آسیا امروز: کره جنوبی موارد پیش افتادن از 50 برای 2 روز

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی روز یکشنبه گزارش داد 57 موارد اضافی از coronavirus مارک دومین روز در یک ردیف که در آن روزانه پرش بالاتر از 50 به عنوان مقامات در تلاش برای سرکوب سنبله در عفونت های پر جمعیت سئول منطقه است.

این موارد جدید در زمان این کشور در مجموع به 11,776 با 273 مرگ و میر.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: 10,552 از آنها بهبود یافته اند در حالی که 951 نفر دیگر باقی می ماند در درمان است.

کره جنوبی caseload به اوج خود رسید و در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس هنگامی که آن را ثبت صدها مورد جدید در هر روز است. اما شیوع این بیماری به طور قابل توجهی کاسته میان تهاجمی ردیابی تست و درمان باعث مقامات به شل سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

این موارد جدید در هفته های اخیر مرتبط شده اند به کاباره ها, تجارت الکترونیکی, انبار اجتماعات کلیسا و درب-به-درب فروشندگان در سئول در منطقه شهری.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— چین اولین محلی عفونت در هفته: چین روز یکشنبه گزارش اول خود را غیر وارداتی مورد جدید کروناویروس در دو هفته فرد آلوده در جزیره هاینان سواحل جنوبی. ملی کمیسیون بهداشت گفت: همچنین پنج وارداتی در موارد قبلی دوره 24 ساعته آوردن ملت را در مجموع مورد تعداد به 83,036. چین تا حد زیادی متوقف گسترش ویروس در خانه اگر آن را همچنان به گاه به گاه موضعی شیوع است. این گارد در برابر وارداتی موارد آن را به عنوان شروع به سهولت محدودیت در پروازها و مردم از ورود از خارج از کشور. رسمی مرگ و میر در چین است 4,634.

— استرالیا امیدوار است هیچ عفونت از تظاهرات: استرالیا, وزیر بهداشت گرگ شکار گفت که او امیدوار است سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در سراسر این کشور در روز شنبه که شکست COVID-19 اجتماعی فاصله قوانین نمی خواهد منجر به موج جدیدی از عفونت. بیش از 20 ، 000 تن در سیدنی و جمعیت بسیج در ملبورن و بریزبین و آدلاید و منطقه ای برخی شهرستانها و شهرها با وجود بهداشت عمومی هشدار. “ما نمی دانیم که آیا مردم خواهد بود آلوده” شکار گفت: Australian Broadcasting Corp. رادیو. “اما اگر کسی وجود دارد که عفونی در میان جمعیت مانند آن است که می تواند یک تاثیر فاجعه بار.” استرالیا تا به حال بیش از 7,250 تایید COVID-19 موارد با 102 مرگ و میر.

___

دنبال AP خبری از این بیماری همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>