L. A. شهرستان coronavirus موارد در نزدیکی 64,000 اعتراض و reopenings

لس آنجلس گزارش 1,523 موارد جدیدی از کروناویروس یکشنبه و 25 مربوط به مرگ و میر. بالا بودن تعداد موارد جدید در بخش با توجه به تعداد نتایج آزمون دریافتی از یک آزمایشگاه, مقامات گفت.

“جامعه ما احساس غم و اندوه و از دست دادن بسیاری که گذشت از COVID-19” گفت: باربارا فرر شهرستان بهداشت عمومی مدیر, در بیانیه ای. “دل ما به خانواده و دوستان از کسانی که در گذشت.”

شهرستان در حال حاضر ثبت نزدیک به 64,000 مورد از این ویروس بیش از 2600 نفر کشته شده اند.

ادامه افزایش می آید به عنوان صدها نفر از هزاران نفر از مردم به خیابان آمده اند برای پیوستن به ده ها تن از فراگیر تظاهرات در برابر پلیس به قتل جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید.

تبلیغات

L. A. شهرستان نیز در ادامه به سهولت اقامت در خانه محدودیت های قرار دادن در محل به سرعت گسترش ویروس. اخیرا این شهرستان داده شد به گزارش بازگشایی رستوران برای فرد ناهارخوری و از سرگیری خدمات در آرایشگاه و سالن مو. روز یکشنبه اسقف اعظم کاتولیک جثه H. گومز جشن اولین فرد جمعی در کلیسای جامع بانوی ما از فرشتگان از آنجا که خدمات عمومی بودند به حالت تعلیق در مارس 16.

شهرستان مقامات بهداشت عمومی پیش بینی افزایش coronavirus موارد در هفته های آینده به دلیل هر دو تظاهرات و بازگشایی کسب و کار و دیگر موسسات. هنوز آنها به این امید که افزایش در کسانی که بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود کافی است به پایمال کردن سیستم بهداشت و درمان.

این شهرستان همچنان ادامه دارد که به گزارش تعدادی از بیماران بستری در بیمارستان برگزار کرده است تقریبا ثابت با 1,451 تایید coronavirus بیماران در شهرستان بيمارستان یکشنبه. حدود 30 درصد از آنها در بخش مراقبت های, مقامات گفت.

فرر گفت: در اوایل این هفته است که هر کسی که شده است در یک جمعیت بزرگ در تماس نزدیک برای حداقل 15 دقیقه با مردم نه با پوشیدن پوشش صورت باید نظر خود quarantining برای حداقل دو هفته برای دیدن اگر COVID-19 نشانه توسعه است.

تبلیغات

روز یکشنبه او تصریح کرد: مشاوره. “اگر شما فکر می کنم شما ممکن است در معرض COVID-19 آن مهم است که بدانید که به دلیل طولانی دوره کمون این ویروس گرفتن آزمایش بلافاصله پس از قرار گرفتن در معرض است به احتمال زیاد به عملکرد یک نتیجه منفی و معنی نیست که شما با آلوده COVID-19” او گفت:. “این مهم است که به لطفا دور ماندن از دیگران برای 14 روز ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض.”

به طور کلی درصد از مردم تست مثبت برای این ویروس در L. A. شهرستان نیز به کاهش خود ادامه داد. یکشنبه, در مورد 696,000 مردم تا به حال تست شده و دریافت نتایج خود را با حدود 8% تست مثبت است.

بسیاری از coronavirus تست سایت شد به طور موقت تعطیل و یا به حال خود ساعت کاهش در هفته گذشته به دلیل نگرانی های ایمنی مطرح شده توسط تظاهرات و یا حکومت که تصویب شد, مقامات گفت. اما پس از آن طول می کشد چند روز برای نتایج به بازگشت و گزارش آن را به احتمال زیاد بیش از حد به زودی به دانستن چقدر تعطیلی سوار تست نرخ.

اورنج کانتی, که, گرفته, مراحل مشابه در جهت بازگشایی به عنوان L. A. شهرستان و همچنین شاهد تظاهرات گزارش 119 مورد جدید از این ویروس و مرگ مربوط یکشنبه آوردن مجموع آن به 7,440 موارد و 177 مرگ و میر. در مجموع 297 نفر در بیمارستان بستری شد, با 129 از آنها در بخش مراقبت های ویژه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>