ستون اول: خدمات پستی جنجال? COVID-19? هیچ چیز می تواند توقف این نامه حامل

قبل از شروع خود را تغییر James Daniels ضبط آخرین یادداشت قدردانی به ايستگاه شماره 31.

در حدود 16 سال او را تحویل پست این نامه حامل دریافت کرده است صدها نفر از یادداشت قدردانی. اما در طول چند ماه گذشته به عنوان تغییر جهان در اطراف او بود و تن خود را.

در ماه آوریل یک ماه پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور کالیفرنیا به ماندن در خانه به سرعت گسترش COVID-19 خانواده همراه او در سن کلمنت مسیر نوشت: توجه داشته باشید که آغاز شد “عزیزترین فرشته مرد James شما یک برکت و رحمت است.”

آن را شامل مزمور 91, اتصالات سرود برای این دوران آن کلمات در ارتباط با زمان سختی:

تبلیغات

تبلیغات

“آیا نمی شود ترس از ترور از شب و نه ترس از خطرات این روز و نه ترس طاعون که ساقه در تاریکی هر چند هزار سقوط در سمت خود را هر چند ده هزار نفر در حال مرگ هستند در اطراف شما این شر خواهد شما را لمس نمی کند.”

James Daniels holds a note given to him by a resident on his route in San Clemente.

James Daniels دارای یک توجه داشته باشید به او داده شده توسط resident در مسیر خود را در سن کلمنت.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

ممکن است هیچ موسسه آمریکایی از خدمات پستی ایالات متحده که آثار ریشه های آن به سال 1775 زمانی که بنجامین فرانکلین بود به نام اولین postmaster کلی توسط کنگره قاره ای. و اما امروز در سال 2020 منابع مالی خود را در حال خطر آن کارگران هستند menaced توسط مخوف coronavirus و وضعیت آن شده است تهدید 45 رئیس جمهور که در مارس اعلام کرد “خدمات پستی یک شوخی است.”

مشتریان خواسته اند Daniels اگر USPS است و تعطیل. یک زن نوشت حمایتی “من <3 USPS” در صندوق پستی خود را. اما دانیلز به آنها می گوید چه او خود می گوید: “ما به همه حق است.”

او تلاش می کند به نگرانی در مورد مقامات بالا که خواستار عکس.

“شما نمی توانید فکر می کنم در مورد آنها وجود دارد” 59 ساله گفت. “شما باید به تمرکز بر روی مردم است.”

تبلیغات

::

Packages and letters get ready for delivery at a processing and distribution center in City of Industry.

بسته و نامه های آماده برای تحویل در پردازش و توزیع در مرکز شهر میباشد.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

Kathleen Garcia handles mail at the City of Industry processing and distribution center.

کاتلین Garcia دسته ایمیل در شهرستان از صنعت پردازش و توزیع مرکز.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

سیستم پستی ما مسن تر از خود ملت.

و فقط مانند ایالات متحده آن را به حال خود یو پی اس و فراز زندگی.

در اوایل دهه 1920 بسیاری از راهزنان بودند هدف قرار دادن ایمیل قطار که راه آهن پست الکترونیکی کارمندان مسلح دولت صادر تپانچه و به دستور “شلیک برای کشتن.” در 1980s و ’90s پس از موجی از قتل مرتکب شده توسط خدمات پستی کارگران “رفتن پستی” شد مختصر را برای تبدیل شدن بیاختیار عصبانی گاهی به نقطه ای از خشونت است.

کسانی که بدنام حملات سگ به طور منظم اشاره شده در فیلم و تلویزیون ؟ بسته بندی می تواند از سگ دافع روش عامل استاندارد است.

ستون یک

یک ویترین برای قانع داستان سرایی
از لس آنجلس تایمز.

بنابراین زمانی که این بیماری همه گیر آمار آن شد دیگر در یک خط طولانی از چالش است. به عنوان آنها در طول سال 2001 حمله سیاه زخم پستی و کارکنان قرار دادن در دنده محافظ و نگه داشته در کار است.

اما در هفته های اخیر آن را تبدیل به طور فزاینده دشوار برای نادیده گرفتن عدم قطعیت در اطراف آژانس.

