خواننده: کجا بودی قبل از این دنور?

طی هفته گذشته هزاران نفر از مردم پر از خیابان های مرکز شهر دنور که در آن میله های برنجی در حال انفجار خود را به موسیقی طبل rat-a-تات-tatting شعارهای فوران هستند و تمام انرژی از بهترین کنسرت است که قریب به یک توده تظاهرات علیه خشونت پلیس.

“در اینجا در دنور — که در آن ما شاهد اجرای قانون به کشتار مردم مانند جسی هرناندز, Michael Marshall, Marvin بوکر و بی شماری که در آن شهرستان پرداخت کرده است میلیون ها نفر در شهرک با خانواده های مرده — خیابان باید به ندرت شده است این کامل برای مدت طولانی,” کایل هریس نوشت: پس از یک شب در تظاهرات.

“جایی که هزاران نفر امروز ما می بینیم بعد از آن قربانیان قاتل پلیس درگذشت: قرمز سنگ ؟ این Pepsi Center Broncos ورزشگاه ؟ یک روش multiplex?”

اما قطعه خود را گسترش در این سوال فقط مطرح شده ، می پرسد مارکوس:

چه نوع از خارج-از-لمسی, ممتاز, نخبگان بی معنی است ؟

پاسخ علامت:

برخی از حقیقت وجود دارد به این. به همین دلیل, وحشیانه, ورزش حرفه ای spectating و سازمان مدرسه دو و میدانی و زمین های بازی و مراکز تفریحی و ورزشگاه ها و نمایشگاه ها ands کنسرت و همه چیز من از دست رفته بسیار مهم است برای عملکرد صاف از جامعه است. هر فرد در این سیاره است آتش درون آنها را به عنوان به خوبی به عنوان انرژی برای سوزاندن — چون ما انسانیم و زنده و پر از شور و گرسنگی و حسرت. و اگر ما نمی اجازه دهید آن را تمام کردن همه چیز زشت است. و شهرداری و دولت و قبلا رهبران ملی این را می دانند.

پاسخ جانت:

آره. مانند من دلم کنسرت, هنر گردهمایی های اجتماعی. بنابراین مانند یک روز صبح دیدم هنوز یکی دیگر از مرد سیاه snuffed با یکی دیگر از پلیس زانو. بنابراین من گفت: “خدای من فکر می کنم من برم اعتراض نژادی و بی عدالتی و خودم را در دست COVID-19, گاز اشک آور, فلش چتری و گلوله های لاستیکی”! همه فقط به این دلیل من نمی توانستم به این کنسرت. Westword: شما مکیدن در حال حاضر. شما در حال رفتن نرم و با انتخاب خود نویسنده ؟ شاید شما فقط دیوانه چون شما $$$ نیست در آینده برای انتشار تمام کسانی که موسیقی سالن را نشان می دهد و…شاید شما مقصر آن را در تمام علف های هرز بعدی. چون که خود را تنها درآمد در حال حاضر درست است؟!!

یادداشت های دختر جینا:

راستش, کسی که در برابر این ارسال: آنچه ما انجام می دهند در خیابان ؟ آن شده است یک هفته و ما خیلی دیده نشده تغییر دهید. مردم در خیابان مهمانی و درمان کنگره مانند یک بلوک در حال رفتن به مبارزه با نژادپرستی نظاممند. هفته گذشته ما مبارزه برای تغییر است. امروز ما زیر یک گروه برنج اطراف و رقص در خیابان. این نیست یک جشن. ما نیاز به تغییر. آره ما عدالت برای Floyd اما آنچه در مورد تمام دیگر قربانیان ؟ Breonna? الیاس? این موضوع می رود بسیار بیشتر از آن است. خشونت پلیس چیزی است که ما در حال مبارزه است. توانبخشی برای محکومان و در یک فرصت جدید در زندگی چیزی است که ما باید برای مبارزه با. سیستم ما تموم شده است.

پاسخ ایان:

هر چیزی به بهانه مشروع اعتراض یک دلیل مشروع. یک بار دیگر Westword با سطل زباله را.

نظرات مورگان:

“از آنجا که در اینجا در دنور — که در آن ما شاهد اجرای قانون به کشتار مردم مانند جسی هرناندز, Michael Marshall, Marvin بوکر و بی شماری که در آن شهرستان پرداخت کرده است میلیون ها نفر در شهرک با خانواده های مرده — خیابان باید به ندرت شده است این کامل برای مدت طولانی است.”
من لزوما موافق با عنوان, اما او یک سوال مهم: کجا بودی دنور? مردم در حال مرگ بوده اند به دست پلیس در خیابان های ما تا جایی که شد این جمعیت برای خود ما?

نتیجه گیری جامی:

من فکر می کنم سوال این است که واقعا “چگونه است که این ملی مکث مردم مجبور به پرداخت توجه و اولویت دادن به عدالت بیش از سرگرمی است.” من دو سنت.

آیا شما شده است در تظاهرات? آیا شما به عنوان خوانده شده کایل را قطعه ؟ ارسال نظر و یا به اشتراک گذاری افکار خود را در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>