رشد LAPD شد انجیل در تالار شهر. جورج فلوید تغییر که

آن شده است یک مقاله از ایمان در لس آنجلس سیاست برای بیش از یک ربع قرن: ساخت اداره پلیس و بودجه خود و شما را به ایجاد یک قوی تر و امن تر شهر.

شهرداران از متوسط جمهوریخواه ریچارد Riordan به لیبرال دموکرات آنتونیو Villaraigosa جدولها که البته با تاکید ویژه بر گسترش پلیس لس آنجلس به حداقل 10,000 سوگند یاد کردند.

10:12 AM, Jun. 05, 2020 نسخه قبلی این مقاله گفت: افسران پلیس لس آنجلس محافظ لیگ در بیانیه ای گفت: آنها تا به حال یک تلفن کنفرانس با Garcetti و اعضای شورای مونیکا رودریگز و Curren قیمت. این کنفرانس با Garcetti, شورای, رئیس جمهور Nury مارتینز و قیمت.

اما رهبران شهر در حال حاضر به نظر می رسد آماده کند و شاید معکوس است که در دراز مدت روند پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت و موجی از خشم و اندوه و مطالبات در لس آنجلس که دولت ارائه فقیر و جوامع اقلیت با بیش از یک پلیس حضور.

شهردار اریک Garcetti گفت: او را مستقیم 250 میلیون دلار برای جوانان شغل, طرح های بهداشت و “صلح مراکز” به درمان تروما و اجازه خواهد داد که کسانی که دچار تبعیض به جمع آوری خسارت. این پول را باید به طور قطع از دیگر شهرستان عملیات; Garcetti حمایت رئیس شورای شهر Nury مارتینز و جدید پلیس کمیسیون رئیس جمهور گفت: تا آنجا که $150 میلیون خواهد آمد از اداره پلیس لس آنجلس.

تبلیغات

که قابل برگشت از بودجه Garcetti قرار داده و رو به جلو در آوریل پیشنهاد شده است که 7 درصد هزینه افزایش برای پلیس لس آنجلس از جمله قبلا توافق شده و بسته افزایش حقوق و پاداش برای رتبه بندی-و-فایل افسران.

تغییر در حال حاضر گرفتار توجه ملی Garcetti گفت.

“من تماس از شهرداران سراسر کشور برخی از آنها گفت: “من خیلی هیجان زده’ و دیگر آنهایی که گفت: “چه جهنم شما انجام دهید ؟ در حال حاضر من باید شیفت پول,'” Garcetti گفت, سیاسی, مذهبی و رهبران جامعه پنج شنبه در اولین Methodist اسقفی کلیسا در جنوب لس آنجلس است. “این دقیقا همان نقطه است. از آن جایی شروع می شود و به ما می گویند ما می رویم می شود که ما می خواهیم و یا ما در حال رفتن به ادامه قاتلان که با ما هستند.”

تبلیغات

Garcetti دفتر گفت: “قاتلان” سخن گفتن با اشاره به سازمان های پلیس در سراسر کشور است. شهردار پیشنهاد کرد که از تغییر بودجه در صورت تصویب توسط شورای شهر خواهد فشار پلیس لس آنجلس بودجه به کمتر از 50 درصد از این شهر را به طور کلی صندوق.

در بودجه او منتشر شده در آوریل LAPD کردم 53.8 درصد از پول نیست تعیین شده برای خاص دیگر استفاده می کند.

رئیس پلیس میشل مور گفت: ساخت یک کاهش تا آنجا که $150 میلیون نفر ممکن است به معنای برش پرسنل زیرا 96 درصد به 97 درصد از بخش بودجه شامل حقوق و دستمزد و سایر هزینه های حقوق و دستمزد.

“این است که قابل ملاحظه و جدی در مقدار و یکی است که شما در ابتدا به آن نگاه با برخی از نگرانی به عنوان به چگونه ممکن است پیدا کردن چنین سطح” مور گفت. “تعهد من این است که به صورت جدی و همچنین برای شنیدن دیدگاه های دیگران است.”

تبلیغات

این گروه در حال حاضر در 9,985 افسران. گذشته کاهش اغلب ساخته شده با کاهش ساعت اضافه کاری. اما برش اضافه کاری می تواند به معنای کاهش واقعی گشت زنی در خیابان ها به دلیل آن است که ارزان تر به پرداخت اضافه کاری نسبت به استخدام را بیشتر کرده است.

