سازمان جامعه که در قطار پلیس در تعصب مجروح لاستیک گلوله در اعتراض

جرثقیل Sanderlin داوطلبان با گروهی که قطار سن خوزه پلیس استخدام در چگونه برای ریشه کن کردن تعصب و ساخت روابط با جامعه.

ماموران اقدامات در اعتراض به مرگ جورج فلوید هفته گذشته او را بدانم که آیا این درس کاهش یافته است در گوش کر.

به عنوان Sanderlin بود بین یک خط از معترضان و پلیس شفاعت برای افسران به توقف تیراندازی و گلوله های لاستیکی به جمعیت یکی از افسران به نظر می رسد به هدف را به طور مستقیم در خود کشاله ران و از کار اخراج شدند.

27-year-old سازمان جامعه به شدت مجروح شد و گفته شده است که او ممکن است دیگر قادر به کودکان است.

تبلیغات

“برای دیدن چگونه اعتراض گشوده واقعا نا امید من,” Sanderlin گفت شنبه. “از آنجا که من در نگه داشتن تنش در حال حاضر دانستن آنچه پلیس روابط خواهم شد و همچنین امید برای تغییر, امید برای چیزی جدید و خوب است. و به نظر می رسد به عنوان اگر آنها [ماموران] فقط نمی کنید که پیام است.”

سن خوزه پلیس گفت: آنها در حال بررسی این حادثه و reevaluating چگونه آنها استفاده از زور برای مقابله با جمعیت.

مه 29, اعتراض, بود, برای اولین بار جمعی پخش از غم و اندوه را در سن خوزه در پاسخ به Floyd مرگ زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس است.

صدها نفر از مردم در راهپیمایی را از طریق خیابان. Sanderlin برگزار می شود نشانه آن است که خواندن “تحقیق ما شایسته زندگی است.”

تبلیغات

“من تا به حال شنیده در مورد قتل جورج فلوید و بسیاری دیگر از دوستان و از اخبار و واقعا ویران من” Sanderlin گفت. “و من نیاز به یک محل به نوعی از بیان است که درد و خشم در راه سازنده.”

معترضان ریخته بر روی 101 آزادراه مسدود کردن ترافیک. هدف آنها این بود که برای نگه داشتن وسایل نقلیه در آزادراه حدود 8 دقیقه و 46 ثانیه در همان مقدار از زمان افسر درک چوین زانو فشرده شد به فلوید را گردن Sanderlin گفت.

در یک نقطه و یک گروه از مردم احاطه شده فورد موستانگ که تا به حال آبی زندگی می کند از ماده ” پلاک دارنده. تظاهر کنندگان رد و بدل کلمات با راننده و کسی که شکست ماشین شیشه عقب.

Sanderlin پا بین ماشین و جمعیت به واسطه است. تصویری از اعتراض است که پخش ABC7 او نشان می دهد که shooing مردم دور از وسایل نقلیه و تکیه به پنجره به صحبت با راننده.

تبلیغات

“به محض این که من شنیده شیشه شکستن من تبدیل به اطراف و مانند کشیدن, کشیدن, کشیدن,” Sanderlin گفت. “او به نظر می رسید مانند یک شخص. من فقط گفت: “از اینجا دریافت کنید،’ او به نظر می رسید واقعا ناراحت و من نمی خواهم همه چیز به تشدید بیشتر و یا هر کس دیگری به صدمه دیده است, بنابراین من فقط سعی در تشویق او فقط به حرکت همراه است.”

Sanderlin قادر به منتشر حادثه است.

اما به عنوان معترضان به سمت چپ اتوبان راه خود را به سالن شهر, چیزی منتقل پاسخ پلیس به تظاهرات, او گفت:.

تبلیغات

“در راه بازگشت آن را فقط شروع به تشدید تا آنجا که پلیس مداخله” Sanderlin گفت. “آنها شروع به تیراندازی به مردم point blank با شورش اسلحه [با استفاده از گلوله های لاستیکی]. برخی از آنها کودکان بودند, پیر زنان, مردمی بودند که به هیچ وجه اقدام خشونت در برابر آنها است.”

او گفت که پلیس در استفاده از زور شدت پنج و یا شش نفر از جمعیت معترضان شروع به پرتاب بطری و سطل زباله در افسران. هنوز هم اکثریت قریب به اتفاق معترضان باقی مانده است, صلح آمیز, او گفت:.

سپس توسط پلیس تحت فشار قرار دادند جمعیت به شهرستان سالن. آنها در خیابان 5 در مقابل یک کلیسا.

“من فقط تبدیل به اطراف برای یک ثانیه و دیدم واقعا زن جوان, احتمالا در, که به ضرب گلوله به طور مستقیم در قفسه سینه” توسط گلوله های لاستیکی, Sanderlin گفت. افسران تیراندازی از فاصله حدود هشت تا 10 فوت دور Sanderlin گفت.

تبلیغات

“من نمی تواند ایستاده و تماشا نمی,” او گفت:.

Sanderlin یک وری راه می رفت به سمت خط پلیس دست های خود را مطرح و از آنها خواست تا برای متوقف کردن. فیلم نشان می دهد که او را ایستاده در مقابل افسران اسلحه خود را بالای سر خود را.

“آنها به من گفتند به حرکت می کند و من گفت:” من نمی تواند انجام دهد که لطفا این کار را انجام نمی,” او گفت:.

برخی از افسران شروع به عقب نشینی کرد.

