هزاران نفر به صورت مسالمت آمیز تظاهرات روز شنبه در اطراف لس آنجلس

هزاران نفر از مردم جمع شده بودند در بیش از یک دوجین تظاهرات مسالمتآمیز در سراسر لس آنجلس در روز شنبه در اعتراض به مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید در دست پلیس است.

به عنوان 3:20 p. m. چندین هزار نفر از مردم شرکت کننده در تظاهرات در هالیوود شد راهپیمایی غرب در سانتا مونیکا به سمت بلوار بورلی هیلز. وجود دارد چند پلیس در دید هر چند برخی به شدت مسلح ملی Guardsmen دیده می شد ارسال شده در طول مسیر.

در مرکز شهر لس آنجلس وجود دارد که رشد جمعیت در مقابل تالار شهر و یک گروه کوچکتر در مقابل اداره پلیس لس آنجلس و روز شنبه بعد از ظهر.

در سراسر راه در پارک بزرگ کوچک یادبود به Breonna تیلور Ahmaud Arbery و دیگران مشخص شده بود بر روی زمین توسط یک صلیب و دسته گل. تیلور به ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس در Louisville, Ky., آپارتمان. Arbery شد تعقیب کردن و به ضرب گلوله توسط دو مرد سفید در گرجستان است.

تبلیغات

Andrea Gonzalez آورد و مادر و شوهر و سه فرزند به سالن شهرستان در روز شنبه بعد از ظهر. این اولین تظاهرات برای کودکان سنین 4 و 6 و 7.

“ما به ارمغان آورد آنها را در اینجا به دلیل آن مهم است که به آنها نشان می دهد که چرا ما احترام تمام زندگی انسان است و حتی اگر ما در حال قهوه ای پشتیبانی میکنیم, سیاه, زندگی,” او گفت:.

Gonzalez, مادر, Micaela رویز گفت: او به خاطر 1992 L. A. شورش وضوح و تجربه کرده است و تبعیض به عنوان یک دست اول. او گفت که او جنگیدند برای کودکان خود که تبعیض در حالی که در حال رشد یادآوری یک معلم است که نمی خواهد اجازه می دهد دخترش وارد کلاس درس تا زمانی که همه دانش آموزان سفید نشسته بودند ،

او امیدوار است که بیان خشم منجر به تغییر. این یک دلیل او احساس مجبور به تظاهرات در همبستگی شنبه.

تبلیغات

“سکوت است, پذیرش,” او گفت:.

خانواده سفر به لس آنجلس از سان دیماس.

گونزالس معتقد است که یکی از دلایل این زمان اعتراضات به نظر می رسد متفاوت از گذشته تظاهرات است لفاظی است که از رئیس جمهور تهمت که او معتقد است بیشتر سوخت تنش های نژادی.

“من خیلی عصبانی و منزجر را با کلمات خود را — این چیزی است که کلمات خود را ایجاد کرده اند” او گفت:.

تبلیغات

یک گروه از حدود 50 نفر از پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان از رونالد ریگان UCLA مرکز پزشکی UCLA سانتا مونیکا مرکز پزشکی USC کک مرکز پزشکی بیمارستان کودکان لس آنجلس و Kaiser Permanente پیوست اعتراض در مقابل سالن شهرستان, پس از ماه ها کار شبانه برای کمک به بیماران مبتلا به کوروناویروس.

“ما در سمت چپ خط مقدم به اینجا می آیند. ما احساس بسیاری از خشم و به عنوان بیماران مبتلا به طرفداران ما احساس می کنیم نیاز به صحبت کردن در مورد بی عدالتی” Kannitha Lor, 25, گفت:.

سیاه جوامع شده اند ضربه سخت به خصوص توسط ویروس — یک دلیل عمده آنها پیوست و در تظاهرات گفتند.

“نژادپرستی بحران بهداشت عمومی” گفت: Delilah گارسیا 24 با اشاره به نامتناسب تعدادی از بیماران او می بیند در مقایسه با دیگر نژادها. “به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

تبلیغات

با پوشیدن ماسک صورت مطابق با کروناویروس محدودیت و مالش و نگه داشتن نشانه هایی است که خواندن “پرستاران برای زندگی مهم نیست” و “اگر کسی می گوید که آنها نمی تواند تنفس شما به آنها کمک” آنها ارائه شده ضد عفونی کننده دست به دیگر معترضان و آماده شد برای ارائه کمک های پزشکی در صورت نیاز.

در کارسون ده ها تن از معترضان مسالمت آمیز به رهبری عضو شورای شهر Jawane هیلتون راهپیمایی به شهر هال به شعارهای “پلیس پلیس” و “دریافت زانو خود را خاموش گردن من.” یکی فریاد زد: “مامان من نمی توانم نفس بکشم” اشاره به Floyd نهایی کلمات.

