خواننده: اگر تنها حزب کنترل مجلس سنا. اوه…

برای سال, کلرادو, کنگره اد Perlmutter تحت فشار قرار دادند امن بانکی, قانون, لایحه که ایجاد فدرال برای حفاظت از موسسات مالی, خدمت, دولت-قانونی ماری جوانا کسب و کار; آن را در نهایت به تصویب مجلس سپتامبر گذشته. اما آن را تا به حال آن را به مجلس سنا طبقه ؟

“وجود دارد این است که حمایت فوق العاده ای در سنا و اگر ما تا به حال یک رای در آن — و یا می تواند یک رای در آن از آن خواهد شد با بیش از 60 درصد از حمایت” سناتور کوری گاردنر گفت: در ژوئن 3 وبینار در سیاست ماری جوانا. “ما باید میلیاردها دلار در خارج از اقتصاد به دنبال در زمانی که ما به آنها نیاز دارید در داخل اقتصاد به دنبال.”

اما برای اولین بار اندازه گیری باید به آن گذشته چند خودی از جمله کمیته بانکی سنای صندلی مایک Crapo و سپس میچ مک کانل. آن را یک شانس است ؟ می گوید: Bre:

خوب می دانند که چگونه آنها می تواند یک پنی بازی هر دو طرف سکه است.

می افزاید: جف:

بدون ذهن و بسیار خوشحال. دریافت این انجام می شود. نه یک ایده خوب به ده ها هزار دلار در درمانگاه.

یادداشت های سوزان:

این مسخره است که هنوز هم وجود دارد یک راه حل برای این موضوع بانکی و حقوقی صنعت ماری جوانا. این حقوقی کسب و کار و آنها نیاز به دسترسی به بانک ها نه فقط برای مسائل ایمنی اما بسیاری از دیگران است. و آنچه در مورد PPP?

پاسخ ری:

مسئله رهبری است. کری یکی نیست. Cory پنهان و بالا و امیدوار است که به اندازه کافی خوب است. از آن نمی باشد. او آرا با مک کانل و سپس مک کانل چوب آن را fundament. ما باید به جای این عروسک خیمه شب بازی.

نتیجه گیری ج علامت:

اگر تنها حزب کنترل مجلس سنا. اوه……….

شما چه فکر میکنید در مورد بی خطر است ؟ در مورد گاردنر موضع در مورد این موضوع و عملکرد خود را به طور کلی ؟ ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>