برخی از رهبران شهر نشان داد که این می تواند یک نقطه شروع برای تغییرات گسترده تر.

“این بار تقاضای بیشتر مراقب باشید بازتابی از شهر ما اولویت ها و ارزش — هیچ بخش تنها باید معاف از نقد و بررسی” Councilwoman مونیکا رودریگز گفت.

تبلیغات

طرح قطع پلیس و دیگر ادارات به صندوق جدید برنامه های خدمات اجتماعی به وجود آمد تنها در روزهای اخیر پس از جزئیات باقی مانده است کمیاب. Garcetti اذعان کرد این پیشنهاد بود که به شکل در “سرعت نور” و گفت که او امیدوار است برای اطلاعات بیشتر با جمعه.

او گفت: منابع مالی جدید به طور خاص آدرس “ساختاری نژادپرستی” در برابر مردم سیاه و سفید. او گفت: این پول را گرفته شده از منابع دیگر “آن را به سلامت به آن را به امید برای قرار دادن آن را به مسکن و برای قرار دادن آن را به بهبود است.”

به تازگی به عنوان آخر هفته گذشته Garcetti به اشاره است که او را به در نظر گرفتن کاهش LAPD بودجه.

“من می دانم که وجود دارد برخی که برای defunding یا کمتر افسران پلیس” Garcetti گفت: در اخبار جلسه یکشنبه. “من همیشه دیده می شود در این بخش بیشتر است که آنها با کمبود بودجه روبرو بدتر همه چیز می تواند اتفاق می افتد.”

تبلیغات

اما روز شنبه یک گروه از نیروی کار و رهبران جامعه انتقاد Garcetti برای آنچه که آنها را دیدم به عنوان بیش از حد پرخاشگرانه پاسخ توسط پلیس لس آنجلس به تظاهرکنندگان که آب گرفتگی خیابان ها در هفته گذشته زیر فلوید مرگ است. رهبران در نامه ای درخواست Garcetti برای یک برش از “حداقل” 250 میلیون دلار از اداره پلیس $1.8 میلیارد بودجه.

در میان این گروه خواستار تغییرات شدند شعبههای محلی از سرویس قدرتمند کارکنان اتحادیه بین المللی ایالات معلمان لس آنجلس و لوس آنجلس اتحاد برای یک اقتصاد جدید و یا LAANE. برخی از رهبران ائتلاف به دنبال جلسه Garcetti در تالار شهر.

آنها خواست Garcetti نه برای تکرار اشتباهات است که به دنبال ناآرامی های مدنی از سال 1992 که در سخت ترین ضربه جوامع در حال ورشکستگی برای سال های بسیاری با چند بهبود.

“این است که هیچ وقت به صورت نیمه اقداماتی را که ایمان نمیآورند مرکزی اهمیت ضد سیاه نژادپرستی به این بحران” ائتلاف نامه گفت. “سرمایه گذاری باید هدفمند به افراد خاص و جوامع شده اند که بسیاری نهفته بیش از پلیس با استفاده از داده ها که به طور خاص را از تماس نژاد — و نه به طور مساوی تقسیم شده بین شورای مناطق در سیاست های گذشته است.”

تبلیغات

فراخوان پلیس برای کاهش هزینه در حمایت از دیگر اولویت های مشخص شده قابل توجه خروج از این شهر سیاست همیشه از شورش سال 1992 که به دنبال تبرئه چهار افسر پلیس درگیر در ضرب و شتم یک سیاه پوست رادنی کینگ.

تاجر Riordan برنده دفتر شهردار در سال 1993 با تعهد به افزایش LAPD نزدیک به 3,000 افسران به 10 ، 000. مبارزات انتخاباتی خود شعار? “سخت به اندازه کافی به نوبه خود L. A. در اطراف.” خود را جانشین سابق شهرستان Atty. جیمز هان متعهد به اضافه کردن بیشتر پلیس است. و فعال حقوق مدنی در Villaraigosa متعهد به تکمیل Riordan ماموریت ساخت یک 10,000-افسر پلیس لس آنجلس یک علامت به دست آورد در سال 2013.

