چگونه به civically یا فعال سیاسی در طول یک بیماری همه گیر

تظاهرات اخیر گالوانیزه بسیاری را به خیابان ها دفاع از یک آرمان است اما برای بسیاری دیگر در این انتخابات سال فعالیت اتفاق می افتد در خانه.

و فعالان برای انواع نامزدها و مسائل اصرار مردم — که آیا آنها را شکست قرنطینه به ضربه خیابان ها و یا هنوز هم در سمت چپ خانه — که در حال حاضر زمان برای عمل است.

“نشسته در اطراف تماشای اخبار در تمام طول روز و افراد در حال مرگ و آسیب رساندن به پلیس آمریکایی های آفریقایی تبار و COVID-19 کشتار مردم آن دلخراش است. اما اگر شما از درگیر شدن با افراد دیگر شما می توانید پیدا کردن یک راه برای به حداقل یک قطره کوچک که در سطل است که باعث می شود یک تفاوت مثبت” گفت: Gina زمینه رئیس توانمندسازی کنگره غرب تهران محله شورای توسعه نمایندگی بالدوین تپه/Crenshaw منطقه است.

“بهترین راه برای احساس بهتر در مورد جهان است به خارج و کمک کند.”

تبلیغات

با حزبی تقسیم بیش از مسائل مانند مهاجرت بهداشت و درمان و آب و هوا تغییر 2020 شد و در حال حاضر در مسیر بسیار newsy انتخابات سال است. سپس مانند زیر طاق کلیک کردن بر روی این بیماری همه گیر ویرانی اقتصادی و تظاهرات برای عدالت نژادی نشان داد رهبران’ رنگ واقعی در طول بحران.

“این است که واقعا قضاوت در زمان ما نامزد ما مقامات منتخب در دیدن چگونه آنها را به پاسخ همه چیز را — به نگرانی های سلامت اقتصادی نگرانی های جامعه, نگرانی” گفت: Randall آبیلا, مدیر اجرایی حزب جمهوری خواه اورنج کانتی. “این است که مؤثر بر ما 360 درجه در زندگی ما است. از آن مهم تر در حال حاضر از همیشه درگیر و به انتخاب مردم است که شما اعتماد.”

رای دهندگان ناراحت چگونه رهبران را به کار گرفته ملی بحران باید کانال خشم خود را به عمل آبیلا توصیه می شود.

“این است که آن را” توافق جان کاتز رئیس جمهور از سانتا مونیکا دموکراتیک ، “در هر صورت این کشور است را به طور کامل از بین برد و یا ما می تواند شانس صرفه جویی در آن است.”

تبلیغات

در حالی که بسیاری از مسائل مربوط به ایالات متحده هستند یا ملی و حتی جهانی در مقیاس اکثر جاده ها به تغییر آغاز خواهد شد به صورت محلی. دولت فدرال و دولت های ایالتی عرضه پول و به راهنمایی اما مقامات محلی انجام دستورات بهداشتی مجموعه پلیس اداره بودجه و هماهنگ کردن اقتصاد را در زمین بازگشایی, برای مثال.

“انتخابات ریاست جمهوری هستند انگیز” جین گفت: Wishon سیاسی معاون رئیس جمهور برای Stonewall دموکراتیک ، “هر کس می خواهد به بحث در مورد انتخابات ریاست جمهوری. اما رئیس جمهور را انتخاب نمی کردن سطل زباله.”

چگونه می توانم شروع کنم ؟

اگر شما اول زمان داوطلب مرعوب نمی شود, Wishon گفت. نگاه کردن نمایندگان خود را در شهرستان, شهرستان, دولت و کنگره سطح و ثبت نام برای خبرنامه خود را. تعیین مسائل مهم به شما (مستاجرها’ حقوق ؟ مدارس؟) و به نمایندگان خود یا انتخاب نامزد مورد آنها را در یک تماس تلفنی یا ایمیل یا پیام آنلاین.

تبلیغات

“این انتخابات از طول عمر ما” Wishon گفت. “بنابراین بسیار در خطر است که ما نمی توانیم فقط به نظاره نشست و گویند آن را یک بیماری همه گیر. من حدس می زنم ما فقط نمی خواهد به تماس.'”

اکثر احزاب سیاسی و نامزدها برای انتخاب اتاق باید یک داوطلب را فشار دهید و یا اطلاعات تماس در وب سایت خود را. به همکاری با یک حزب سیاسی جستجو برای دولت خود و یا محلی فصل آنلاین. از آنجا, شما می توانید ثبت نام به داوطلب حضور در جلسه اهدا و یا امضای یک دادخواست آنلاین پشتیبانی می کند.

البته آن را نیز ممکن است خود را به ورزش مدنی عضله بدون چیدن یک حزب سیاسی. در لس آنجلس, هر کسی می تواند حضور در جلسات 99 شوراهای محلهکه توصیه شورای اسلامی شهرستان و اطلاع رسانی به ساکنان در hyper-مسائل محلی. بسته به جایی که شما زندگی می کنند و شورای شهر و یا شهرستان هیئت ناظران ممکن است بهترین مکان برای یادگیری در مورد تصمیم گیری است که شما را تحت تاثیر قرار.

