O. C. معاون تحت بررسی پس از پوشیدن افراطی شبه نظامی پچ در جورج فلوید اعتراض

Orange County Sheriff همین بارنز را محکوم کرد یکی از معاونان او شنبه برای پوشیدن یک پچ در ارتباط با یک گروه شبه نظامی تندرو در حالی که پلیس یک کوستا مسا در اعتراض به کشتار جورج فلوید.

بعد از دیدن این ویدئو از معاون پوشیدن سه Percenters پچ در جریان اعتراض های این هفته بارنز گفت: “این نمادها نیست و بخش-مصوب ممنوع و با سیاست در تضاد با ارزش های کلانتر.”

“این معاون تصمیم به پوشیدن این تکه و مفهوم خود را در ارتباط با یک گروه افراطی است که غیر قابل قبول و عمیقا مربوط به من” بارنز گفت. “هر نماد می تواند معانی متفاوتی داشته و به تفسیر باز است به همین دلیل است که [این] پوشیدن عدم تایید نمادها و تکه های به شدت ممنوع است. موارد شبیه به این می تواند به ایجاد یک گوه جدا کردن اجرای قانون از جامعه ما خدمت به خصوص در این زمان آشفته.”

تبلیغات

کلانتر راه اندازی یک کاوشگر به معاون رفتار و تشکر از فعالان که به اطلاع عموم رفتار.

ناشناس معاون بود در میان یک گروه اختصاص داده شده برای مانیتور تظاهرات سه شنبه شب. یک عموم به اشتراک گذاشته ویدیو نشان می دهد آنچه به نظر می رسد ستاره ها و خطوط پرچم تا حدی تحت پوشش سه Percenters لوگو در بالای کلمه “Oathkeeper.” قابل مشاهده است در وسط معاون تاکتیکی جلیقه در ویدئو کلیپ و به نظر می رسد برای پوشش این معاونت نام ،

سه Percenters در سال 2008 تاسیس شد و در نظر گرفته شده است توسط سازمانهای مدافع حقوق مدنی به عنوان یک راست به گروه شبه نظامی شناخته شده برای خشونت و بس. موسس آن منتشر شده از یک رمان است که در آن اعضای شرکت در ترور شد با اجرای قانون است.

شورای آمریکایی-اسلامی روابط L. A. ابراز خشم در نمایش عمومی.

تبلیغات

“این ظالمانه است که یک عضو از اجرای قانون سازمان خواهد بود تا بی پروایی نشان دادن که به ظاهرا پوشیدن یک نماد خشونت آمیز اختلاف و تعصب در لباس خود به خصوص در پی قتل جورج فلوید گفت:” حسام Ayloush مدیر اجرایی لس آنجلس شعبه دارد.

برایان لوین متخصص در گروه های افراطی و مدیر مرکز مطالعه نفرت و افراط گرایی در Cal State San Bernardino گفت: نمایش این یک نماد است که به خصوص موقع “زمانی که شهر سوخته و شهروندان سوال سطح تعصب نژادی در ادارات پلیس.”

فلوید, 46, درگذشت, هفته گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته گردن خود را به زمین با زانو خود را برای نزدیک به نه ساعت. روز چهارشنبه اتهامات افسر سابق Derek چوین بالا شدند به قتل درجه دوم. سه نفر دیگر از ماموران در صحنه چهره به اتهام کمک و معاونت در جرم. همه باید از کار اخراج شده است.

سه Percenters وب سایت ادعا می کند که این گروه نه ضد دولت شبه نظامی است اما “متعهد به مقابله و افشای فساد و بی عدالتی” و “را در دفاع از خودمان در زمانی که لازم است.”

تبلیغات

بارنز در روز چهارشنبه گفت: ماموریت اصلی اورنج کانتی کلانتر است که به ارائه عمومی خدمات ایمنی رایگان از تعصب و یا به نفع و برای گوش دادن به نگرانی های جامعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>