ضد نژادپرستی تظاهرات و تجمع در سراسر جهان, سرنگونی مجسمه

لندن (AP) — هزاران نفر از مردم را به خیابان های شهرهای اروپایی روز شنبه برای نشان دادن حمایت خود را برای زندگی مهم جنبش با معترضان در بندر بریستول تخلیه خشم خود را در این کشور استعماری تاریخ سرنگونی یک مجسمه از یک قرن 17 تاجر برده.

تظاهرکنندگان طناب متصل به مجسمه ادوارد Colston قبل از کشیدن آن را به سلامتی و roars از تصویب از جمعیت است.

تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان می دهد معترضان ظاهر می شود به زانو زدن در مجسمه گردن یادآوری مرگ جورج فلوید در مینه سوتا در 25 مه است که موجب تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس. فلوید یک مرد پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس فشرده زانو در گردن او حتی پس از او التماس کرد برای تهویه در حالی که دروغ گفتن دستبند بر روی زمین است. مجسمه ملاقات با یک آبکی پایان به عنوان آن بود در نهایت نورد به شهر بندر.

این بود تنها قانون هدفمندی در روز یکشنبه. در بروکسل تظاهرات clambered بر روی مجسمه سابق پادشاه لئوپولد دوم و شعار می دادند “غرامت” با توجه به تصویری ارسال شده در رسانه های اجتماعی. کلمه “شرم” نیز graffitied در بنای تاریخی ارجاع شاید به این واقعیت است که لئوپولد گفته شده است که حاکم بر توده مرگ 10 میلیون کنگو.

در لندن هزاران نفر از مردم جمع در اطراف سفارت آمریکا برای دومین روز در حال اجرا ساخت پاک کردن پیام خود را نه فقط با هدف امریکا است.

“همه می دانند که این نشان دهنده بیش از جورج فلوید بیشتر از امریکا اما نژاد پرستی در سراسر جهان گفت:” دارسی بورن مستقر در لندن ،

معترضان بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت از خود از coronavirus شد “با استفاده از این زمان زمانی که آنها در حال کار برای متحد کردن و گرد هم می آیند و ایجاد یک تغییر به دلیل آن بوده است مثل این برای بیش از حد طولانی در حال حاضر,” او گفت:.

پس درگیری های روز شنبه در تظاهرات دیگری در مرکز لندن که دیدم 14 افسر پلیس مجروح وجود دارد نگرانی هایی است که روز یکشنبه تظاهرات ممکن است به خشونت تبدیل شود. صدها نفر از معترضان siphoned کردن و بازگشت به جایی که درگیری ها در روز شنبه. یک خط از پلیس صف خود را پشت سنگر و در مقابل دروازه به خیابان داونینگ و دفاتر نخست وزیر بوریس جانسون. اعتراض به نظر می رسد به طور منظم اما در مناسبت تظاهرکنندگان remonstrated با پلیس است.

شهردار لندن صادق خان گفت: خشونت بود “به سادگی قابل قبول نیست” و خواست کسانی که در اعتراض به انجام این کار قانونی در حالی که همچنین حفظ اجتماعی فاصله باقی مانده دو متر (6.5 فوت) از هم جدا. اما اکثر تظاهر کنندگان نمی توجه است که بسته بندی خود را محکم در مقابل سفارت آمریکا.

پلیس گفت: 14 افسران مجروح شدند شنبه در جریان درگیری با معترضان در مرکز لندن است که به دنبال یک صلح آمیز Black Lives Matter تظاهرات با حضور ده ها هزار نفر.

فیلم آنلاین نشان داد یکی بر افسر پلیس برخورد با ترافیک سبک و قابل توجه در پیاده رو قبل از او اسب پیچ و مهره ای دور. پلیس گفت که این افسر در بیمارستان بستری شد و صدمات نیست تهدید کننده زندگی.

صدها نفر از مردم نیز با تشکیل یک پر جمعیت بسته بندی شده یکشنبه در میدان مرکزی منچستر زانو در سکوت به علامت احترام به جورج فلوید.

در هنگ کنگ حدود 20 نفر به صحنه تجمع در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش روز یکشنبه در خارج از کنسولگری های ایالات متحده در نیمه خودمختار شهرستان چینی.

“این یک مسئله جهانی است” گفت: Quinland اندرسون 28 ساله شهروند بریتانیا زندگی در هنگ کنگ. “ما باید به خودمان یادآوری کنیم با وجود همه ما می بینیم که در آمریکا و در دیگر نقاط جهان سیاه و سفید زندگی می کند در واقع مهم است.”