“تقاضای ما ساده است: آنها که از کشتار ما” هیلتون گفت. در یک نقطه جمعیت در زمان زانو برگزار شد و یک لحظه سکوت برای Floyd.

دبرا Williams, 55, از لس آنجلس گفت: کارسون رویداد برای اولین بار بود اعتراض او تا به حال تا کنون حضور داشتند. “شما عصبانی در مورد موقعیت هایی که اتفاق می افتد و شما در حفظ و دیدن آن را به شما در حفظ و دیدن آن را به شما در حفظ و دیدن و سپس آن را مانند: خوب حالا من برای انجام کاری” او گفت:.

تبلیغات

ویلیامز که با این نسخهها کار برای اجرای قانون سوار حدود 20 دقیقه از L. A. برای حضور در این رویداد با یک همکار.

او گفت که او می خواهم تا به حال به اندازه کافی از سیستمیک نژاد پرستی و بی عدالتی اجتماعی.

“آنها تا به حال خود را به زانو در گردن ما برای بیش از 400 سال و ما بیش از این ظلم و ستم” ویلیامز گفت. “بدون متحده امریکا خواهد بود ساخته شده است.”

“آن زمان برای یک تغییر” گفت: ویلیام کالینز 36 ساله سیاه از کارسون بود که در راهپیمایی با خواهر خود را. او نشانه بخوانید: “شما نمی توانید یک حکومت نظامی در صلح است.”

تبلیغات

کالینز گفت: او بود که در تنها دوم اعتراض او همیشه می خواهم با حضور در زندگی خود را به خاطر او می خواست یک آینده بهتر برای خود دختر و پسر. “این یک ضربه واقعی به خانه,” او گفت:.

صدها نفر از دانشجویان دانشکده و ساکنان از محله های اطراف جمع شده بودند برای یک تجمع مسالمت آمیز در دانشگاه USC. چند بلندگو خطاب به جمعیت مورد فلوید مرگ و مسئله خشونت پلیس.

در تالار شهر. معترضان شنیده از کشیشان و اعضای جامعه و مقامات منتخب از جمله Rep. Nanette Barragán (D-سن پدرو).

“ما نیاز به اقدام در حال حاضر” Barragán به جمعیت گفت. “و ما باید برای جلوگیری از کشتار سیاه آمریکایی و ما نیاز به نگه دارید … ما پلیس پاسخگو هنگامی که آن را انجام شده است.”

تبلیغات

او به رهبری مونتاژ گروه در خواندن نام فلوید تیلور و اریک گارنر که پس از درگذشت پلیس او را در یک سبد در نیویورک در سال 2014.

“اجازه دهید نگه داشتن آن رفتن و اجازه دهید متوقف نمی شود تا زمانی که ما می بینیم چرا که ما خسته از فقط کلمات” Barragán گفت.

در هالیوود یک گروه متنوع جمع آوری شده در بلوار هالیوود و خیابان واین. صدها نفر از مردم از همه رنگ پر تقاطع برخی از حلق آویز کردن از پنجره ماشین یا ظاهر سر خود را از طریق خود sunroofs به عنوان آنها شعار می دادند جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery نام.

تینا Pruitt, 57 آورده نوه او به این اعتراض به این دلیل که آنها مشتاق به حضور در. Myels, 11, باعث درایو به هالیوود پس از دیدن تظاهرات در سراسر این کشور در تلویزیون تمام هفته. در راه Pruitt گفت: او گفته نوه او که آنها را به تظاهرات بنابراین نسل بعدی از آمریکایی های سیاه و سفید می تواند یک رابطه بهتر با پلیس است.

تبلیغات

“من نمی خواهم آنها را به صحبت با بچه ها خود را مانند سیاه و مادران باید برای امروز” Pruitt گفت. “با تمام اعتراضات من دیده ام در گذشته این متفاوت است. این است که ساخت یک تغییر است.”

Pruitt اشاره کرد که او را دیده می شود بیشتر تقاطع در این اعتراضات از تظاهرات در سال گذشته است.

ایستاده در کنار او در خیابان Myels گفت: او می خواست به می دانم که چگونه آن را احساس می کردند.

“من فکر می کنم آن را ساخته شده یک تغییر برای من,” او گفت:. “من می خواهم پلیس برای جلوگیری از کشتار مردم سیاه و سفید بدون هیچ دلیل. من احساس دیوانه و غم انگیز است که بسیاری از مردم جان خود را از دست.”

تبلیغات

برادر خود را TJ, 15, گفت: او gad به اعتراض مسالمت آمیز است. او گفت: او را به ادامه اعتراض خود در آینده است.

“من می خواهم به آن را آسان تر برای مردم را به احساس امنیت” گفت: برگزاری یک نشانه است که گفت: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

“من نمی خواهم آنها را مجبور به نگرانی در زمانی که آنها در خارج” Pruitt chimed در. “من باید برای من احساس امن است. من می ترسم زمانی که پسرم به مدرسه رفت و در اتوبوس که او نمی خواهد به خانه می آیند.”

