ایتون دره را بازگشایی شنبه, اما شما نیاز به رزرو

Angelenos دوباره می توانید لذت بردن از یتن کانیون آخر این هفته, اما آنها نیاز به برنامه ریزی.

دنباله سیستم را بازگشایی شنبه اما بازدید کننده مورد نیاز خواهد بود برای ایجاد یک رزرو برای بهنگام ورود به ایتون دره طبیعی منطقه است.

لس آنجلس پارک ها و تفریح مقامات تعطیل محبوب پیاده روی در منطقه آوریل 24 “با توجه به قریب به اتفاق جمعیت که پس از COVID-19 سلامت عمومی مورد نیاز است.”

طبیعت منطقه مانند سایر پارک ها در سراسر لس آنجلس شد و برای ماه بسته میان coronavirus بیماری همه گیر. اما پس از بازگشایی این پاسادنا-منطقه مسیرهای پیاده روی که از ویژگی های آبشار اجرا شد تاخت و تاز کردن توسط کوهنورد که موفق به عمل اجتماعی فاصله.

تبلیغات

“رزرو کمک خواهد کرد که نگه داشتن ایتون دره مسیرهای پیاده روی از ازدحام و اجازه می دهد به اندازه کافی فضا برای کاربران دنباله برای حفظ فاصله فیزیکی از شش پا” مقامات اداره گفت: سه شنبه در آزادی.

بازدید کنندگان نیاز به پیروی از قوانین از جمله انتخاب یکی از سه بلوک — 8-11 صبح ساعت 11 صبح-2 بعد از ظهر یا 2-5 p. m. — و ثبت نام حداقل یک روز در پیش است. همان روز رزرو در دسترس نیست.

تبلیغات

برای رزرو رفتن به پارک وزارت رزرو وب سایت ایجاد یک حساب کاربری رایگان و انتخاب یک زمان در دسترس.

برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد در این بخش محدود هر دوره به 85 رزرو که عبارتند از یک خودرو و یا تا چهار نفر. بهنگام ورود بلیط ها رایگان.

کوهنورد را تشویق به آوردن آب و ضد عفونی کننده دست. کولرهای چتر سایه چادر, کباب و صندلی مجاز نیست و برخی از حمام و سرویس بهداشتی بسته خواهد شد.

کسانی که مایل به ورود مورد نیاز خواهد بود برای نشان دادن اثبات رزرو و عکس ID برای رسیدن به این منطقه است. بازدید کنندگان نیز مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن در حال حرکت اجتماعی فاصله و ماسک می پوشند در حالی که عبور از دیگران است.

تبلیغات

“بازدید کنندگان ممکن است خواسته شود به ترک اگر وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم را به اجازه می دهد برای نیاز فیزیکی, فاصله,” پارک ها اداره گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>