گارد ملی بیرون کشیدن از منطقه لس آنجلس به تظاهرات مسالمت آمیز ادامه

گارد ملی است که بیرون کشیدن از منطقه لس آنجلس یک هفته بعد از اینکه مستقر شده اند تا حد زیادی در میان تظاهرات مسالمت آمیز و برخی از پراکنده غارت در چند مناطق دو منبع آشنا با این طرح گفت: بار در روز یکشنبه.

گارد ملی شده است قابل مشاهده و بحث حضور در منطقه حفاظت برجسته معماری تالار شهر و همچنین کمک به کنترل جمعیت است.

تظاهرات بی سابقه ای در اندازه و مقیاس ادامه داد: در سراسر جنوب کالیفرنیا و دهها هزار نفر در راهپیمایی روز شنبه در شهرهای مختلف برای ابراز خشم و انزجار از توحش پلیس و جورج فلوید قتل در بازداشت پلیس.

این فلوید تظاهرات مسالمت آمیز است و اداره پلیس لس آنجلس در حال بررسی از افسران با استفاده از زور در برخی از این تظاهرات ،

تبلیغات

یک منبع که مجاز به صحبت علنی گفت: این خروج می تواند تکمیل شود بعد یکشنبه. دوم منبع گفت که یک تعداد از اعضای گارد باقی می ماند برای محافظت از برخی از کلید L. A. دارایی اما که بیشتر آنها بازگشت به پایگاه خود را.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti به نام گارد on May 30 بعد از گرم تظاهرات در Fairfax منطقه به پایان رسید که با برخی از منازل به قصد سرقت و دزدی توسط افراد پلیس این باور بودند نه در ارتباط با تظاهرات. شده اند وجود دارد هیچ گزارش مهم از جمله فعالیت های غیر قانونی از دوشنبه, زمانی که برخی از کسب و کار در هالیوود و ون Nuys ضربه شد. فروشگاه ها در مرکز شهر لوس آنجلس و سانتا مونیکا هم دیدم مردم سرقت کالا.

پلیس لس آنجلس بازداشت هزاران نفر در طول هفته گذشته بسیاری از آنها برای نقض قوانین منع رفت و آمد.

تصمیم به پایان دادن به حکومت پنج شنبه یک روز پس از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در زمینه کت و شلوار در برابر لس آنجلس شهر و شهرستان و شهر سن برناردینو برای پایان دادن به حکومت گفت: آنها یک قانون اساسی نقض آزادی بیان.

تبلیغات

در اوج خود وجود دارد بیش از 1000 Guardsmen در L. A. منطقه toting M-4 تفنگ. Humvees و کامیون نظامی در حال حاضر در شهرستان در راه دیده نمی شود پس از سال 1994 در روز پس از زلزله نورتریج — و در طول سال 1992 شورش.

در آوردن گارد ملی موجب انتقاد از شورای Marqueece هریس-داوسون که نشان دهنده بخشی از جنوب لس آنجلس است. “ما ترس واقعی است که اضافی اجرای قانون را تنها خشونت بیشتر علیه مردم رنگ,” او گفت: مه 31.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>