من می توانستم درگذشت ، صدای از خیابان های L. A. به عنوان تظاهرات در سراسر این شهرستان

نمرات تظاهرات علیه خشونت پلیس و قتل جورج فلوید را در سراسر جنوب کالیفرنیا. برخی از رشد به هزاران نفر دیگر کوچکتر اما کمتر پرشور است.

در اینجا یک نمونه از صدای در خیابان های شنبه است.

وستوود

“ما خیلی خسته از دیدن چند, چند, چند, چند قتل و آن را فقط تبدیل به یک کلیشه به برچسب که…. آن را تقریبا از دست می دهد چیزی. بیشتر هشتگهای. آن را به تغییر دهید, آن را به یک تغییر پایدار است.”

تبلیغات

— Tonia Lovelace

“امیدوارم ما را به یک محل که در آن کودکان و نوجوانان در جهان زندگی می کنند که پذیرش از هر کس و من فکر می کنم این جنبش است که برای ایجاد آینده ای بهتر برای آنها است.”

— آندریا Barrera

کولور سیتی ،

تبلیغات

“من خسته هستم. من خسته چه می گذرد. من خسته از آنچه که در جهان اتفاق می افتد و من آماده هستم به موضع و من قصد دارم برای حفظ موضع…. من شرکت کردند [در تظاهرات] هنگامی که Trayvon Martin کشته شد. هنگامی که مایک براون کشته شد من در راهپیمایی و اعتراض من که Tamir برنج کشته شد من در راهپیمایی و اعتراض من پس از من انجام شده است این کار را برای یک مدت زمان طولانی است.”

— Jai کمپ

“این زمان برای تغییر است.”

— ویلیام کالینز

تبلیغات

سن پدرو

“ما نمی توانیم همچنان به قفل شاخ با مردمی ما در حال درخواست برای عدالت از. در برخی از نقطه ما را به قفل دست و مجبور به نشستن در جدول و گفتگو.”

— شاین برایانت

“این است که برای افرادی که مثل من نگاه و احساس نمی آنها رفتار آزادانه به دیگران است. ما در اینجا به موضع و بگو: کافی است به اندازه کافی سیاه زندگی ماده و آن.’ می توانید آن را هر بیشتر واضح تر?”

تبلیغات

— جوزف “جوجو” سانتیاگو

هالیوود

“مردم نیاز به احساس امنیت است. وجود دارد بدون هیچ دلیل شما نباید احساس امنیت پیاده روی پایین خیابان در حال اجرا با قرار دادن دست خود را در جیب شما.”

— یوهانا مورن

تبلیغات

“من می تواند بیش از حد درگذشت. این است که بلندتر از ما مردم سیاه و سفید کشته شدن در خیابان است.”

— Elyse ویلیامز

“من نمی خواهم آنها را به صحبت با بچه ها خود را مانند سیاه و مادران باید برای امروز. با تمام اعتراضات من دیده ام در گذشته این متفاوت است. این است که ساخت یک تغییر است.”

— تینا Pruitt

تبلیغات

“من فکر می کنم ما باید برای رفتن نگه دارید تا زمانی که به خواسته های بسیاری از که ممکن است ملاقات کرد. بله, من فکر می کنم برگ برنده باید. اما حتی اگر بایدن انتخاب شده است, ما نیاز به نگه داشتن پاهای خود را به آتش. او نجات دهنده ما. ما نجات دهنده ما.”

— خوزه لگونس

مرکز شهر L. A.

“تغییر باید از بالا می آیند. تنها راه ما تغییر است و اگر ما خواهان آن است.”

تبلیغات

— Wendoline وارگاس

“آن ترسناکتر به نشستن در خانه با خودم و به احساس می کنم مثل من شد طفره رفتن از وظیفه من. که دردناک تر از نگرانی من می خواهم coronavirus. این در رفته است بیش از حد طولانی است.”

— اما بیتس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>