بازگشایی دفتر خاطرات: ایمن ماندن و شما به زودی ببینید!

از امروز 14 مارس بود 85 روز پیش. اما آن را به عنوان ممکن است در سال است. بنابراین بسیار تغییر کرده است از آن به بعد برای ما بارها و مواد غذایی و آشامیدنی صنعت به عنوان یک کل.

در مارس 4, من تا به حال فقط در بازگشت از نیویورک, که در آن ما میزبانی ما اولین نسخه از فشار bartending رقابت است. این رویداد یک موفقیت بزرگ در اتاق های بسته بندی شده بود و نگرانی در مورد COVID-19 حداقل بود. اما ما به زودی شروع به شنیدن بیشتر و به ما آموخته است که بدون علامت انتقال بود “ممکن است” و این که انتقال این ویروس نیز ممکن است از طریق تماس با سطوح آلوده…پول, ظروف و بشقاب و ظروف نقره قلم ، در مارس 9, من در ملاقات با مدیران و مورد بحث آن را برای اولین بار. ما توافق کردیم که چیزی بود که باید انجام شود برای حفاظت از کارکنان و مهمانان در تمام میله های زندان.

این طرح برای پاکسازی به طور مداوم و تشویق اجتماعی فاصله. ما در دیدار با کارکنان روز جمعه و استراتژی. آن شب همه چیز خوب; من درب در Occidental و اوضاع آرام است. روز شنبه, مارس 14 بود بعد از لغو St patrick’s Day parade. آن مشغول در Occidental و ویلیامز & گراهام و نسبتا شلوغ در آمریکا پیوند می خورند. تقریبا هیچ یک از پیوستن به اجتماعی فاصله اقدامات: آن ضرب وشتم. ما ساخته شده آن را از طریق شب اما ما پوسته-شوکه کرد. من با ارسال یک یادداشت از صبح روز بعد گفتن کارکنان که ما قرار بود برای کشف کردن چه باید بکنید, اما اگر کسی نمی خواست به کار است که شب می تواند آنها را در شب خاموش بدون سوال پرسید.

به عنوان یک کسب و کار کوچک است که در عمل در پول ما را در هر هفته من نگران بود در مورد حقوق و دستمزد, اما ما کارکنان ایمنی بود و مهم ترین چیز است. من می توانم نوشتن بر روی دیوار: ما در نهایت باید به نزدیک است. ما نمی دانیم در مورد PPP و یا هر آینده کمک مالی که در آن نقطه من فقط می خواستم مطمئن شوید که مردم پرداخت کردم. ما باز در مارس 15 بدون حادثه اما آن را احساس نمی خوب آن را احساس درست نیست. بنابراین در روز دوشنبه حدود ساعت 9 صبح (من خیلی خواب شب قبل) ما تصمیم به بستن و به نام این ستاد در جلسه ای که شب. چهار ساعت بعد شهردار اعلام کرد که در ساعت 8 صبح روز سه شنبه, مارس 17, Denver خواهد بود بسته شدن کافه ها و رستوران ها برای حداقل هشت هفته.

من تغییر علامت در Occidental به ما منعکس بسته شدن و گریه کردم در حالی که من آن را انجام می دهند. من زندگی من زندگی با هدف ارائه یک محیط امن و هماهنگ و مهمان نواز محل برای مهمانان و کارکنان و آینده ما نامعلوم بود. بعد در دیدار با کارکنان ما من توضیح داد که ما باید یک چک برای آنها و راه اندازی کامپیوتر به طوری که آنها می تواند درخواست برای بیکاری (ما نیز نوشید ما کل سهام از شراب و چند بطری ویسکی و تکیلا). ما تست برای زنده ماندن بعد از هشت هفته و برای با هم بودن دوباره.

در اینجا ما دوازده هفته بعد. ما یک مقدار کوچک از takeout در ضمن. (ما آغاز شده NiteCap TakeOut ما takeout و خدمات تحویل در آوریل 15.) ما اجازه داده شد تا مارس 27; من می خواستم به صبر کنید تا زمانی که حداقل 3 ژوئن. من باور دارم که ما باز دو روز بیش از حد طولانی و من نمی خواهم برای باز کردن یک دقیقه خیلی زود است. من پیشنهاد ژوئن 3 تاریخ برای مدیران ما و آنها تحت فشار قرار دادند. همه آنها به شدت بر این باور است که آن را خیلی زود است که ما باید دو هفته صبر کنید به طوری که ما می تواند اثرات دیگر reopenings دیدن اگر وجود دارد سنبله در COVID موارد و برقراری ارتباط با دیگر موسسات در مورد چه موفقیت ها و چالش ها بوده است. بنابراین ما موافقت کرد: ما تصمیم گرفتیم که ما Occidental, تاریخ افتتاح خواهد شد ژوئن 10, و که ما ادامه خواهد داد با NiteCap هر دو قبل و بعد از ما بازگشایی شده است.

ما مجاز به بازگشایی با ظرفیت محدود, فاصله, قوانین و سایر مقررات: هیچ ویدئویی و یا جدول بازی های مشترک منوها و یا به اشتراک گذاشته شده و چاشنی ها ، ماسک های مورد نیاز برای مهمانان و کارکنان. و طبعا وجود دارد یک میزبان کامل از مقررات بهداشتی. خوشبختانه takeout و تحویل خواهد شد هنوز هم اجازه داده می شود به طوری که ما می توانید برخی از درآمد ما از دست بدهند. (تشویق قانونگذاران ایالتی به ادامه توانایی ما برای انجام takeout و تحویل الکل; رفتن به کلرادو انجمن رستوران سایت برای نشان دادن حمایت خود را برای الکل takeout و تحویل لایحه. که راه شما می توانید گذشته خود را دور از خانه و یا ما آن را به شما.)

آمریکا و باند باز در ژوئن 5; Occidental باز خواهد شد ژوئن 10. ما باز خواهد شد Williams & گراهام در تاریخ بعد مشخص می شود به دلیل آن است که بیش از حد کوچک به مهمان در جریان regs. و در ضمن من خواهد کرونیکل سفر ما در اینجا به اشتراک گذاری هر دو موفقیت و شکست ما با شما.

ما یک کتاب باز و…حداقل ما باز خواهد شد.

Sean Kenyon صاحب Williams & گراهام در 3160 Tejon خیابان; Occidental, در سال 1950 West 32nd خیابان و آمریکا پیوند می خورند در 2706 Larimer خیابان دیرین Westword مشارکت کننده و نویسنده ما “پشت نوار” سری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>