باران و جاری شدن سیل در جاده به عنوان طوفان گرمسیری کریستبل تساوی نزدیک

NEW ORLEANS (AP) — باران زد ایالات متحده در سواحل خلیج فارس روز یکشنبه پیش از ورود طوفان گرمسیری کریستبل است که در حال حاضر باعث یک گردباد در فلوریدا.

جاده ها و آب گرفتگی در سواحل لوئیزیانا و می سی سی پی و هزاران نفر بدون قدرت بودند حتی قبل از طوفان محصل. که انتظار می رود برای رسیدن به خاک ایالات متحده آمریکا اواخر روز شنبه هر چند این نمی شد انتظار می رود به رشد را به یک طوفان.

پیش بینی هشدار داد طوفان تاثیر می گذارد یک منطقه گسترده ای کشش حدود 180 مایل (290 کیلومتر) در شرق به فلوریدا. اما آنها پیش بینی بدترین اثرات در جنوب شرقی لوئیزیانا و جنوب می سی سی پی که در آن برخی از نقاط می تواند تا 12 اینچ از بارش باران و طوفان موج از چند فوت است. تورنادو نیز یک خطر است.

“این بسیار کارآمد و بسیار گرمسیری بارش” National Hurricane Center مدیر کن گراهام گفت: در Facebook تصویری. “این باران یک دسته کامل سریع واقعی است.”

Squalls گرمسیری با نیروی باد رسیده دهان از رودخانه می سی سی پی توسط صبح روز یکشنبه و شرایط انتظار می رود به وخامت ملی طوفان در مرکز میامی گفت. کریستبل حداکثر پایدار باد باقی مانده در 50 مایل در ساعت (85 kph) و آن را در حال حرکت شمال در 12 مایل (19 کیلومتر) محور حدود 75 مایل (125 کیلومتر) جنوب-جنوب غربی از دهان از رودخانه می سی سی پی.

اما طوفان در حال حاضر ساخته شده است و حضور آن احساس دوشنبه شب با یک گردباد است که لمس کردن در نزدیکی مرکز شهر اورلاندو خدمات ملی آب و هوا گفت. چرخان فقط از دست رفته یک گروه از معترضان در دریاچه Eola در حدود 7:30 p. m. به نظر می رسد به هیچ صدمات اما اندام درخت بودند زدم و وجود دارد گزارش ها از قطع برق.

“بله, آن است که مربوط به طوفان گرمسیری است که به خوبی به ما و غرب” گفت: Scott Kelly, یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در ملبورن فلوریدا. “اما طوفان گرمسیری ارائه مقدار زیادی از سطح پایین برشی و اجازه داده است که برای برخی از گردباد به شکل بیش از مرکزی فلوریدا است.”

یک طوفان گرمسیری هشدار was posted برای شمال خلیج مکزیک و سواحل از Intracoastal شهر لوئیزیانا به میامی فلوریدا مرز. موج طوفان هشدار و ساعت در اثر بودند در لوئیزیانا و می سی سی پی با جاری شدن سیل تا 5 فوت (1.5 متر) انتظار می رود در بعضی از نقاط.

گفت: پیش بینی این طوفان مرکز خواهد حرکت داخلی در سراسر لوئیزیانا اواخر روز شنبه از طریق اوایل روز دوشنبه و پس از آن سر از شمال در سراسر آرکانزاس و میسوری در بعد از ظهر دوشنبه و سه شنبه.

در لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز با اعلام وضعیت اضطراری به آماده شدن برای طوفان احتمالی ورود.

“در حال حاضر زمان برای ایجاد برنامه های خود را که باید شامل سنتی اورژانس موارد همراه با ماسک و ضد عفونی کننده دست به عنوان ما همچنان به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس” ادواردز گفت: در بیانیه ای که پنجشنبه منتشر شد.

روز جمعه او خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام پیش-ریزش زمین اضطراری برای دولت با توجه به طوفان تهدید.

“ما با اعتماد به نفس است که وجود خواهد داشت گسترده بارش باران های سنگین و ساحلی سیل” ادواردز گفت: در نامه ای به کاخ سفید است. “من پیش بینی نیاز به اورژانس محافظ اقدامات تخلیه و پناه برای مناطق با خطر بالا. طول امکان آبگیری ناشناخته است و به احتمال زیاد نیاز به پست-سیل فعالیت است.”

Jefferson Parish, حومه شهر New Orleans به نام داوطلبانه تخلیه شنبه Jean Lafitte, کاهش Lafitte, Crown Point و Barataria به دلیل تهدید از طوفان موج جزر و مد بالا و سنگین باران. ساکنان خواست به حرکت وسایل نقلیه و قایق و اعضای کمپ به زمین بالاتر.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که ساکنان امن هستند که این طوفان رویکردهای بنابراین ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم را به طور کامل آماده” Jean Lafitte شهردار Tim Kerner جونیور گفت: بار جزئي/نیواورلئان مدافع.

یک جهت مشابه صادر شد شنبه برای چند Plaquemines جوامع اهل محله از جمله جک مبارک Grand فرعی رودخانه مرتل گروو دریاچه Hertiage, هارلم و Monsecour. از محله رئيس جمهور کرک Lepine گفت: منظور صادر شد به عنوان یک احتیاط.

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود ساکنان محافظت می شود که این طوفان به تساوی نزدیک, بنابراین ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم را به طور کامل آماده شده,” او گفت:.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>