قاضی رد D. A. است. پیشنهاد به رها کردن مورد تجاوز به عنف در برابر اورنج کانتی, دکتر, دختر

یک قاضی را تکذیب کرد اورنج کانتی دادستان منطقه درخواست برای رد اتهام تجاوز جنسی علیه یک شناخته شده نیوپورت بیچ, دکتر, زن و جمعه ادامه حقوقی حماسه است که خدشه دار یک نبرد سیاسی بین شهرستان های کنونی و سابق بالا دادستان.

اعطای Robicheaux, 39 و دوست دختر خود را Cerissa رایلی, 32, شد, به اتهام چند فقره تجاوز جنسی در سال 2018 پس از سابق Dist. Atty. تونی Rackauckas متهم زن و شوهر با استفاده از خود را به نظر می رسد خوب و جذابیت برای فریب زنان خانه از میله های محلی و یا جشنواره ها مانند سوزاندن و سپس آنها را وادار به اعمال جنسی.

اما در اواخر سال گذشته اورنج کانتی Dist. Atty. تاد اسپیتزر راه اندازی یک بررسی صورت پس از یک دادستان گفت: “جدی اثبات مشکلات است.” دادستان که بررسی شواهد و مدارک علیه Robicheaux و رایلی بعد توافق وجود دارد “شواهد کافی برای اثبات این مورد فراتر از شک معقول” اسپیتزر گفت: در اوایل این سال است.

اما Orange County Superior Court Judge Gregory Jones رد اسپیتزر درخواست برای اخراج جمعه گفته است که “نگرانی” در مورد توانایی از دفتر دادستان منطقه به تعقیب این مورد به دلیل اسپیتزر را تکرار نظرات انتقادی بررسی و از Rackauckas’ تصمیم به آوردن اتهامات عنوان شده علیه.

تبلیغات

“من نگرانی با مردم که قادر به تعقیب این راه از اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه” او گفت:. “گفته شده توسط آقای اسپیتزر که آقای تونی Rackauckas و معاون تولید شده در این مورد.”

جونز excoriated اسپیتزر در 25 صفحه حکم رقیب که دادستان نگرانی در مورد اعتبار برخی از قربانیان در این مورد باید حل و فصل توسط یک هیئت منصفه. جونز نیز بارها و بارها مورد سوال اعتبار ادعا توسط دفتر دادستان منطقه است که یکی از آن محققان به “فریب گمراه و متقاعد” برخی از قربانیان به “شیب روایت خود.”

“این سخت است برای این دادگاه به درک چگونه آقای اسپیتزر و معاونان او می تواند رد اتهامات از هفت زن آنها هرگز ملاقات یا مصاحبه” جونز نوشت. “آشکار است که “سرکش’ محقق ملاقات با بسیاری از قربانیان و ظاهرا آنها را باور.”

صحبت از نیمکت جمعه جونز همچنین سوال که آیا دفتر دادستان منطقه باید recused از این موضوع با توجه به اسپیتزر به انتقاد از این مورد است. اسپیتزر قبلا خواسته کالیفرنیا دادستانی کل را بیش از این مورد اما این درخواست رد شد.

تبلیغات

در یک بیانیه اسپیتزر تصریح کرد که او باور نمی کند او تا به حال شواهد برای توجیه تعقیب زن و شوهر و ابراز نگرانی کرد که طولانی تر شدن روند تنها می تواند “بیشتر تروما” برای زنانی که جلو آمد در وهله اول.

“ما نشان داده اند به دادگاه در موارد متعدد است که ما لازم نیست برای اثبات این مورد فراتر از شک معقول است و بنابراین ما نمی تواند از نظر قانونی اخلاقی و اخلاقی با ادامه پیگیری این پرونده,” او گفت:. .

اسپیتزر توصیه می شود همه اتهامات عنوان شده بود کاهش یافته و در ماه فوریه اما جونز گفت که او می خواست به انجام یک بررسی دقیق از منطقه وکیل درخواست قبل از مصرف هر گونه اقدام است. مورد راه اندازی شد برای بازگشت به دادگاه در اوایل ماه آوریل, اما شنیدن عقب رانده شد با توجه به تعطیلی مجبور coronavirus.

