Coronavirus نیست پخش برای اولین بار از یک سالن ناخن. در حال حاضر زمانی که می توانید از مغازه ها بازگشایی?

Coronavirus نمی سرچشمه در کالیفرنیا از یک سالن ناخن به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: در ماه گذشته با توجه به فعالان که ملاقات خصوصی با فرماندار کارکنان در اوایل این هفته.

عصبانی بعد از 80 روز از حالت قفل در کسب و کار خود ناخن سالن صاحبان و حامیان آنها به شدت در حال هل دادن حق به بازگشایی شده است. اگر رستوران ها در حال حاضر در خدمت شام و اگر کسب و کار مانند ورزشگاه و میله های زندان به سر عامل در یک ماده از روز برخی می پرسند “چرا ما؟”

در Facebook, ناخن techs اکو یکی دیگر گفت: آنها بوده است “انتظار و انتظار و انتظار.”

“خانواده در حال صدمه زدن گریه از دست دادن درآمد روزانه” گفت: لیندا شبکه یک مانیکورزن از منطقه خلیج است. “ما هنوز هیچ ایده که ما می توانیم بازگشت.”

تبلیغات

صحبت با خبرنگاران در مارس 7, Newsom گفت: این فرد برای اولین بار در کالیفرنیا به قرارداد coronavirus از طریق جامعه گسترش آن را در یک سالن ناخن. وی با ذکر این مورد وقتی پرسیده شد که چرا شخصی خدمات مانند ناخن سالن باید بسته باقی می ماند حتی به عنوان دولت شروع می شود به آرامی باز کردن کسب و کار.

Newsom گفت: انتقال این ویروس رخ داده است حتی اگر بسیاری از سالن در حال حاضر پادمان در محل قبل از coronavirus آمار از جمله استفاده از ماسک و دستکش.

اما او از ارائه جزئیات از جمله زمانی که قرار گرفتن در معرض رخ داده است و در آن. این گذشته جمعه مقامات دولتی گفت که استان ها می تواند رزومه در حال اجرا ورزشگاه اردوگاه های روز بارها و برخی از ورزش حرفه ای به عنوان اوایل به عنوان اما جزئیات نامشخص باقی می ماند. ناخن سالن شد و نه در میان کسب و کارهای ذکر شده برای بازگشایی.

استخوان آن را برای امریکا انجمن صنعت با انتشار بیانیه ای خواستار Newsom نظرات “چیزی کمتر از یک شکست مفتضحانه” برای صاحبان کسب و کار.

تبلیغات

“این شروع با رژیم صهیونیستی است. Newsom های اطلاعات نادرست در مارس 7 با اثرات ویرانگر در صنعت زیبایی در کالیفرنیا و با پیامدهای گسترده ای در سراسر آمریکا” با توجه به این بیانیه. این گروه به رهبری Tam Nguyen, رئيس جمهور از پیشبرد زیبایی کالج در لاگونا هیلز و باغ بیشه; و جانی Ngo جمهور نهنگ آبگرم و خط افق زیبایی عرضه, در میان دیگران.

هر دو سازمان غیر دولتی و Nguyen می گویند آنها نمی توانند به تماشای “سکوت” خود را به عنوان صنعت همچنان به رنج می برند. آنها می گویند که آنها کار کرده “در سراسر ساعت” برای دو ماه برای کمک به آماده شدن برای بازگشایی با خیال راحت تر. آنها به اشتراک گذاشتن یک داستان از یک سالن مالک که شوهرش بیکار است و با هر دو از فرزندان خود را از مدرسه به خانه و کسی که مایوس فکر خودکشی. او کسب و کار است که بخشی از حدود 20 درصد به 40 درصد از ناخن سالن که به احتمال زیاد بسته شد برای همیشه آنها گفت.

