UCLA دست زدن به سوء رفتار جنسی اتهامات علیه پزشکان ناکافی’ گزارش می یابد

دانشگاه UCLA دست زدن به اتهامات آزار و اذیت جنسی و سوء رفتار جنسی در برابر پنج پزشکان شاغل در این دانشگاه بیش از سه دهه بود “در زمان یا با تاخیر و یا ناکافی و یا هر دو” یک کمیته مستقل تحقیق در مورد این اتهامات گفت: در یک گزارش منتشر شده در جمعه.

این اتهامات شامل رفتار اعم از جنسی مطرح پرسش و تفسیر نامناسب و تهاجمی تناسلی و سینه امتحانات. آنها درگیر پنج پزشکان شاغل در UCLA بهداشت و Arthur Ashe, دانشجو, بهداشت و سلامتی مرکز.

در میان آنها جیمز M. انبوه که دستگیری یک سال پیش برای باتری جنسی و استثمار در ارتباط با بیماران لمس کردن شدید نظارت عمومی در مورد چگونه UCLA به کار گرفته زودتر شکایت علیه او. انبوه به شدت رد تمام اتهامات تخلف است.

این کمیته نشان داد که “تعدادی از سازمانی فرهنگی و اطلاعاتی کمبود نقش” در دانشگاه UCLA عدم عمل به اندازه کافی در زمان حوادث و شکایات.

تبلیغات

“در” در این گزارش گفت: “برخی از رفتار این کمیته مورد بررسی قرار ممکن است مانع شده اند.”

این گزارش برای عموم افشا می شود برای اولین بار است که کمیسیون بررسی اتهامات علیه چهار نفر از پزشکان دیگر: Mark L. Weissman, Steven J. Weinstein, ادوارد Wiesmeier و Dennis A. کلی.

در این گزارش گفت که هیچ یک از پزشکان پنج — همه آنها بازنشسته شده اند و یا چپ UCLA در برخی موارد به دلیل اتهامات — توافق برای دیدار با کمیته ویژه رهبری سابق کالیفرنیا دیوان عدالت کارلوس مورنو.

کمیته بررسی بیمار و کارمند شکایت برای هدف خاص ارزیابی UCLA بهداشت و سلامت دانش آموزان را پاسخ. آن را ارزیابی کنند که آیا شکایت نقض سیاست یا قانون است. دانشگاه Title IX که نظارت تحقیقات ادعا آزار و اذیت جنسی و یا خشونت علیه اعضای UCLA جامعه در حال انجام خود را بررسی شکایات.

تبلیغات

“حوادث شرح داده شده در این گزارش به شدت ناراحت کننده و منعکس کننده اتهام انجام است که به طور کامل در تضاد به ما ارزش” صدراعظم ژن بلوک نوشت: در یک پیام به پردیس ارسال شده در جمعه بعد از ظهر. “استخراج درسهایی از این حوادث در این گزارش توصیه می کند گام های بیشتر برای جلوگیری از شناسایی و پاسخ به اتهام سوء رفتار جنسی توسط یک پزشک.”

این کمیته برگزار شد و در مارس 2019 در بلوک جهت پس از UC رجنت دریافت اطلاع از قصد شکایت از سابق بیمار از انبوه یک متخصص زنان-متخصص زنان که وابسته به UCLA از سال 1983 تا سال 2018 در انواع نقش ها از جمله به عنوان عضو هیئت علمی در دانشکده پزشکی و پزشک مشاوره در سلامت دانش آموزان.

انبوه بازنشسته در ژوئن 2018; UCLA را فاش نمی کند که او تا به حال شده است, موضوع شکایت و تحقیقات تا یک سال بعد هنگامی که او به اتهام باتری جنسی و بهره برداری از دو نفر.

گزارش این کمیته در میان یافته های آن که UCLA سلامت رهبری خواسته انبوه شروع به برنامه ریزی تعطیلات جلوتر از برنامه در سال 2017 پس از دریافت یک بیمار شکایت در مورد او بود که تشدید به دانشگاه UCLA عنوان نهم و UCLA اداره پلیس.

تبلیغات

UCLA سلامت مدیران وظیفه رسیدگی به این شکایت مشخص شد که در حالی که عنوان نهم بررسی و اقدام لازم بود را به حالت تعلیق انبوه به منظور محافظت از بیماران این گزارش گفت:. عنوان IX دفتر بعد از آن بیمار گزارش می شود معتبر است و انبوه نقض کرده دانشگاه, خشونت های جنسی و آزار و اذیت جنسی, سیاست و انبوه شده و در تحقیق را ترک و پس از آن بازنشسته شد.

در سال 2019 UCLA دریافت شکایت از یک بیمار که اتهام او تجاوز جنسی توسط انبوه در سفر خود در سال 2018 پس از انبوه پس از بازگشت از تعطیلات و در حالی که عنوان نهم بود انجام تحقیقات خود را به او گزارش نشد.

انبوه’ پرونده جنایی در حال بررسی است.

“این مایه تاسف است که UCLA گزارش شده است که شامل اتهامات اما یک کمبود اثبات” گفت: وکیل لئونارد Levine. انبوه “باقی مانده است اعتماد به نفس است که زمانی که تمام شواهد ارائه شده است او را کاملا تبرئه از هر و همه اتهامات جنایی.”

