خواننده: DPD می خواهد برای شستن دست های خود را از سازمان های دیگر’ ، غیر قابل قبول است.

معترضان اصرار داشت که مقامات اجرای قانون در تظاهرات استفاده کرده اند flash-bang دستگاه. دنور دفتر شهردار و دنور اداره پلیس بارها و بارها تکذیب کرد — اما به عنوان کونور McCormick-کونق کشف حداقل سیزده سازمان های دیگر در حال کار با DPD در تظاهرات, اما آنها پس از DPD خود استفاده-از-نیروی سیاست است که خواستار “کمتر کشنده” مهمات.

آدامز کانتی کلانتر به عنوان مثال قطعا با استفاده از فلش-انفجار نارنجک در تظاهرات سخنگوی اذعان می کند. و در حالی که مک کورمیک-کونق خواسته است تا سازمان های دیگر چه سلاح های آنها استفاده می شود DPD این سوال را پاسخ دهد.

می گوید: داگلاس:

این مزخرف. اگر شهر دنور می خواهد این نیروهای خارجی به کار در شهرستان خود را, آنها باید به نیاز آنها را به کار گیرند در شهر دنور دستورالعمل های ساده و ساده است. در غیر این صورت آنها به سادگی در حال عمدا غفلت و صحه گذاشتن بر عملیات و با استفاده از نیروی نظامی که در بسیاری از راه های به طور مستقیم در تضاد با آنچه که آنها وضع را به عنوان مناسب و یا حتی قانونی است. و در حال حاضر آنها می خواهند برای از بین بردن دست خود را از آن ؟ کاملا غیر قابل قبول است. هر کسی که درگیر در تصمیم گیری در دنور اداره پلیس و شهرستان سلسله مراتب است که اجازه این برگزار می شود باید از نظر قانونی پاسخگو باشد.

پاسخ جیم:

شاید آنها باید تحریم همه سلاح های متعارف از جنگ و ترک تنها سلاح های هسته. طعنه جهت مشاهده فرم خرید.

نشان می دهد فرانک:

چرا پلیس با استفاده از فلش-bang دستگاه و ماسک? کشنده ترین سلاح از همه می تواند COVID-19. اجازه دهید ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد در چند هفته.

می افزاید: جو:

دنور و رهبری دولت نشان داده اند مهم این است که مردم خود را پوشش دهان و بینی با یک غیر پزشکی ماسک اگر آنها انتظار می رود به درون شش پا را از شخص دیگری. این قابل درک است که این انجام شده است برای محافظت از دیگران نه لزوما خود. به عنوان پشتوانه عمومی که چرا 100 درصد از افسران پلیس با پوشیدن ماسک برای محافظت از معترضان ؟

نظرات بروس:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

افسران پلیس باید احساس آنها قدرت انجام هر آنچه که آنها مایل و آن زمان ما شروع چسبیده برای کسانی که نمی توانند از خود دفاع کنند. اگر شما احساس می کنید که به اداره پلیس شده است و آمار فوق العاده ای با این, پس از آن شما بخشی از این مشکل به عنوان به خوبی. شما هرگز در اجرای قانون است. من. شما هرگز دیده می شود دست اول چقدر قدرت می تواند فاسد من و من را دیده اند افسران سوء استفاده از این قدرت بیش از حد بسیاری از بار. وجود دارد خوب سیب ؟ البته اما سیب بد هستند که نفوذ هر کس در اطراف آنها.

ما وجود دارد برای محافظت و خدمت به ایجاد ظلم و ستم و خشونت بر کسانی که ما سوگند یاد به محافظت می کند.

در اواخر ژوئن 5, یک قاضی فدرال با صدور موقت ضابط منظور جلوگیری از استفاده از هر نوع پرتابه یا سلاح های شیمیایی علیه protesters…by هر سازمان های اجرای قانون.

چه چیزی شما را از فکر می کنم پاسخ پلیس به تظاهرات این هفته ؟ قاضی منظور ؟ ارسال نظر و یا ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>