این USPS است طرح ریزی یک $13 میلیارد دلار درآمد از دست دادن به این بیماری همه گیر و اضافی $54 میلیارد دلار ضرر و زیان بیش از 10 سال Postmaster کلی مگان J. برنان گفت: نمایندگان مجلس در ماه آوریل است. در همان زمان آن را تا مدت های طولانی بار: یک دستور اعمال شده توسط کنگره در سال 2006 که در آن قبل از صندوق بازنشستگی مزایای آن 630,000 کارکنان یک نیاز نیست اعمال دیگر آژانس های فدرال.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسدود شده و دسترسی به $10 میلیارد دلار خط اعتباری در دسترس ساخته شده است که اخیرا به تصویب دولت فدرال محرک بسته است. اما ماه گذشته یک گروه دو حزبی از قانونگذاران معرفی پستی حفظ قانون است که می تواند یک اورژانس تخصیص 25 میلیارد دلار و نیاز به نظارت از بودجه توسط خدمات پستی بازرس کل.

A postal worker sorts mail at a post office in San Clemente.

یک کارگر پستی انواع ایمیل در یک دفتر پست در سان کلمنت.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

علامت Dimondstein رئیس جمهور آمریکا پستی اتحادیه کارگران گفت: این سازمان می یابد خود را در یک پرتگاه.

“اداره پست متعلق به همه است.” “اگر وجود دارد نه واقعی تسکین … سپس کل سوال که آیا اداره پست به عنوان یک نهاد عمومی می تواند همچنان به خدمت به مردم در شرایط برابر است رفتن به برای grabs احتمالا اوایل پاییز است.”

اگر James Daniels می توانید آن را کمک کند.

::

در اخیر صبح روز جمعه Daniels مشاهده یک سری از تحویل قبل از مراسم. او رسید و گریبانگیر خود را به زانو خود را در زیر شورت پنبه کشش در نزدیکی یک ناوگان از آبی و سفید خدمات پستی کامیون. وجود دارد حدود 800 آدرس خود را در مسیر یکی از طولانی ترین در دفتر. او نمی خواست به جلو و یک عضله است.

در 10 دقیقه پس از ساعت 9 صبح او چرخ نارنجی مانع لود شده با بسته بندی — از هدف و کالاهای اساسی از macy’s و Ulta زیبایی و آمازون نخست — که کارمندان شروع به مرتب سازی ساعت قبل از خورشید افزایش یافت. آنها مقصد برای کامیون خود را که در آن Daniels مرتب آنها خیابان قبل از رفتن به ایستگاه های کاری خود را به مرتب کردن ایمیل. او عینک سیاه عینک مطالعه به عنوان او به سرعت در حال اسکن شده نامه ها.

حافظه کلیدی در این کار است. برای USPS ورود آزمون Daniels تا به حال در 100 آدرس و در صفحه بعدی شناسایی آنهایی که به یاد او (او به یاد می آورد گرفتن 80). در طول زمان به طور منظم حامل مانند دانیلز می توانید تحویل فقط با خواندن نام.

James Daniels loads mail into his truck.

James Daniels بارهای ایمیل به کامیون خود را.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

Daniels’ صدای تابش گرما به عنوان او به شوخی با همکاران. همکار خود را حامل نامه او را “خنده دار” و “شاه جیمز.”

تبلیغات

“قدردانی از شما بچه ها” Daniels به نام به کارمندان به عنوان او را برداشت یک کیسه پر از کوچک بسته.

با بیشتر مردم پناه در خانه و سفارش اقلام به تحویل اداره پست در حال حاضر دست زدن به بسته بیشتر از اطراف Christmastime — اوج فصل است که به طور معمول طول می کشد تنها چهار هفته است. نامه حامل ارائه هدیه و کارت های مجازی برای جشن تولد, غذا, و, گل, کاغذ توالت و سفید کننده و همچنین تعداد بی شماری از نشانه عشق و دوستی فرستاده شده توسط پدر و مادر و فرزندان و دوستان که نمی تواند وجود داشته باشد در فرد است.

