دیکسون برنده دوباره در تگزاس در IndyCar را با تاخیر باز فصل

فورت ورث (AP) — IndyCar بسته بندی شده هر بیت از آن با تاخیر نجومی-باز کردن رویداد به یکی از سوالات روز در تگزاس بدون هر گونه طرفداران در می ایستد. اسکات دیکسون بود سریع ترین برای بسیاری از آن را در یک محل او به خوبی می داند.

دیکسون پنج-زمان IndyCar قهرمان در زمان پرچم شطرنجی در غروب شنبه برای چهارمین پیروزی در 1 1/2 مایل بالا banked بیضی شکل که در آن رانندگان نیز تمرین و واجد شرایط پیش از آن در روز. 39-year-old New Zealander شتافت به 47 حرفه پیروزی و همسان A. J. Foyt رکورد از فصل 18 با یک پیروزی است.

“این چنین تلاش تیم گفت:” دیکسون سوم در حرفه برنده لیست پشت Foyt را 67 و Mario Andretti را 52. “آن خیلی سریع است. هر وضعیت ما در, ما می تواند فقط برای آن بروید.”

پس از راه اندازی مجدد با سه دور چپ پس احتیاط هنگامی که جوان هم تیمی فلیکس Rosenqvist سقوط کرد در حالی که در حال اجرا دوم دیکسون به سرعت دور در شماره 9 Chip Ganassi هوندا برای 4.4-دومین پیروزی سیمون Pagenaud.

دفاع از IndyCar قهرمان و polesitter Josef Newgarden سوم شد و پشت Pagenaud, هم تیمی خود در تیم Penske.

نزدیک به سه ماه پس از شروع فصل در انتظار قرار داده شد به دلیل coronavirus همه گیر IndyCar در نهایت در مسیر آنچه که معمولا از نقطه میانی مسابقه از آن فصل است.

عظیم grandstands که می توانید صندلی خود بیش از 100000 نفر از مردم خالی و نه به دلیل گرمای شدید — درجه حرارت در اواسط-90s با شاخص حرارت حدود 100 درجه فارنهایت در طول تمرین مقدماتی و حتی خیلی از مسابقه. هیچ تماشاگران اجازه داده شد به عنوان همچنین می خواهد در مورد مسابقه بعدی در جاده ها البته در Indianapolis Motor Speedway در جولای 4.

“آن فاسد است که طرفداران نیست اینجا. من آرزو می کنم همه اینجا بود که به جشن” گفت: دیکسون که تمدید رکورد خود را به 16 فصل در یک ردیف با یک پیروزی است.

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت سوار در سرعت ماشین به صورت حرفه ای اولین رویداد ورزشی در تگزاس پس از ورزش تعطیل در سراسر کشور به دلیل coronavirus. تنها در مسیر تماشاگر به تماشای مردم از آپارتمانهای در ساختمان مشرف به نوبه خود 2.

دیکسون به حال سرعت بالا در طول دو ساعت جلسه تمرین و واجد شرایط دوم. او رفت و در را به نفع خود IndyCar عنوان هر یک از سه بار قبلی او برنده تگزاس مسابقه.

Rosenqvist شده بود دوم پشت دیکسون برای چند دور زمانی که او سقوط کرد تلاش برای حرکت را از طریق ترافیک. او بالا رفتن بر روی سیرجهت مخالف مبداء مسابقه با نه دور مانده از آوردن نهایی احتیاط به پایان رسید و 20 از 23 خودرو آغاز شده است که در این مسابقه است.

“این واقعا من دستیابی به موفقیت در بیضی من فکر می کنم. من واقعا تا به حال یک شات خوب وجود دارد و آن را انداخت دور” گفت: Rosenqvist که ناودان فرمان را با هر دو دست و بعد ماشین را به توقف آمد. “فقط یک چیز احمقانه پیچ همه چیز است.”

دیکسون led 157 از 200 دور بود که زودتر شش ثانیه سرب بیش از Newgarden محو احتیاط برای باقی مانده است. Newgarden led دو بار برای 41 دور و چهارم-جای دان ژاک Veach رهبری باقی مانده دو دور. اد نجار سری تنها راننده-مالک گرد بالا پنج.

“من احساس می کنم که ما برنده این مسابقه با چقدر بد ما بود” Newgarden گفت. “من تیم جنگیدند. اگر وجود دارد هر چیزی که ما باور نکردنی مبارزه با روح. … ما فقط تلاش. من واقعا مبارزه با ارتعاشات بر روی لاستیک.”

به دلیل گسترش روز افتتاحیه مسابقه کوتاه به 200 دور از معمول آن 248 در تگزاس است. در آن زمان تنها یک ساعت و 38 دقیقه.

زمانی که Newgarden برنده قطب پس از آخرین به مقدماتی اجرای سریع وجود دارد هشدار بیش از رادیو به تیم Penske خدمه برای جلوگیری از تعطیلات به بالا-سپاس.

همه تیم ها در حال حاضر در سن پترزبورگ فلوریدا برای برنامه ریزی بازکن فصل 15 مارس. اما آنها هرگز زد در خیابان های سنت پیت, ساخت سریع آهنگ در تگزاس این اولین محافظ windscreens در حال حاضر بیش از کاکپیت باز از اتومبیل.

تگزاس, شد, فصل, درب بازکن, در حالی که نگه داشتن آن در اصل برنامه ریزی شده تاریخ که قرار بود نهم از 17 مسابقه. که می شده اند و دو هفته پس از ایندیاناپولیس 500 که موکول شده است برای Aug. 23.

رانندگان و اعضای تیم از طریق رفت و بهداشت و سلامت نمایش زمانی که آنها را به مسیر. بسیاری از آنها در حال حاضر از طریق شبیه نمایش به اجاره هواپیماهای آنها سوار در سپیده دم روز شنبه در ایندیاناپولیس — آنها بازگشت به خانه پس از مسابقه.

خدمه بودند نیاز به پوشیدن ماسک صورت و وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای اجتماعی فاصله در دو 64-خلیج گاراژ. نیز وجود دارد بزرگتر از حد معمول اصطبل در جاده گودال.

Rinus VeeKay که 19 ساله rookie راننده برای اد نجار مسابقه که برنده شش ایندی چراغ مسابقات در سال گذشته سقوط کرد و در طول تمرین و پس از آن تا به حال اولین بازی خود را IndyCar پایان مسابقه با دیگر سقوط پس از تکمیل تنها 36 دور. او No. 21 ماشین رو بالا رفتن بر روی سیرجهت مخالف مبداء مسابقه, سپس ricocheted کردن دیوار به جمع آوری الکس Palou دیگر rookie.

Takuma ساتو, در سال 2017, Indianapolis 500 برنده و تگزاس polesitter سال گذشته از دست رفته در این مسابقه پس از رحال Letterman Lanigan مسابقه خدمه قادر به دریافت شماره 30 اتومبیل در زمان تعمیر پس از یک تصادف در مرحله مقدماتی حدود 2 1/2 ساعت قبل از پرچم سبز.

___

بیشتر AP, مسابقه اتومبیل رانی: https://apnews.com/apf-AutoRacing و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>