“که اذعان که COVID-19 اولین مورد جامعه گسترش رخ داده است و قبل از آن و نه در یک سالن ناخن است استقبال اخبار” بیانیه خود گفت. “ما خواهان آن است که فرماندار و اقدامات لازم را برای بازگرداندن اعتماد و اعتماد به نفس در میان عموم مردم و جامعه ما به طور خاص است. خود ما مخزن از صبر و شکیبایی است که در حال اجرا بسیار کم به عنوان ما به طور مداوم به دنبال شفافیت بیشتر و تعامل معنی دار تر از Newsom دولت است.”

یک نماینده برای Newsom و وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی کاهش یافته است به نظر.

تبلیغات

در سراسر ایالت طلایی وجود دارد 11,000 ناخن سالن با 80 درصد متعلق به ویتنامی آمریکایی است. آن نیز به بیش از 110,000 مجوز manicurists و 300,000 زیبایی — که همچنین می توانید ناخن با توجه به لیزا فو, مدیر اجرایی, کالیفرنیا, سالم, سالن ناخن مشترک است.

“دلخراش چیزهایی که ما در حال شنیدن در حال حاضر که آنها از دست رفته خود را منبع درآمد است فقط باور نکردنی,” او گفت: او را منجر به شکل یک صندوق اضطراری برای کمک به سالن کارکنان.

فو که همچنین با حضور سهشنبه مجازی جلسه گفت گروه او کار کرده است با فرماندار کارکنان ارسال دستورالعمل پیشنهادی به امید گرفتن متهور “هر زمان که آنها آماده هستند. من به طور کامل درک وجود فشار اقتصادی در مقابل فشار برای ایمن ماندن.”

او مردمی گروه با تمرکز بر سلامت زیست محیطی و مسائل اجتماعی مواجه شده عمدتا زنان مهاجر و پناهنده نیروی کار. در میان نزدیک به 700 manicurists بررسی این گذشته آوریل و مه 78 درصد از ناخن سالن کارکنان با دستمزد کم کارگران — بیش از دو ملی با نرخ 33 درصد برای تمام صنایع.

تبلیغات

در ماه مه Newsom گفته بود او به معنای هیچ آسیبی با سخنان خود توصیف ناخن سالن صنعت به عنوان “اصیل” و به عنوان یک “نقطه خروج از فقر است.”

“من احترام عمیق برای کسانی که کارآفرینان و مردم قرار داده است که همه چیز را در خط. من صحبت کردن در مورد است که اغلب” او اضافه کرد بعد گفت: دولت دستورالعمل های ایمنی برای بازگشایی ناخن سالن خواهد بود صادر جمعه هر چند صاحبان کسب و کار می گویند که آنها نمی, آنها دیده می شود.

دولت, مجلس دیوید چیو (D-سان فرانسیسکو) که صندلی کالیفرنیا آسیایی و جزایر اقیانوس آرام قانونی انجمن و که در پیوست این نشست گفت: او برخی از دستورالعمل های صادر خواهد شد “به زودی. و زمانی که آنها گفت: به زودی, من آنها را در ارزش اسمی. چالش برای بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک است که می تواند اعمال می شود و یا دریافت [دولت] وام زبان — فاقد انگلیسی آنها در یک نقطه ضعف. من فکر می کنم این دولت را به توجه واقعی به مبارزات خود را بر اساس بازخورد خود را.”

ذینفعان دعوت شده به این نشست به بحث در مورد اثرات COVID-19 روی ناخن صنعت گفت: آسیب در حال حاضر انجام شده است.

تبلیغات

“اجازه دهید تمرکز بر روی آنچه که ما می تواند به جلو حرکت کند” گفت: Diedre سه شنبه-Ha Nguyen یک باغ بیشه عضو شورای که مادر تاريخيش در یک سالن ناخن برای حدود 20 سال است که پیوست های اخیر جلسه خصوصی با Newsom کارکنان. “من سعی خواهد کرد تا مردم را به بازگشت به میز بنابراین ما می تواند به تسریع در بازگشایی سالن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>