زمانی که داگ رید یک کارمند که وارد در 3:15 صبح شروع به مرتب سازی ایمیل فریاد زد که آخرین دسته از قطعات آماده بود تشویق زد بیرون میان کارگران است.

James Daniels loads mail in San Clemente.

James Daniels بارهای ایمیل. خدمات پستی طرح ریزی یک $13 میلیارد دلار درآمد از دست دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس و اضافی $54 میلیارد دلار ضرر و زیان بیش از 10 سال است.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

مدت کوتاهی قبل از ساعت 11 صبح Daniels آماده بود برای شروع مسیر خود را. او عینک قرمز و سفید و آبی ماسک یک مشتری به او داده بود برای حفاظت از.

قبل از او در سمت چپ پارکینگ او به عنوان خوانده شده کتاب مقدس است که استراحت در بالای افتاب از کامیون خود را: مزمور 91.

::

راه رفتن از تپه خیابان های مسیر خود را پشت یک چشم انداز آبی: کلاه, کلاه, شورت آستین پیراهن آستین و دستکش.

James Daniels watches for traffic in San Clemente.

James Daniels ساعت برای ترافیک در سن کلمنت.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

ساکنان و صاحبان کسب و کار استقبال او را با نام. یک درمان فیزیکی اتاق سمت چپ او توجه داشته باشید با سه نوع میله: “ما درک خود را از شادی پر از روح است که پیاده روی در هر روز از اینجا.”

تغییرات در این شهرستان شد قابل توجه است. بسته دفاتر. رستوران مباهات takeout و تحویل. مشتریان گفتن دانیلز و بیش از بیش به “ایمن خواهد بود.”
“من دیده نمی شود شما برای همیشه لطفا برای” Daniels گفت: به یک زن است.

تبلیغات

“من نمی توانم صرف زمان بیشتری را با کسانی که بچه های نوجوان در خانه من” او پاسخ داد. “من آینده را به کار می کنند.”

“من شما را سرزنش نیست,” Daniels گفت: با خنده. پس از افزایش سه تا از بچه ها او را درک.

او استقبال مردم خود را با نام. در 16 سال او دیده می شود زنان و مردان جوان او می دانست که کودکان سر به او معرفی شده اند قابل توجه دیگران و او را غصه دار برای دراز مدت مشتریان که درگذشت.

دانیلز شبیه سازی نامه ای که حامل — دهه پیش — الهام او به دنبال این حرفه. پستی کارگر شوخی با مادر بزرگ خود را تقریبا هر روز در ایوان او در سنگ چخماق, Mich.

Daniels’ مادر بزرگ اعتماد پستچی به طور کامل قطع او ایمیل های ارسالی به جعبه با یک raggedy گیره لباس. وقتی از او سوال او روز بعد, او می خواهم نام همه چیز او را برداشت.

James Daniels is greeted by resident Katie Price as he walks his route.

James Daniels است استقبال ساکن کتی قیمت به عنوان او راه می رود مسیر خود را.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

“این مرد درست مثل جالبترین شخص همیشه به من” Daniels گفت.

اگر چه او به ارتش پیوست در 17 و در نهایت صرف 26 سال در ارتش Daniels هرگز فراموش کرده است که حامل نامه و یا اهمیت این حرفه است.

وجود دارد بیش از 31,000 دفاتر پست و 630,000 پستی کارکنان در سراسر کشور است. در یک روز معمولی آنها پردازش و ارائه 471 میلیون قطعه پست الکترونیکی به حدود 160 میلیون تحویل نقاط با توجه به آژانس. اخیر بررسی مرکز تحقیقات پیو نشان داد که 91 درصد از پاسخ دهندگان به یک مطلوب از نظر USPS.

خدمات پستی به مدت طولانی در خدمت به عنوان یک نقطه ورود به طبقه متوسط برای آمریکایی های آفریقایی تبار در حدود یک چهارم از آژانس کارگران سیاه, با توجه به مرکز تحقیقات پیو. و به عنوان 2018 آژانس شاغل بیش از 100,000 نظامی جانبازان با توجه به پیو.