Robicheaux یک جراح ارتوپدی که به برخی از معروفیت از طریق حضور در یک براوو واقعیت تلویزیون نشان می دهد و رایلی در ابتدا متهم از برگشتاندن دو زنان خانه drugging آنها و آزار آنها را در خود را شیک و مد ساحل نیوپورت خانه در نوبت جداگانه. به عنوان یک بررسی به این جفت ارز ادامه داد: دادستان در نهایت متهم Robicheaux از آزار هفت های مختلف زنان و مخالفت رایلی درگیر شد در پنج نفر از کسانی که در ضرب و جرح.

تبلیغات

زن و شوهر بودند به اتهام چند فقره جنایت از جمله تجاوز به عنف توسط داروهای خوراکی جماع با بیهوشی و حمله به قصد ارتکاب جرائم جنسی. Rackauckas گفته محققان شواهد تصویری از ضرب و جرح است که نشان داد زنان بودند که “به شدت مست فراتر از توانایی به رضایت و یا مقاومت در برابر.”

اما تقریبا بلافاصله مورد رنگ آمیزی شد توسط یک تلخ دشمنی بین Rackauckas این شهرستان را تثبیت دیرین دادستان و اسپیتزر سابق شهرستان سرپرست و دستیار دادستان منطقه بود که به دنبال سرنگون کردن او را.

روز Rackauckas اعلام کرد اتهامات علیه Robicheaux و رایلی اسپیتزر برگزار شد یک کنفرانس خبری متهم Rackauckas از انتظار به اتهامات تا زمانی که آن را ممکن است خود را تقویت گروههای شانس.

اولین زن به اتهامات علیه Robicheaux تماس نیوپورت بیچ پلیس در ماه اکتبر سال 2016 نزدیک به دو سال قبل از Rackauckas ظ اتهامات عنوان شده علیه. اسپیتزر را شکست داد Rackauckas در نوامبر سال 2018 است. کیمبرلی Edds سخنگوی اسپیتزر اشاره کرد پلیس نمی ارجاع موارد به دادستان برای تشکیل پرونده در آن زمان.

تبلیغات

Rackauckas است در دفاع از خود رسیدگی به این پرونده و متهم اسپیتزر از بازی سیاست در به دنبال اخراج.

“بدیهی است هر گونه دادستان باید به فکر می کنم طولانی و سخت قبل از برکناری از جمله یک مورد که در آن چند زنان به طور مستقل به جلو آمده و در معرض خود را به فرایند عریان روح خود را به مقامات” سابق دادستان منطقه در بیانیه ای گفت. “من فقط امیدوارم که آنها به فروش می رسد پایین رودخانه برای برخی از پیچ انگیزه های سیاسی.”

اسپیتزر را متهم کرده بود که Rackauckas از “تولید” دادستان ادعا جونز در تمسخر در او حاکم است. جونز با اشاره جستجوهای از Robicheaux خانه تبدیل شده بود تا یک آرایه گسترده ای از باده و موارد دیگر که می تواند مورد استفاده برای ارائه یک قربانی قادر به رضایت از جمله مواد مخدر GHB و بررسی ریشه از ادعای مستقل ساخته شده به نیوپورت بیچ اداره پلیس سال قبل است.

“این اتهام توسط آقای اسپیتزر است که به سادگی مضحک و رک و پوست کنده افزایش قابل توجهی نگرانی در مورد انگیزه خود را در پر کردن این حرکت به اخراج” جونز نوشت.

تبلیغات

در نهایت جونز گفت: جنگ بین فعلی و سابق دادستان منطقه تا به حال تحت الشعاع قرار هر واقعی هدف بررسی موردی است که نیاز به حل و فصل توسط یک هیئت منصفه.

“عمومی شنیده است از سیاستمداران است. عمومی هرگز شنیده از مقتولین. هر هدف تجزیه و تحلیل در این مورد منجر به این نتیجه رسیدند که این اتهام باید قبل از قرار دادن هیئت منصفه” جونز نوشت. “یک اتاق اخراج توسط دادستان بدون ادعا قربانیان تا کنون با داشتن این فرصت را به شنیده می شود این است که بر خلاف ارزش های اصلی ما روند قانونی و منافع عمومی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>