حدود 12:30 p. m., جمعیت شروع به ماه مارس بلوار غروب آفتاب, عنوان, غرب است. آنها علائم بیش از سر خود را که بخوانید “Black lives matter,” “بدون عدالت صلح هیچ نژادپرستانه پلیس” و “مغلوب ساختن پیشی جستن/پنس ¡fuera بله!

تبلیغات

سفید تسلا پارک شده بود در وسط خیابان از دادن آب و غذا.

در تقاطع کوهستانی و غروب راهپیمایان متوقف به زانو زدن. آنها به عنوان آنها شعار, “مغلوب ساختن پیشی جستن پنس در حال حاضر!”

خوزه لگونس شده است اعتراض برای دو دهه به طوری که او می داند چه می شود توجه در راهپیمایی. به همین دلیل است که همراه با او به ارمغان آورد دیگر مهمان ویژه این گردهمایی در هالیوود و تاک: trump’s سر در چوب. او خریداری لاستیک فکس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک زن و شوهر از سال پیش.

“اگر یکی از چیزهایی که من آموخته ام این است که چیزهای شبیه به این می شود خوب توجه و گسترش این پیام گفت:” 34 ساله Lincoln Heights, ساکن, که گفت که او تا به شده است به چهار تظاهرات در طول هفته گذشته.

تبلیغات

لگونس که متولد شهر مکزیک اما همچنان “مستند نشده از سن 3 tp 20 گفت: او را متوجه این تظاهرات در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای صلح آمیز از خیابان شهرستان و 3 خیابان در اعتراض به آخر هفته گذشته.

“من فکر می کنم ما باید برای رفتن نگه دارید تا زمانی که به خواسته های بسیاری از که ممکن است ملاقات کرد,” او گفت او در حال حاضر صحبت کردن در مورد defunding پلیس و قرار دادن دولت دلار نسبت به جوامع از رنگ. “بله, من فکر می کنم برگ برنده باید. اما حتی اگر بایدن انتخاب شده است, ما نیاز به نگه داشتن پاهای خود را به آتش. او نجات دهنده ما. ما نجات دهنده ما.”

در Westwood Eridania و Kurtis McLughlin بودند در اعتراض خود را 2 سال با پسر دوقلو که هر یک برگزار شد آفتابگردان که کسی در اعتراض به آنها داده بود.

آیا “آنها در حال رفتن به قادر به یاد داشته باشید این یا نه من می خواستم به بخشی” از آنچه امیدوارم در دراز مدت تغییر برای پلیس نظارت Kurtis گفت.”من می خواهم پلیس قادر به تحت پیگرد قانونی قرار, درست مثل هر کس دیگری”E

تبلیغات

ridania پوشیدن, بازی تاج و تخت با الهام از “مادر دوقلوها” باد گفت: “من در نگاه من بچه ها و من این کار را برای آنها …به طوری که آنها می تواند یک فرصت عادلانه در این جهان زندگی می کنیم.”

خاویر یکی از بچه پریدند پایین از قرار گرفتن در پدر خود را دور کمر خود را نشان می دهد آفتابگردان به Andrea Berrera, 27 بود که برگزاری یک “سیاه زندگی موضوع” پوستر.

او سفر به وستوود از بیل هایقتس به تنوع تظاهرات او—او شده است عمدتا حضور آنهایی که در مرکز شهر.

“امیدوارم ما را به یک محل که در آن کودکان و نوجوانان در جهان زندگی می کنند که پذیرش از هر کس و من فکر می کنم این جنبش است که برای ایجاد آینده ای بهتر برای آنها” Andrea گفت.

تبلیغات

در هانتینگتون بیچ حدود 500 نفر جمع آوری شد در سواحل اقیانوس آرام بزرگراه و خیابان اصلی در 2 p. m. روز شنبه گفت: افسر آنجلا بنت سخنگوی هانتینگتون بیچ اداره پلیس.

دو گروه از معترضان مواجه شده بودم و افسران ایستاده بودند بین آنها بنت گفت. یک گروه به نظر می رسد وابسته و سیاه زندگی ماده بنت گفت.

او نمی تواند توصیف وابستگی از گروه دیگر اما تصویری از صحنه نشان داد چند نفر با تکان دادن پرچم آمریکا و تهمت پوشاک.چهار نفر دستگیر شده بود و روز شنبه بعد از ظهر هر چند اطلاعات در مورد اتهامات عنوان شده بود فورا در دسترس است.

تظاهرات نیز برنامه ریزی شده روز شنبه در سن پدرو تورانس غرب لس آنجلس وستمنت, Huntington Beach, Santa Ana و دیگر مناطق در سراسر جنوب کالیفرنیا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>