در ماه گذشته.

___

برلین — مقامات آلمانی می گویند یک کشیش کاتولیک که در تماس با بسیاری از مردم در خدمات کلیسا در شهرهای مختلف دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس.

Dpa آژانس خبری روز جمعه گزارش داد که مقامات بهداشتی در ایالت مکلنبورگ-فورپومن در گفت کشیش بود درگیر در خدمات در دمین, اشترالزوند و گریمن در میان مکان های دیگر.

منطقه ای کلیسا مقامات گفتند در وب سایت خود را که تمام خدمات کلیسا در دمین و Stralsung به نام بودند تا 21 ژوئن در حالی که مقامات به دنبال هر کسی که تا به حال تماس با کشیش. تا کنون یک نفر دیگر دارای آزمایش مثبت برای این ویروس و بسیاری دیگر هنوز در انتظار نتایج.

نتایج جستجو برای 130 تست که انتظار می رود روز شنبه در آخرین و تا کنون 12 نفر گفته شده است به منزوی کردن خود در خانه به عنوان یک احتیاط.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>