مریم Spadoni که زندگی در کوستا مسا بیش از نیمی از 75 سال شرعا حضور در جلسات شورای شهرستان برای اظهار نظر کردن در مورد سیاست و یا به عنوان یک عمل سیاسی ناظر و لوی در برابر انتقادات اعضای شورا. او توصیه می کند تنظیم به تلویزیون یا جریان آنلاین از شورای محلی جلسات و در ابتدا فقط با رعایت آنها چگونه در حال اجرا است. سپس نظر خود از طریق تماس یا نوشتن یک نظر.

تبلیغات

“ما همه می خواهم به موج پرچم و بخشی از این روند و من فکر می کنم که ما دولت های محلی است که در طبقه همکف از فرایند” Spadoni گفت. “این مثل این است که در زمینه پرورش برای فردا سیاستمداران و فردا آینده به صورت محلی. ما دموکراتیک بلوک ساختمان.”

به عنوان نزدیک به دو هفته از تظاهرات نشان داده اند در دنیا فعالیت زنده است و با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما برای کسانی که انتخاب باقی می ماند خانه به دلیل ترس از ابتلا و یا گسترش coronavirus Audrena ردموند یکی از بنیانگذاران Black Lives Matter لانگ بیچ فصل گفت: وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام — شروع با خودتان است.

دست خود را بر روی کتاب و شرکت در وبینارهای و به دنبال سازمان های معتبر در رسانه های اجتماعی به او توصیه می شود. لحن به یک پادکست یا صوتی در حالی که شما راه رفتن در اطراف محله خود را. “خسته از [او] ذهن در خانه” ردموند شروع به حمل نوت بوک در هر کجا که او می رود به نوشتن سوال و یا ایده هایی برای پژوهش های بعد.

“در حال حاضر زمان به صرف زمان کمی برای آموزش خودتان” ردموند گفت.

تبلیغات

“بسیاری از مردمی دریغ از آنجا که آنها می گویند” خوب, من فقط نمی دانم به اندازه کافی ” یا ” من مطمئن نیستم.’ در حال حاضر زمان برای اطمینان حاصل کنید.”

آنچه را من انجام وقتی که من درگیر ؟

زمینه های شورای محله سازمان یافته در جنوب لس آنجلس-خاص ماه تاریخ سیاه, جشن, پارک, پاک, کردن, یک شورای شهر نامزد فروم و ایمنی و آتش نشانی روز در میان رویدادهای دیگر. زمانی که این بیماری همه گیر رخ داد تیم او چرخد و به توزیع مواد غذایی به سالمندان خانه نشین و جمع آوری پوشک بچه برای پدر و مادر جدید. در حال حاضر آنها در حال هماهنگی ایمنی گشت ها به صورت برنامه ریزی شده اعتراض تجلیل جورج فلوید در این آخر هفته.

درگیر شدن از خانه را می توان آسان است. هنگامی که شما متصل به یک گروه و یا باعث شود شما در مورد مراقبت از گزینه های برای فعالیت های بسیاری هستند.

تبلیغات

شما می توانید شروع به چیدن تلفن همراه خود را و تماس با اعضای خانواده ردموند گفت. شرکت در بحث های سختی در مورد رویدادهای جاری.

شما ممکن است انتخاب کنید برای شرکت در یک فرد رالی اما شما نمی تواند ثبت نام مردم برای رای دادن در لغو اورنج کانتی عادلانه یا canvassing درب به درب برای یک نامزد به عنوان در سال گذشته. در عوض, شما ممکن است نوشتن کارت پستال و یا شرکت در کمپین های رسانه های اجتماعی. برخی از گروه های مجازی برگزار شد تظاهرات دوچرخه و ماشین رژه و تلفنی جلسات جامعه.

محلی سوره احزاب سیاسی نیز ramped تا متن – و تلفن-عملیات بانکی است. داوطلبان لذت بردن از آن مردم می توانند شرکت از راه دور در سراسر کشور و بیشتر رای دهندگان پاسخ کاتز گفت.

“کسانی که از راه دور تماس آنها پادشاه را در حال حاضر” آبیلا گفت و اشاره کرد که پاسخ این نرخ افزایش حداقل 15 درصد از این بیماری همه گیر. “مردم در خانه هستند. ما باید کمی از مخاطبان اسیر اگر شما خواهد شد و مردم مشتاق به ارتباط برقرار کردن با کسی.”

تبلیغات

مجازی فعالیت سیاسی هرگز جایگزین درب-ضربه زدن اما ممکن است تا زمان رسیدن به بیشتر رای دهندگان. در انتخابات گذشته کاتز گاهی اوقات صرف 10 دقیقه در روز braving جنوب کالیفرنیا, ترافیک, کمپین جمع آوری مواد رانندگی به محله و ضربه زدن بر روی درب.

“ما در واقع تنها canvassing برای دو ساعت و در آن زمان شاید نیمی از درب باز نمی شود در همه. آن را مانند تمام روز را به طور کامل صرف شده است. شما دریافت صفحه اصلی شما فقط می خواهید برای رفتن به رختخواب” کاتز گفت. “از سوی دیگر پیام کوتاه و تماس از خانه من شده است می تواند رسیدن به رای دهندگان کل زمان.”

یک چیز بیشتر

چگونه شما درگیر است تا به شما اما یک عمل ساده یک شهروند می توانید انجام دهید: رای. در کالیفرنیا, مهلت ثبت نام برای نوامبر. 3 انتخابات Oct. 19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>