سابق نیروی دریایی Academny متولی معذرت خواهی برای نژادی سخنان

جکسونویل فلوریدا. (AP) — یک عضو سابق نیروی دریایی ایالات متحده آکادمی فارغ التحصیلان امنا صادر شده عذرخواهی بیانیه روز شنبه به دلیل حساس دیدگاه ساخته شده در رسانه های اجتماعی.

بازنشسته سروان. اسکات Bethmann خواسته شد تا استعفا به عنوان یک امانت در شنبه پس از یک گفتگوی زنده با همسرش که نوشته شده بود در Facebook تحقیر پذیرش توسط آکادمی آمریکایی های آفریقایی تبار, آمریکایی های آسیایی تبار و زنان است.

“وجود دارد هیچ کلمه ای است که می تواند مناسب بیان میگردند و شرمندگی من و همسرم در مورد چیزهای غیر حساس ما گفت که دستگیر شدند در رسانه های اجتماعی” Bethmann در بیانیه ای گفت:. “وجود دارد هرگز یک زمان هنگامی که آن را مناسب برای استفاده موهن از نظر زمانی که صحبت در مورد مرد همکار ما.”

نظرات ساخته شد Bethmann و همسرش نانسی در حالی که آنها در حال تماشای تلویزیون, اخبار و بحث در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. فلوریدا تایمز اتحادیه گزارش آنها شنید با استفاده از لکه دار برای آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر نژادی نظرات به the Facebook Live feed.

“این اظهارات منسوب نشان نمی ماموریت ها و ارزش ها از انجمن فارغ التحصیلان این آکادمی نیروی دریایی یا نیروی دریایی آمریکا” دریاسالار بازنشسته Samuel J. Locklear III در بیانیه ای گفت. “به عنوان داوطلب رهبران در جوامع ما, ما باید الهام بخش و نمونه ای برای همه شهروندان است.”

Locklear رئیس فرهنگستان انجمن فارغ التحصیلان گفت: او پذیرفته Bethmann استعفای به عنوان یک فارغ التحصیلان امانت و خواسته فصل در جکسون ویل فلوریدا برای تعیین شخص دیگری به سمت.

Locklear وجود دارد گفت: حدود 65 ، 000 اعضای آکادمی نیروی دریایی انجمن فارغ التحصیلان.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>