تبلیغات

لوین گفت: صدها نفر از بیماران سابق و همکار کارگران از جمله پرستاران که در حال حاضر در طول اتهام سوء حمایت از انبوه “و مصمم است که اتهامات نادرست هستند.”

یک وکیل برای انبوه’ قربانیان بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این گزارش همچنین مشخص شده شکایت علیه چهار پزشکان دیگر نتیجه رسید که UCLA نیست خود را انجام علت سعی و کوشش در بررسی صلاحیت برخی از آنها قبل از استخدام آنها.

ابتدا در اوایل سال 2009 کارکنان در دریاچه Toluca مرکز بهداشت شروع انحراف در زنان مبتلا به دور از Weissman و سیگنالینگ به او در طول امتحانات با نور هنگامی که او به نظر می رسد برای عبور مرزهای, اما شکایت در مورد او اعلام نشده و یا کشف و در دانشگاه UCLA 2014 کسب درمانگاه این گزارش گفت:. UCLA بعد قرار می گیرد Weissman در تحقیق ترک و ابلاغ اجرای قانون و هیئت پزشکی در مورد او. دانشگاه Title IX دفتر بررسی شکایات بیمار مربوط به او.

تبلیغات

به طور مشابه, Weinstein, یک جراح در دانشگاه UCLA نورتریج درمانگاه از سال 2015 تا 2017 شد موضوع شکایت بیمار که درگیر اجرای قانون زمانی که او مشغول به کار در وودلند هیلز مرکز پزشکی اما UCLA نمی یاد در مورد شکایت هنگامی که آن را بعد از استخدام Weinstein این گزارش گفت:. Weinstein شد قرار داده شده در تحقیق را ترک و گزارش به هیئت پزشکی; او پس از به چالش کشیده UCLA پاسخ به یک بیمار شکایت.

Wiesmeier یک OB-GYN و کلی متخصص در سلامت مردان هر دو مشغول به کار در بهداشت و درمان دانشجویی اما بازنشسته بیش از یک دهه پیش در این گزارش گفت:. چندین کارمندان فعلی و سابق که مشغول به کار با Wiesmeier گفت: آنها را دیدم او را به چشم پوشی از بيماران درخواست برای انجام حساس امتحانات تبدیل به تحریک جنسی در طول امتحانات و uneccessarily و بارها و بارها لمس بيماران مهبل و چوچوله این گزارش اعلام کرد.

کارکنان گفت: آنها را دیدم کلی بررسی بیماران مرد “در تمام چهار دست و پا” بدون حریم خصوصی, draping, انجام غیر ضروری رکتال امتحانات قفل امتحان درب اتاق باقی می ماند و در حال حاضر در حالی که بیماران در بستر این گزارش گفت:.

کمیته مشورت سه پزشک متخصص در این مناطق عمل با دهه تجربه چه کسی گفت که چنین رفتاری “به طور کلی در نظر گرفته می شود نامناسب و زیر استاندارد مراقبت.”

تبلیغات

دانشگاه UCLA عنوان نهم است و پس از آن روند تحقیقات برای رسیدگی به شکایات مربوط به دو دانش آموز, سلامت, پزشکان, این گزارش گفت:.

در میان کمبود این کمیته مشخص شده در UCLA:

  • عدم روشن و مطابق با استانداردها و همچنین به عنوان دلیلی روشن برای بلافاصله تعلیق پزشکان متهم به سوء رفتار جنسی;
  • عدم روشن و سازگار فرآیندهای برای بررسی و پاسخ گویی به شکایت از سوء رفتار جنسی;
  • فرهنگی احترام به پزشکان که مانع گزارش در مورد آنها;
  • آموزش و پرورش ناکافی بیماران و chaperones مورد حساس امتحانات.

این کمیته گفت: چنین رفتاری می تواند اجتناب شود در آینده با اجرای توصیه های زیر:

  • روشن شدن روش و اقتدار را به حالت تعلیق یک پزشک در حالی که تحقیق در مورد اتهامات سوء رفتار جنسی;
  • توسعه استاندارد در پاسخ به این اتهامات در بالينی زمینه;
  • افزایش استاندارد و آموزش بالینی در مورد مرزها و انتظارات در حساس امتحانات;
  • کاهش موانع به گزارش پزشک سوء;
  • قرار دادن تاکید بیشتری بر حمايت از بيمار.

کمیته توصیه می شود انتصاب انطباق مانیتور برای نظارت بر اجرای این تغییرات است.

تبلیغات

در پیام خود به پردیس بلوک گفت UCLA در حال حاضر گرفته شده چند اقدامات برای بهبود ایمنی بیمار قبل از تشکیل کمیته از جمله تغییر هیات ساختار گزارش به منظور تسهیل گزارش تخلف به روز رسانی chaperone سیاست های آموزش کارکنان ارائه بیشتر مکانیزم های بازخورد برای بیماران و ایجاد یک اختصاص داده شده UCLA سلامت عنوان نهم محقق شده است.

“در میان این تغییرات و توصیه های ما را در این تعهد را به شما: ما نمی خواهد تحمل خشونت جنسی یا آزار و اذیت در هر فرم. اتهام سوء رفتار جنسی توسط هر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خواهد شد به سرعت مورد بررسی قرار گرفته و اقدامات مناسب گرفته خواهد شد برای اطمینان از بیماران ما در حال امن و محافظت شده و مورد احترام” بلوک گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>