ده ها تن از تظاهر کنندگان در زمان بخشی در زندگی موضوع اعتراض برگزار شد در تل آویو مرکزی رابین مربع است.

بسیاری از عینک آبی فولاد ماسک در خط با مقررات بهداشت با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس را رعایت فاصله اجتماعی دستورالعمل. هیچ قابل توجه حضور پلیس در این مراسم که درو حدود 100 شرکت کننده.

یک رالی در رم وسیع مردم در میدان بود و پر سر و صدا اما مسالمت آمیز با اکثریت معترضان با پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر coronavirus. شرکت کنندگان گوش به سخنرانی و برگزار شد تا دست پلاکارد و گفت “Black Lives Matter” و “این یک مشکل است.”

در میان کسانی که در حال حاضر 26 ساله غنا Abdul نصیر که برای تحصیل در رشته کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار در یکی از پایتخت های عمومی دانشگاه.

“این بسیار مایه تاسف است, شما می دانید, در این زمان قرن 21 است که مردم از رنگ در حال درمان به عنوان اگر آنها در حال lepers,” نصیر آسوشیتدپرس گفت. او گفت که او گاهی اوقات احساس نژادپرستانه نگرش مهمترین هنگامی که سوار مترو.

“شاید شما پیدا کردن یک محل برای ایستادن و مردم فقط در حال حرکت نگه دارید (دور) و شما خواهید بود, مانند, ‘چه؟'” نصیر گفت: “ما مردم قوی اما گاهی اوقات همه را محدود کرده است.”

در یک نقطه معترضان که اکثر آنها جوان و برخی با کودکان و یا خواهر و برادر در زمان زانو و مطرح یک مشت در همبستگی با کسانی که مبارزه با نژاد پرستی و خشونت پلیس.

در ایتالیا سرمایه مالی میلان چند هزار معترض با تجمع در یک میدان در خارج از ایستگاه قطار مرکزی بعد از ظهر یکشنبه. بسیاری در میان جمعیت بودند و مهاجران یا فرزندان مهاجران از آفریقا منشاء.

سازمان دهندگان گفت: شرکت کنندگان که در ایتالیا, Black Lives Matter شعار به معنای “جلوگیری از سیاه و سفید دیدن بدن به عنوان اگر آنها خارجی” و نه به عنوان شهروندان است. یکی از شرکت کنندگان برگزار می شود یک مقوا نوشته شده در زبان انگلیسی خواندن “من مبارزه برای بچه های من.”

یکی از کسانی که خطاب به جمعیت گفت که در ایتالیا, سیاه, زندگی, ماده به معنی به تأخیر انداختن اصلاحات قانونی به آن را آسان تر برای دریافت تابعیت.

خارجی متولد شده در ایتالیا نیست به طور خودکار واجد شرایط برای شهروندی تا رسیدن به 18 پس از به طور مداوم زندگی در کشور است. در سال های اخیر تلاش کرده اند موفق به تصویب قانون اجازه می دهد تا خارجی ها’ کودکان متولد شده در ایتالیا برای تبدیل شدن به شهروندان در حالی که هنوز افراد زیر سن قانونی اگر آنها با حضور در مدارس ایتالیایی. والدین شکایت دارند که کودکان خود را, اگر چه شناسایی به عنوان ایتالیایی و زبان مسلط به زبان ایتالیایی هستند به عنوان شهروندان درجه دوم.

در اسپانیا چندین هزار معترض جمع شده در خیابان های بارسلونا و در سفارت آمریکا در مادرید.

بسیاری در مادرید انجام شده در خانه نشانه های مطلب “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” “حقوق بشر برای همه” و “سکوت pro-نژادپرست است.”

“ما نه تنها انجام این کار برای ما برادر جورج فلوید گفت:” Thimbo Samb سخنگوی این گروه که سازماندهی حوادث در اسپانیا عمدتا از طریق رسانه های اجتماعی. “در اینجا در اروپا در اسپانیا که در آن زندگی می کنیم ما کار ما خواب و پرداخت مالیات ما نیز نژادپرستی رنج می برند.”

___

فرانک Jordans گزارش از برلین و فرانسیس D’Emilio از رم. جوزف ویلسون در بارسلونا اسپانیا; کتی Tam در هنگ کنگ; جان لستر در Le Pecq فرانسه; و دانیل کول در مارسی, فرانسه کمک به این گزارش.

___

دنبال تمام AP داستان در مورد جهانی ضد نژادپرستی تظاهرات و واکنش دولت در https://apnews.com/GeorgeFloyd

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>