چشم پوشی از مغلوب ساختن پیشی جستن ریاکارانه رای-با-پست مطالب. حفاظت از رای دهندگان از coronavirus نمی خواهد منجر به تقلب

کالیفرنیا خواهان نگه داشتن نقص عضو خود موقعیت به طور مستقیم در مقابل از جایی که اکثر رای دهندگان ایستاده است.

آخرین: آنها در حال مبارزه با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom منظور ارسال به تمام ثبت نام رای دهندگان پست الکترونیکی رای گیری برای نوامبر. 3 انتخابات.

چرا ؟ چرا که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است در برابر گسترده پست الکترونیکی رای گیری اگر چه او رای توسط پست الکترونیکی خود را. کالیفرنیا خواهان — و بیش از حد بسیاری از جمهوری خواهان در همه جا — در حال تهمت lemmings پس او را کورکورانه به سمت پاییز صخره.

مغلوب ساختن پیشی جستن با zilch شواهد ادعا می کند که ایمیل های رای گیری مملو از تقلب. آنچه او واقعا می ترسم از این است که آن را کمک خواهد کرد که دموکرات — و آن را به خوبی ممکن است. پست الکترونیکی-در رای گیری آن را آسان تر برای رای جمهوری خواهان به طور معمول رای بدون در نظر گرفتن.

تبلیغات

“اگر شما تا به حال توافق برای آن شما می خواهم هرگز جمهوری منتخب در این کشور دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از ایمیل های رای گیری در “فاکس و دوستان” در اوایل ماه آوریل.

ذهن هرگز که یک ماه بعد جمهوریخواه مایک گارسیا دوباره یک خانه در ایالات متحده کرسی برای ایران در شمال شرقی لس آنجلس در یک انتخابات خاص با تمام آرا توسط ایمیل.

“جمهوری خواهان باید مبارزه بسیار سخت است زمانی که می آید به ایالت پست الکترونیکی-در رای گیری” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی است. “پتانسیل فوق العاده ای برای تقلب انتخابات و به هر دلیلی کار نمی کند و برای جمهوری خواهان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است فکر می کنم او تا به دانش دست اول از تقلب.

تبلیغات

واشنگتن پست در گزارش هفته گذشته که مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا سعی در به ثبت نام برای رای دادن در فلوریدا در حالی که با استناد به کاخ سفید به عنوان “اقامت قانونی.” که هیچ-هیچ. تحت قانون فلوریدا, شما باید یک اقامت قانونی که دولت برای رای دادن وجود دارد.

بعد رئیس جمهور آخرین پیشرفتهای علمی خود را به رای دهندگان نرم افزار و استفاده Mar-a-لاگو گلف رفت و آمد مکرر خود را به عنوان اقامت قانونی. سپس به او رای دادند از طریق پست در فلوریدا ریاست جمهوری اولیه.

حزب جمهوری خواه — هر دو سطح ملی و در کالیفرنیا است تحت پیگرد Newsom, رقیب او ندارد قانون اساسی قدرت را به دستکاری در انتخابات فدرال. آنها ادعا می کنند “غیر فعال” رای دهندگان — کسانی که نه بازیگران آراء در چهار سال گذشته — نباید دریافت از طریق پست.

اما مذاکره به نظر می رسد مسئله. قوه مقننه دارای مقدار زیادی از قدرت را به مجموعه مراحل انتخابات. وجود دارد لوایح در انتظار ارسال به تمام ثبت نام رای دهندگان پست الکترونیکی رای گیری. و جمعه یکی از نویسندگان مجلس Marc برمن (D-پالو آلتو) اعلام کرد او را اصلاح خود را اندازه گیری به جای فقط “فعال” رای دهندگان در پست الکترونیکی رای گیری لیست.

تبلیغات

“هیچ کس هیچ کس هیچ کس تا کنون گفت: ” بیایید پست الکترونیکی رای گیری برای غیر فعال رای دهندگان'” برمن گفت: سان فرانسیسکو کرونیکل.

کالیفرنیا هاشمی زباله-از-انرژی نبرد در برابر دموکرات ها’ پست الکترونیکی رای گیری برنامه صرفا آخرین نمونه از حزب مخالف چه بیشتر دولت رای دهندگان می خواهند. اما موضوع لیست است که ساخته شده است تا در طول سال: سقط جنین و ازدواج همجنس, مهاجرت غیر قانونی, تفنگ, کنترل, حفاظت از محیط زیست و غیره.

