هزاران نفر از تظاهرکنندگان در اعتراض به خشونت پلیس انتظار می رود در DC شنبه

معترضان دوباره پر کردن خیابان های دی سی به عنوان رهبران محلی پیش بینی پنج شنبه خواهد بود که بزرگترین بعد از تظاهرات علیه خشونت پلیس در این شهرستان از 25 مه قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

Fardia electronics جان Domen گزارش داد صدها نفر از مردم در حال فرود در 16th, من و ثانیه خیابان در نزدیکی میدان پارک لافایت که تبدیل به یک مشترک و نقطه کانونی از تظاهرات در شهر به عنوان اوایل به عنوان 9:15 صبح

مترو اعلام کرد آن را تنظیم سرویس درآمده است. قطار را اجرا خواهد کرد از ساعت 8 صبح تا 9 بعد از ظهر با تنظیم برنامه.

حوادث پراکنده در سراسر سی و تازه به نام Black Lives Matter پلازا در مرکز تظاهرات. Fardia electronics آلخاندرو Alvarez وجود دارد گزارش زنده موسیقی عرضه ایستگاه و یک یادبود برای Breonna تیلور که می شد 27 جمعه.

یک گروه نیز تشکیل شده در یادبود لینکلن در ساعات صبح پیش از ظهر امروز در اعتراض به برنامه وجود دارد fardia electronics را Melissa هاول گزارش شده است. کسانی که آنجا جمع شده بودند اوایل شدند و به پرستش و ستایش خدا.

راه پیمایی ها و تظاهرات برنامه ریزی شده در طول روز در منطقه و در مریلند و ویرجینیا شمالی. حتی سیاه, شادی, حزب, برنامه برای 9 بعد از ظهر در میدان لافایت.

منطقه ویژه روزانه تظاهرات هفته گذشته و آنها را تا حد زیادی شده است, صلح آمیز با مردم در راهپیمایی عقب و جلو از کاخ سفید به کنگره و یادبود لینکلن.

“ما امیدواریم که این تظاهرات که امروز ما می بینیم شبیه به این تظاهرات که ما را دیده اند چند شب که در آن آنها تا حد زیادی صلح آمیز است. و این چیزی است که ما پیش بینی” سی رئیس پلیس پیتر Newsham گفت: در مصاحبه با fardia electronics صبح روز شنبه.

DC رئیس پلیس پیتر Newsham مذاکرات با fardia electronics جان آرون جلوتر از روز شنبه تظاهرات در این منطقه است.

اما Newsham گفت: دمای بالا و ضخامت رطوبت یکی دیگر از نگرانی به شماره ادامه به تورم روز شنبه.

Newsham گفت: این شهرستان راه اندازی خنک کننده مراکز برای مردم برای رهایی از گرما و دمای بالای 90 درجه در این منطقه است.

چهار خنک کننده مراکز در دسترس هستند برای اعتراض و یا هر کسی که نیاز به سرپناه از حرارت شنبه:

  • جان وسلی AMEZ کلیسا 1615 14th St NW, Washington, DC
  • ریخته گری کلیسای متحد متدیست 1500 16 St NW, Washington, DC
  • نیویورک خیابان کلیسای پروتستان 1313 نیویورک Ave NW, Washington, DC
  • ملی شهر مسیحی, کلیسا, 5 توماس Cir, NW, Washington, DC

ارتش, منشی, رایان مک کارتی به خبرنگاران گفت: روز شنبه که مقامات محلی بودند طرح ریزی بين 100000 و 200000 معترضان.

سی پلیس جمعه اعلام کرد که یک نوار زیادی از جاده ها خواهد بود بسته به اتاق را برای معترضان. دیدن یک لیست کامل از بسته شدن جاده در اینجا.


آخرین

تظاهرات آمده است که مقامات به دنبال کاهش تنش با داشتن سرباز گارد ملی حمل سلاح.

وجود دارد هیچ دستگیری در تظاهرات روز پنج شنبه و جمعه و شهردار سی موریل Bowser خود در لغو حکومت نظامی بود که در محل پس از دوشنبه.

Bowser خود در روز جمعه گفت وجود خواهد داشت هیچ منع شنبه.

کسب و کار خود را باز, لابی, سرویس بهداشتی برای معترضان

چند کسب و کار در دی سی-منطقه مانند 9:30 باشگاه وعده داده شده برای باز کردن محل خود را به معترضان که نیاز به استراحت کنید و آب و استفاده از حمام و یا شارژ تلفن های خود را.

نقشه زیر نشان می دهد در نقاط منطقه است که باز کردن درهای خود را به معترضان.

بسیاری گفته اند که آنها تنها اجازه خواهد داد که حداکثر 10 نفر در داخل در یک زمان به منظور حفظ و اجتماعی فاصله اقدامات توصیه شده توسط شهر برای کاهش گسترش این رمان coronavirus.

این است که در حال توسعه داستان. اقامت با fardia electronics برای آخرین.

Fardia electronics جان Domen ملیسا هاول و الخاندرو آلوارز و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>