تبلیغات

“اما یک افسر پلیس در پشت سر آنها نیز با یک شورش تفنگ اشاره کرد و آن را به طور مستقیم به من و گفت: ‘حرکت'” Sanderlin گفت. “و من مرتب از من را تکان داد سر هیچ و برگزار شد بر روی ثبت نام در سراسر قفسه سینه. و من واقعا امید او بود که به من شلیک کند.”

زمانی که افسر که ایستاده بود بیش از 10 فوت دور باز آتش Sanderlin گفت.

“و پس از اخراج او شورش تفنگ من متوجه او نبود هدف برای قفسه سینه و آن را به من ضربه به طور مستقیم در کشاله ران,” او گفت:.

Sanderlin فرو ریخت. او نگاه کرد و دیدم افسر را دور بریزید صرف فلز سیلندر بر روی زمین در مقابل او, او گفت:.

تبلیغات

در ابتدا او نمی دانستم این قدر آسیب و سعی کردم به خواب آن را خاموش. اما دو روز بعد او در بازدید از بیمارستان و یاد او نیاز به عمل جراحی اورژانس برای تعمیر یک بیضه پاره شده است.

هر چند عمل جراحی موفقیت آمیز بود و پزشکان به او گفت تروما می تواند آن را غیر ممکن است برای او به کودکان است. آنها گفت که او نمی خواهد برای مطمئن دانند تا زمانی که او تلاش می کند.

Sanderlin تا به حال به رله این خبر به همسر او که منتظر بود در پارکینگ با توجه به بازدید کننده محدودیت های ضروری ساخته است با این بیماری همه گیر کوروناویروس. او به تازگی کار پردازش COVID-19 نقدی امداد برنامه های کاربردی برای سازمان های غیر انتفاعی و امیدوار به صرفه جویی در پول و به نوبه خود توجه خود را نسبت به شروع یک خانواده در ظرف چند سال آینده.

“من فکر می کنم آن را به عنوان دشوار است که هر کسی می تواند تصور کنید” Sanderlin گفت: بی سر و صدا.

تبلیغات

جامعه سازمان داوطلبان با یک تیم فراهم می کند که رویه عدالت و ضمنی تعصب آموزش به کلاس در سن خوزه اداره پلیس آکادمی.

یکی از درس های نظری است که به نام جامعه بانک اعتماد.

“به محض این که شما با قرار دادن بر روی لباس شما در حال باز کردن یک حساب در بانک جامعه از اعتماد و که می آید با تعداد زیادی از پیچیده سابقه در سراسر کشور بلکه محلی” Sanderlin گفت و اشاره کرد که زمانی که مردم تجارب منفی با یک افسر پلیس آن را تحت تاثیر خود نظر دیگران را به عنوان به خوبی.

“و بنابراین در جامعه بانک, اعتماد, شما هم می توانید سپرده و یا برداشت از آن اعتماد” او گفت:.

تبلیغات

آن بود که آموزش که به Sanderlin ذهن او گفت: به عنوان او را دیدم اقدامات پلیس در هفته گذشته اعتراض.

“آنها شروع به گرفتن مردم و ضرب و شتم آنها قرار دادن زانو در افراد گردن و مسائل. تیراندازی افراد point blank. هل دادن مردم است. من فقط تعجب که در آن همه که رفت,” او گفت:. “… من تعجب که در آن همه که بحث در مورد جامعه و بانک مرکزی اعتماد بود.”

Sanderlin حفظ کرده است یک وکیل سارا Marinho که در حال آماده سازی یک فدرال حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و اداره پلیس وی از سوی مامورین نیروی بیش از حد. مارینو گفت: او همچنین آورده حادثه به توجه مستقل پلیس حسابرس را در جامعه که هیئت مشاوران Sanderlin نشسته است.

سن خوزه رئیس پلیس ادی گارسیا نیز رسیده به Sanderlin می گویند او “شکسته” در مورد آسیب خود را و نگاه به آن Sanderlin گفت.

تبلیغات

“Derrick شده است یک رهبر واقعی در جوامع ما تلاش برای کاهش تعصب و تبعیض از طریق گفت و گو” گارسیا در بیانیه ای گفت. “من به او اطمینان داد ما خواهد بود با بررسی این حادثه است.”

او گفت که اداره پلیس “در حال حاضر شروع به ارزیابی چگونه ما را در مقابله با کنترل جمعیت و موقعیت” از جمله آنها چگونه استقرار پرتابه مانند گلوله های لاستیکی در طول درگیری.

می آید که پس از سن خوزه شهردار سام Licciardo روز جمعه معرفی یک پیشنهاد و درخواست از اداره پلیس به ارائه گزارش در مورد چگونگی آن تصمیم می گیرد که به استفاده از روش های کنترل جمعیت از جمله پرتابه و گاز اشک آور و اینکه آیا این گروه توصیه می کند ممنوعیت استفاده از چنین پرتابه.

“چه اتفاقی افتاد به جرثقیل Sanderlin اشتباه بود” Liccardo توییتی شنبه.

تبلیغات

Sanderlin گفت که او امیدوار است این شهر همچنین در نظر اصلاحات مانند تعطیل در بودجه برای اداره پلیس و گسترش نقش مستقل پلیس حسابرس ،

او گفت امید نهایی است برای “مناسب عدالت برای خانواده هایی که در حال حاضر شده است از طریق بسیار بدتر از خودم.”

“من امیدوار هستم که من داستان می تواند باز کردن یک پنجره برای آن دسته از مردمی دیده می شود و شنیده می شود,” او گفت:. “و این که این شهر را انتخاب و برای مراقبت از آنها و گوش دادن به آنها.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>