تبلیغات

“مرد طبقه بالا خوشا به من با این کار, بنابراین من قصد دارم به بیرون رفتن وجود دارد و انجام بهترین من می توانم” Daniels گفت. “من قصد دارم برای انجام آن تا زمانی که شمع می سوزد.”

دانیلز می داند که چقدر مهم خدمات پستی است که به خصوص در یک زمان مثل این.

بنابراین مشتریان خود را.

::

Gigi Aguilar, left, waits for checks delivered by James Daniels in San Clemente.

جی جی اگویلار دو لا فرانترا, سمت چپ, منتظر چک های تحویل داده شده توسط James Daniels در سن کلمنت.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

زمانی که Daniels درباره Avenida سرا حدود 1 بعد از ظهر ساکنان جمع شده بودند در خیابان در انتظار یک U. s. Air Force Thunderbirds روگذر تجلیل خط مقدم COVID-19 پاسخ و اساسی کارگران است.

“همه شما رو به انجام است و نگاه از بالا” Traycee گرین تیلور گفت دانیلز. او زندگی می کردند در خیابان 30 سال و هر کریسمس به او می دهد پخته محصولات به دانیلز.

دانیلز دریافت بسیاری از رفتار است که زمان از سال است که او تا به حال به نوبه خود مردم را پایین و یا قرار دادن شیرینی در اداره پست و اتاق استراحت برای همه به اشتراک بگذارید.

از آنجا که از virus گرین تیلور گفت: او برنامه ریزی شده برای کنار هم قرار دادن بسته های دیگری برای او.

در سراسر خیابان را به عنوان Daniels کاهش یافته پست الکترونیکی تاد McMeill به یاد او در مورد جت.

قدیمی ساکن تشبیه دانیلز به آقای McFeely های پر انرژی deliveryman در “Mister Rogers’ Neighborhood” که برای او شناخته شده بود عبارت, “تحویل سریع!” Daniels’ عادی گام McMeill گفت: “حدود 18 مایل در ساعت است.”

تبلیغات

McMeill که یک بار کار می کرد برای اداره پست تماس دانیلز “شماره 1 ` پستچی.”

“من در صنعت بوده است و آنها هیچ بهتر از آن مرد گفت:” توصیف نامه حامل به عنوان “قهرمانان گمنام.”

McMeill پیوست گرین تیلور در وسط خیابان, مطمئن شوید برای ماندن جسمی فاصله گرفته. هر دو آنها خیره شد تا در آسمان روشن در انتظار Thunderbirds به ظاهر خود را.

“من خوشحال با یک سرکش بالون پرواز” McMeill گفت. “من از چیزی.”

“چیزی در زندگی ما!” تیلور گرین فریاد زد در آسمان است. “کمک به ما!”

دانیلز خود را نگه داشته چشم آموزش دیده در مسیر ducking به مجتمع های آپارتمانی و پشت نرده ها. به عنوان او راه می رفت او پستی کفش درخشان از خود صبح لهستانی, او سنگ دین مارتین “حباب های کوچک.”

یک گروه وجود دارد کمک های اولیه بر روی پای راست خود را اعمال پس از او شده است می خواهم خراشیده شده توسط برخی از بوته گل رز در حالی که ارائه پست الکترونیکی. بار دیگر او تا به حال به پانسمان کاهش در پنجه خود را از پاره پاره صندوق های پستی.

در پشت کامیون خود Daniels پاک کردن دست خود ترمز و فرمان و blinkers با دستمال مرطوب ضد عفونی کننده به او داده شده توسط مشتری.

او نگه داشته و یک روکش جزوه از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در پشت کامیون خود را به عنوان یک یادآوری به مراقب باشید. بیش از 1000 پستی کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19 و حداقل 61 فوت کرده اند. قبل از Daniels نقل مکان کرد در توقف بعدی خود را, او خود را تغییر دستکش برای بار سوم.

پس از همه, او مشاهده دو کثیف ترین چیزها در جهان هستند “پست و پول است.”

تبلیغات

شت تمرکز خود را تحویل نشنیده جت.

::

James Daniels takes a break after a grueling walk in hot sun delivering mail.