“اگر شما نگاه کنید در قوس از تاریخ این شهر به مدت سه دهه است تکتونیکی تغییر در اینجا با این رشد مربوط به حوزه های برای اصلاحات” گفت: Zev Yaroslavsky سابق شهر و شهرستان نماینده مجلس و در حال حاضر استاد در UCLA Luskin دانشکده امور عمومی است. “وجود دارد این است که ظهور این چند نژادی ائتلاف از افرادی که با تشکیل یک قدرتمند حوزه و آنها صدای آنها را شنیده ام.”

رهبران اتحادیه است که نشان دهنده لس آنجلس افسران پلیس گفت: آنها دریافتند تغییر ناگهانی و ریاکارانه است.

تبلیغات

پلیس لس آنجلس محافظ لیگ افسران گفت: آنها تا به حال یک تلفن کنفرانس روز شنبه با Garcetti و اعضای شورای مارتینز و Curren قیمت.

رهبران سیاسی گفت: آنها می خواستم به صحبت کردن با اتحادیه در مورد تغییرات به پلیس بودجه اما پس از آن و قبل از آن بحث رخ داده است اعلام کرد قصد خود را کاهش, با توجه به این اتحادیه است.

“در خصوصی تماس تلفنی سیاستمداران ستایش ما افسران کار و حرفه ای” گفت: Jerretta Sandoz, معاون رئيس جمهور از اتحادیه پلیس. “در طول TV خود را به نمایش آنها قرار داده شده سرزنش لس آنجلس مشکلات اجتماعی مستقیما بر روی شانه های ما افسران. آن را ریاکارانه و سیاسی doublespeak بالاترین مرتبه و ما حاضر به شرکت در این بازی است.”

در یک بیانیه Sandoz افزود: “این یکی از مهمترین و ترسو ریاکارانه سیاسی sleights از دست ما دیده می شود در برخی از زمان.”

تبلیغات

Garcetti حامیان گفت که او تا به حال بارها و بارها مورد ستایش پلیس در این زمینه اشاره کرد که نامه ای ارسال به تمام شهرستان کارکنان دوشنبه تشکر افسران برای انجام کار خود را “selflessly و كارش.”

کسانی که ساخته شده از پلیس لس آنجلس به اندازه فعلی آن به یاد می آورد که بزرگتر نیروی حال ترویج شده است به عنوان یکی که درمان شهروندان بیشتر انسانی. اصلاح طلبان گفت که اداره پلیس مجبور شده بودند که به فرماندهی و کنترل مدل به دلیل آن نیست که زمان برای دریافت به دانستن شهروندان و جوامع است.

افزایش تعداد افسران قرار بود به بهبود “جامعه محور” و اجازه می دهد پلیس به انجام بیش از فقط را بازداشت. اما مهربان و مهربان رویکرد پیشرفته fitfully با توجه به کسانی که دنبال این اداره از نزدیک.

تبلیغات

کانی برنج یک حقوق مدنی وکیل و فعال برای پلیس لس آنجلس اصلاحات دهه به نام Garcetti پیشنهاد تغییر مسیر وجوه و دور از گروه “یک ژست رضایت بخش است که در سطح سطحی.” اما او افزود: “این واقعا کافی نیست.”

برنج به نام برای همکاری های منطقه ای در مسائل ایمنی و یک تغییر پارادایم است که باعث می شود پلیس فقط یکی از خدمات عامل در همکاری با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی, اجتماعی, کارگران, تفریح متخصصان و طیف وسیعی از دیگران است. به پلیس مناسب پشتیبان گیری از دیگران اجازه خواهد داد که آنها را به اتخاذ حمایت بیشتر ماموریت برنج گفت: به جای “یک ماموریت از شوک و ترس و سرکوب.”

برخی از فعالان گروه هل دادن سخت ترین برای تغییر نام بحث کاهش بودجه پلیس یک “موقت” پیروزی.

اما سیاه و سفید زندگی می کند ماده لس آنجلس رهبران گفت: آنها می خواهم برای دیدن به اشتراک گذاری این شهر به طور کلی صندوق اختصاص داده شده به پلیس کاهش می یابد و از حدود 50 درصد به 5.7%.

تبلیغات

گفت: Melina عبدالله یکی از رهبران سیاه زندگی ماده لس آنجلس: “شورای شهر و شهردار Garcetti نیاز به دانستن است که ما در حال مبارزه برای واقعا دگرگون تغییر در اینجا و نمی توان تنها با این حداقل مقدار از پول است.”

بار نویسنده کارکنان ریچارد وینتون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>