خواننده: چرا ما را از دیدن پادشاه Soopers در این COVID لیست?

در ژوئن 3, کلرادو وزارت بهداشت و محیط زیست منتشر شد, آخرین لیست هفتگی از COVID-19 شیوع سایت. این لیست در حال حاضر شامل شش پادشاه Soopers فروشگاه با شاخه های در 3100 جنوبی شریدان در دنور و 15051 شرق 104 خیابان در تجارت شهرستان پیوستن به فهرست.

دیگر پادشاه Soopers شیوع: 1155 شرق خیابان نهم مسلما نمادین ترین فروشگاه مواد غذایی در مسیر بالا شهر و همچنین 11747 غرب یکن کریل خیابان و 8126 جنوبی Wadsworth بلوار هر دو در لیتلتون و نانوایی در 60 یوما خیابان بازار در دنور. دو نفر از کارکنان کاپیتول هیل پادشاه Soopers فوت کرده اند به دلیل COVID-19.

وجود دارد در حال حاضر در مجموع 292 شیوع در سایت. این CDPHE نظر یک مرکز شیوع پس از دو یا بیشتر COVID-19 موارد در میان ساکنان کارکنان و یا مانند آن را تایید کرد در عرض چهارده روز یا دو یا بیشتر از دو مورد از بیماری تنفسی با شروع علائم در عرض چهارده روز زوج با حداقل یک اضافی COVID-19 تشخیص است.

برخی از خوانندگان نمی خواهید به آن را بشنوند. می گوید جاستین:

توقف استفاده از COVID برای دریافت کلیک کنید. ویروس است و نه حتی به عنوان بد آن را به عنوان ساخته شده است می شود. تنها برای افراد مسن. بنابراین اقدامات احتیاطی را اگر شما در اطراف افراد مسن. همه چیز خوب خواهد شد.

پاسخ Teia:

من یک پرستار مشغول به کار در مرکز شهر دنور. ما تا به حال افراد در دهه بیست سالگی خود را سی و fourties در هواکش با توجه به COVID. حتی اگر افراد در این محدوده سنی برای زنده ماندن افزایش موارد می تواند ما پایمال سیستم پزشکی و ایجاد مسائل برای افرادی که نیاز به مراقبت به دلایل دیگر.

یادداشت Patty:

من متوجه شده ام که Safeway آن COVID هشدارها جدی است.

می افزاید: استفانی:

من هنوز برای دیدن یک پادشاه Soopers که در آن کارکنان تمام شد به دنبال دستورالعمل. و در حدود نیمی از مشتریان ماسک. Safeway شده است نقطه-در هر زمان من رفته ام.

اما پس از آن وجود دارد این از جرمی:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

خنده دار, ما را از دیدن این پادشاه Soopers COVID لیست پست ها اما کمی به هر چیزی در مورد هر Safeway یا فروشگاه های دیگر…

است Westword در را ؟ ساخت چند دلار در رشوه از رقبا?????????????????????

این گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست در را ؟ که در آن ما در حال گرفتن شیوع اطلاعات است.

با راه پیوستن به CDPHE لیست این هفته یخ بازداشتگاه در آرورا و ایالات متحده خدمات پستی تسهیلات در 7550 شرق 53.

چه چیزی شما فکر می کنم CDPHE لیست? و آیا شما فکر می کنم ما باید در به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد این بیماری با خوانندگان ؟ ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار editor[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>