این که چرا دولت آمریکا از کالیفرنیا ثبت نام رای دهندگان تا سقوط به 23.9% — تقریبا نیمی از دموکرات ها’ 45.3%. وجود دارد در حال حاضر بیشتر رای دهندگان ثبت نام شده به عنوان “هیچ حزب اولویت” 25.1% از جمهوریخواهان. تنها 16 سال پیش جمهوری خواهان شد و در 35.6%.

جدید ایالت نظرسنجی توسط حزبی سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا نشان می دهد که چگونه به دور از تماس با رای دهندگان ایران است که در پست های رای.

تبلیغات

افراد مورد بررسی خواسته شد آنچه که آنها فکر Newsom را جهت ارسال رای-با-ایمیل آراء به همه ثبت نام رای دهندگان. به طور کلی 73 درصد از احتمال رای دهندگان فکر می کردم این یک ایده خوب است.

توسط حزب و 94 درصد از دموکرات ها دوست game, این طرح اما 58 درصد از جمهوری خواهان در نظر گرفته آن را یک ایده بد است. در میان هیچ حزب مستقل 63% مورد علاقه آن است.

“ایران با یک دایره تیرباران در حمله خود را در پست الکترونیکی رای گیری می گوید:” کهنه کار جمهوریخواه مشاور راب Stutzman. “جمهوری خواه مبارزات در طول تاریخ به خوبی انجام می شود با ایمیل برگه های رای. تقلب می تواند محافظت در برابر شده است.

“ایالات متحده خدمات پستی خود داده ها نشان می دهد که رای دهندگان جوان که به احتمال زیاد رای دموکرات هستند کمتر احتمال دارد به استفاده از ایمیل در زندگی خود را. این یک خارجی, 20th قرن متوسط به آنها. جمهوری خواه رای دهندگان مسن تر هستند و بیشتر به احتمال زیاد به می خواهید یک جایگزین برای فرد رای گیری طول COVID-19 نگرانی است.”

تبلیغات

Stutzman می افزاید: “آنچه antimail رای گیری فشار واقعا در مورد تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن را عمیقا بدبینانه و خطرناک تبلیغات به تلاش برای سلب مشروعیت انتخابات در ذهن میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت کمتر محبوب آرا از هیلاری کلینتون در سال 2016 است اما در انتخابات ریاست جمهوری در کالج انتخاباتی او ادعا کرد که میلیون ها نفر از مردم رای دادند به طور غیر قانونی. او ایجاد یک کمیسیون برای بررسی. اما او آن را تعطیل هنگامی که کمیسیون نمی تواند پیدا کردن هر گونه شواهدی از تقلب.

“رای-با-ایمیل شده است ثابت امن تمرین در کالیفرنیا برای بسیاری از سال و قدمت آن به جنگ داخلی” دموکراتیک وزیر امور خارجه الکس پدیللا می گوید.

“رئیس جمهور ادعا می کنند که ایمیل های رای دهی جعلی توهین آمیز است که نه تنها من بلکه انتخابات در سراسر کالیفرنیا. اما آن را می آید به عنوان جای تعجب ندارد. او یک منافق. او آرا توسط ایمیل.

تبلیغات

“او واقعا در تلاش برای تنظیم صحنه برای به چالش کشیدن هر گونه نتایج انتخابات او ممکن است.”

تقریبا دو سوم از تمام کالیفرنیا آراء بازیگران در سال 2018 انتخابات بودند فرستاده خواهد شد.

اینها برخی از تقلب حمایت در محل:

رای دهندگان باید ثبت نام پاکت حاوی برگه و امضا همسان است در برابر یک در فایل ثبت نام.

تبلیغات

قبل از هر رای شمارش دولت پایگاه داده بررسی شده است به مطمئن شوید که فرد نمی, رای گیری دو بار.

رول رای دهندگان به طور منظم پاکسازی از مردم مرده.

در این سال رای دهندگان ثبت نام می توانید به آهنگ های خود را در انتخابات — به عنوان اگر آن را یک یو پی اس بسته است.

به هر حال بهترین دلیل برای رای دادن از طریق پست در این سال است به دور ماندن از حوزه جمعیت که در آن coronavirus ممکن است گسترش یافته است.

تبلیغات

جمهوری خواهان باید چشم پوشی از مغلوب ساختن پیشی جستن و گام به گام بر روی سمت سالم — شخصی و سیاسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>