James Daniels طول می کشد یک استراحت پس از یک پیاده روی خسته کننده در آفتاب داغ ارائه پست الکترونیکی.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

James Daniels greets a resident while taking a lunch break.

James Daniels استقبال ساکن در حالی که گرفتن یک ناهار.

(Irfan Khan/ لس آنجلس تایمز)

ساعت به روز Daniels پایین کشیده ماسک خود را به یک نفس است.

پس از بالا رفتن از شیب inclines تحت یک بی امان خورشید, ماسک بود به او. اما آن چیزی بود او استدلال نسبت به زمان خود در ارتش, زمانی که او در 100 درجه آب و هوا با پوشیدن یک M17 گاز ،

“او می دانست که من می خواهم به انجام این کار” Daniels گفت: با اشاره به بالا در آسمان است. “پس او مرا برای آن آماده.”

دانیلز عقب می افتد بر ایمان خود را اغلب به خصوص در هنگام مکالمه تبدیل به چالش مواجه خدمات پستی. او اجتناب مطالعه در مورد مسائل اما در زمان مشتریان خود را از او بخواهید اگر کارفرمای خود را در جریان است برای زنده ماندن.

“اگر ما این کار را انجام نیست هر روز وجود دارد می تواند یک دسته کامل از هرج و مرج در جهان در جریان” Daniels گفت. “من در نگاه مردم بالا که هیچ اطلاعی ندارم که آیا در اینجا انجام هیچ چیز — آنها می توانید تمام نظرات آنها می خواهند را اما حدس بزنید چه ؟ من فقط به آنها اجازه صحبت کردن نگه دارید. من در حفظ و مراقبت از مردم است.

“شما کردم کسی انتظار خود را چک کنید, کسی انتظار در طب کسی در انتظار هدیه تولد,” او گفت:. “این افراد زندگی شما در حال قرار دادن در صندوق پستی خود را.”

تبلیغات

دانیلز که به لطف خدا هر روز صبح هنگامی که پای خود را ضربه زدن به کف ایمان است که یک قدرت بالاتر خواهد همه چیز را راست.

کتاب او نوشته شده است در مجله خود که صبح بود و آسایش:

“خدا ظالم نیست; او خواهد نکنید که کار شما و عشق شما به او نشان داده شده که شما باید با کمک خود مردم و در ادامه به آنها کمک کند.”

::

مسیر 31 توسط Daniels’ شهر و او را کلانتر.

در طول سال ها او را این همه دیده می شود. یک مار بوا پایین آمدن از پله های یک خانه در Avenida میرامار (که خانه نمی توانید پست الکترونیکی که بعد); یک زنبور ازدحام که فرستاده او را در حال فرار خود را به پست الکترونیکی کامیون و سه سگ حمله در یک روز.

“شما فقط کردم به آگاهی از آنچه در اینجا,” او گفت:.

5:16 بعد از ظهر Daniels تخمین زده می شود او نزدیک به 700 تحویل. او درو انرژی از نیمه کیسه بادام زمینی او می خواهم خورده برای ناهار. اما پس از نزدیک به دو دهه بدن خود را به حال مشروط خود را در روال خود را.

کسی که یک بار از او پرسیدم تا چه حد او راه می رفت در هر روز است.

“من نمی خواهم به می دانم که” Daniels گفت: با خنده.

او به عنوان ضربه نهایی خود را خانه Daniels استقبال یک دایره از پنج نفر نشسته در جلوی خانه خود همراه Marquita. آن یک ساعت یک مبارک و آنها به شوخی.

وی با اشاره سگ خود را مورد علاقه خود را در مسیر.

تبلیغات

“وجود دارد یک چک در آن وجود دارد ؟” ساکن را ندا شت که او کاهش یافته است ایمیل خود را در جعبه. “همه حق!”

“شما بچه ها شب خوب است” در این نامه حامل پاسخ داد.

“یک آخر هفته بزرگ” یکی از مردان را ندا شت که نمی تواند برای پنج روز دیگر.

دانیلز ترک خورده یک لبخند. به آنها یک موج است.

“فردا می بینمت” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>