اف بی آی در حال بررسی ارتباط بین سانتا کروز و اوکلند در آمریکا

پس از یک Santa Cruz County sheriff معاون ضرب گلوله کشته شد در شنبه فدرال محققان در حال تلاش برای تعیین اینکه آیا قتل متصل است به دیگر جنایات اخیر در منطقه خلیج از جمله تیراندازی یک افسر در اوکلند در هفته گذشته, مقامات گفت.

در شنبه کلانتر Sgt. دیمون Gutzwiller, 38, ضرب گلوله کشته شد در Ben Lomond, unincorporated منطقه در نزدیکی سانتا کروز. Gutzwiller و دیگر افسران و برخی از آنان نیز مجروح شدند کمین با گلوله و مواد منفجره در حالی که به دنبال یک مظنون, مقامات گفت.

مرگ اولین بار در کلانتر, از اوایل 1980s حیرت زده منطقه است.

“این خواهد بود چیزی است که می خواهد با ما برای مدت زمان طولانی” Santa Cruz County Sheriff جیم هارت گفت: در یک کنفرانس خبری. “زندگی خود را گرفته بود به دلیلی و این یک چیز سخت به روند.”

تبلیغات

در صحنه مقامات و رزرو استیون Carrillo بود که بعد از شناسایی به عنوان یک فعال-گروهبان وظیفه مستقر در پایگاه نیروی هوایی تراویس. Carrillo, 32, یک عضو از 60 نیروهای امنیتی ال با توجه به یک پایگاه نیروی هوایی تراویس سخنگوی.

مقامات اجرای قانون گفت: آنها مطمئن نیستید که آیا Carrillo شده بود به تنهایی اقدام و اینکه آیا این مواد منفجره در ماشین خود را بخشی از یک طرح بزرگتر او برنامه ریزی شده به انجام. اف بی آی گفت: همچنین به دنبال لینک به حوادث قبلی از جمله یکی در اوکلند در اواخر ماه گذشته.

در شب 29 مه دیو پاتریک Underwood 53 به ضرب گلوله کشته شد در حالی که کار به عنوان یک افسر امنیتی به کار گرفته شده توسط وزارت امنیت داخلی فدرال خدمات حفاظتی در دادگاه فدرال در اوکلند. یک افسر دیگر که در حال حاضر مجروح شد, مقامات گفت.

اف بی آی در حال حاضر در حال بررسی آندروود مورد در حال حاضر در تلاش برای تعیین انگیزه پشت سانتا کروز حادثه به عنوان “لینک به دیگر جنایات در منطقه خلیج شامل عکسبرداری از FPS افسران در اوکلند” سخنگوی گفت: در یک ایمیل.

تبلیغات

کاریلو مظنون در سانتا کروز مورد به پایگاه نیروی هوایی تراویس در ژوئن 2018 یک ماه پس از درگذشت همسرش به گفته مقامات و اعلامیه. همسرش مونیکا لی اسکات Carrillo نیز در نیروی هوایی. او مرده پیدا شد در ماه مه سال 2018 در چه رد شد خودکشی یک زن در حالی که مستقر در کارولینای جنوبی با توجه به نیروی هوایی.

Monika Carrillo, 30 شده بود به استیون Carrillo و نه سال و آنها دارای یک پسر و دختر با هم, با توجه به اگهی نوشته شده آنلاین.

روز شنبه, استیون Carrillo شد بنا به گزارش شات در طول بازداشت خود و سپس تحت درمان در یک بیمارستان هارت گفت. او را متهم به قتل, حمله با سلاح مرگبار و چند تن دیگر به اتهام جنایت های کلانتر گفت.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دستور داد تمام پرچم ها در کنگره به پرواز در نیمه کارکنان به افتخار Gutzwiller the fallen افسر. Gutzwiller که با کلانتر, پس از سال 2006 تا به حال یک زن و یک کودک خردسال و کودک دیگری در راه است.

تبلیغات

“او می خواهد به عنوان یک قهرمان اختصاص داده شده است که عمر خود را برای حفاظت از جامعه و به عنوان یک شوهر و پدر” Newsom در بیانیه ای گفت.

هارت گفت: Gutzwiller نشان داد مراقبت و محبت مورد نیاز در یک افسر پلیس و که او می خواست برای خدمت به جامعه خود.

“او یک مرد خوب و یک افسر پلیس” او گفت:. “دیمون خواهد بود به شدت از دست رفته توسط این جامعه است. … او یک معشوق در اینجا در کلانتر ،

آسوشیتد پرس و بار تحریریه الکس Wigglesworth کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>