Gregg Popovich: “خجالت به عنوان یک فرد سفید”

سن آنتونیو (AP) — سن آنتونیو اسپرز مربی Gregg Popovich گفت: او را “خجالت به عنوان یک فرد سفید” که جورج فلوید می تواند در مرگ یک “بی” به شیوه ای.

71 سال Popovich خطاب فلوید مرگ در یک ویدئو منتشر شد شنبه با اسپرز به عنوان بخشی از تیم #SpursVoices رسانه های اجتماعی سری.

فلوید بود در دستبند زمانی که یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن او به او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد. درک چوین متهم شده است با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

“در یک عجیب و غریب counterintuitive مرتب کردن بر اساس راه بهترین آموزش لحظه ای از این تراژدی اخیر من فکر می کنم بود و نگاهی به افسر چهره” Popovich گفت. “برای مردم را به دیدن چگونه بی, چگونه, گاه به گاه, چقدر روزمره-رفتن-مورد-کار خود را به طوری که او می تواند فقط با قرار دادن دست چپ خود را در جیب خود طفره زدن زانو خود را در اطراف یک کمی به آموزش این فرد برخی از مرتب کردن بر اساس یک درس — و آن بود که خود را حق و وظیفه خود را به انجام آن را در ذهن خود. …

“من فکر می کنم من فقط خجالت به عنوان یک فرد سفید به می دانم که اتفاق می افتد. در واقع تماشای یک مجازات. همه ما دیده می شود و کتاب و نگاه شما در این کتاب و شما ببینید مردم سیاه و سفید حلق آویز کردن درختان است. … اما ما فقط آن را دیدم دوباره. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم که با چشم خود من را در زمان واقعی است.

“آن را مانند محله که در آن شما می دانید وجود دارد خطرناک گوشه و شما می دانید که چیزی اتفاق خواهد افتاد روزی و هیچ کس چیزی. و پس از آن یک بچه جوان کشته می شود و یک علامت توقف بالا می رود. خوب بدون گرفتن بیش از حد سیاسی ما باید مقدار زیادی از توقف نشانه هایی که نیاز به رفتن به بالا — سرعت — از آنجا که کشور ما دچار مشکل است. و این دلیل اساسی است که مسابقه است.”

Popovich گفت: مردم باید کمک به اتهام برای تغییر.

“ما باید آن را انجام دهد. مردم سیاه و سفید شده اند shouldering این بار برای 400 سال” Popovich گفت. “تنها دلیل این کشور ساخته شده است که پیشرفت آن را دارد که به دلیل پشتکار و صبر و تلاش مردم سیاه و سفید. تاریخ ملت ما از همان ابتدا در بسیاری از راه دروغ بود و ما همچنان به این روز عمدتا سیاه و سفید و قهوه ای مردم را امتحان کنید که دروغ یک حقیقت به طوری که آن است که دیگر یک دروغ است. و کسانی که حقوق و امتیازات هستند لذت می برد توسط افراد رنگ درست مثل ما لذت بردن از آنها. پس از آن رو به ما به نظر من که حقیقت را به قدرت و تماس آن را بدون توجه به عواقب آن. ما باید به صحبت می کنند. ما به هر چیزی اجازه نمی رفتن.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>