Simi عضو شورای مایک قاضی در مرکز جنجال برای نشان می دهد با استفاده از سپتیک تانک ها در تظاهر

Mike Judge است که بسیاری از چیزها: لس آنجلس پلیس unapologetic محافظه کار جمهوری خواه و عضو Simi دره شورای شهر تا حد زیادی محافظه کار شهر 40 کیلومتر خارج از شهر شناخته شده بیشتر برای بودن که در آن افسران پلیس که ضرب و شتم رادنی کینگ قرار داده بودند در دادگاه دهه پیش.

او همچنین یک میله رعد و برق اختلاف است.

هفته گذشته قاضی خشمگین بسیاری از Simi دره ساکنان و دیگران زمانی که او به شوخی در مورد حمله الگوی رفتاری در Facebook در مورد ادامه Black Lives Matter تظاهرات. و او موجب خشم بیشتر با این استدلال در برابر اعتراض مارس برنامه ریزی شده برای Simi دره بیش از ترس است که آن را به خشونت گرایید. هزاران نفر امضا دادخواست خواستار قاضی به استعفا از شورای شهر و صندلی او برگزار شد پس از سال 2010.

راهپیمایی رفت و شنبه بدون حادثه که حدود 2000 نفر از معترضان در راهپیمایی به این شهر مرکز مدنی که در آن جوان سازمان صحبت کرد و شرکت کنندگان kneeled در سکوت به یاد داشته باشید جورج فلوید, سیاه مرد کشته شده در ماه گذشته توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

تبلیغات

“ما به حال هیچ مشکلی در همه. آن را صلح آمیز بوده است” گفت: Simi Valley Cmdr. استیو کوتاه که گفت هیچ دستگیری ساخته شد در این مراسم است.

در مصاحبه ای پس از آن توبه و پشیمانی قاضی تصریح کرد زودتر عذرخواهی او ساخته شده برای الگوی رفتاری است که او گفته بود به شدت تلاش غلط در طنز و ارائه mea culpa برای موضع خود را در ماه مارس است.

“من اشتباه بود,” او گفت: در مورد نابجا و نگرانی در مورد امکان خشونت با معترضان. “من نمی تواند شادتر من اشتباه بود.”

قاضی 56 شروع آخرین هفته های خود را شخصی Facebook صفحه یک ارسال با کلمات “می خواهم جلوگیری از شورش? بسیج سپتیک تانک و کامیون ها قرار داده و فشار توپ در اونا … شلنگ اونا پایین … پایان.”

تبلیغات

او زیر نویس پست خود نظر, نوشته,, “این است که درخشان آن را نیز اجرا ماسک حکومت!” — اشاره به سفارشات شهرستان مقامات بهداشتی که مردم با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

قاضی که سفید است باعث بدتر شدن اوضاع شده روز بعد هنگامی که در Facebook صفحه دارد برای شورای شهر مهم او ارسال یک ایمیل به تبادل او با Mikiiya پرورش, 18 سال, پیر زن سیاه و سفید زندگی می کند که در Simi دره و سازمان یافته روز شنبه, مارس.

در پاسخ به یک ایمیل از فاستر که او را دعوت به پیوستن به معترضان قاضی گفت: او نمی خواهد شرکت کنند و گفت که او باید تماس خاموش مارس ادعا نادرست است که اعتراضات در سراسر آمریکا پس از فلوید را کشتن تا به حال تا حد زیادی به صندوق انداخت.

“من بسیار سخت و فشرده برای پیدا کردن یک مثال از یک واقعا صلح آمیز, اعتراض,” او نوشت. “تقریبا تمام اعتراضات به تاریخ تبدیل به خشونت و تخریب است.”

تبلیغات

قاضی گفت: او احترام آمریکایی ها حق اعتراض و گفت: او به اشتراک گذاشته شده در “شوک و انزجار” بیش از فلوید مرگ اما به نظر می رسد برای هشدار دادن به زن جوان است که معترضان می تواند صدمه اگر آنها رفت جلوتر با Simi Valley, مارس.

“من فقط فکر می کنم که در این آب و هوای فعلی شما ممکن است نتیجه,” او نوشت. “من دعا می کنم که من اشتباه کنم.”

در روز شنبه پس از ماه مارس پرورش در مصاحبه ای گفت: او نمی خواست بحث در اطراف قاضی دیدگاهها برای تحت الشعاع قرار دادن این رویداد است. “امروز در مورد خیلی بیشتر از او,” او گفت:.

این همه تنظیم کردن یک طوفان به مردم به رسانه های اجتماعی به قاپوق قاضی. آنها را دیدم او را به عنوان ترویج استفاده از توپ آب بر معترضان ظالم تاکتیک پلیس برای سرکوب اعتراض ها در دهه 1960 و تلاش برای مانع قانونی بیان خشم بیش از سوء استفاده پلیس از سیاه پوستان که فوران کرده است در پی فلوید را کشتن.

تبلیغات

بیش از 8000 نفر اضافه شده نام خود را به دو آنلاین دادخواست خواستار او استعفا از شورای شهر. آنها به سمت چپ نظرات در تماس تلفنی با یک نژادپرستانه “خجالت” “فاضلاب” و “تهدید به Simi Valley.”

دادخواست’ سازمان همچنین بازبینی زودتر قسمت در سال 2013 زمانی که قاضی دوباره درگیر در اختلاف است. در آن سال او آمد زیر آتش برای ارسال لینک خود را در Facebook صفحه به نشاط و وب سایت های مطرح و برای لینک دادن به یک گرافیک تصویری از یک زن در حال شماری با چاقو جیبی.

قاضی مصر بود و سپس گفت که او در نظر نمی هر چیزی در Facebook صفحه نامناسب است. او تا به حال نشان داده شده است این ویدئو وحشتناک او گفت: به امید کمک به پیدا کردن قاتل است.

این زمان در اطراف, قاضی نشان داد بیشتر پشیمانی.

تبلیغات

عذرخواهی او ارسال به Facebook در روز پنج شنبه را کمی آرام دیوانگی. در آن او گفت که او تا به حال نوشته شده الگوی رفتاری مورد hosing معترضان در تلاش برای ساخت یک طنز نقد از ماسک و ایمنی دیگر اقدامات انجام شده برای مقابله با کروناویروس که او احساس می کند بیش از حد شده اند ، این اشاره روشن به پلیس با خشونت سرکوب حقوق مدنی معترض شده بود از دست او, او گفت:.

او متوجه شد او در اشتباه او نوشت: پس از صحبت با یک دوست. او را حذف Facebook post.

روز شنبه, قاضی دوباره عذرخواهی کرد.

“من یک نژادپرست است. من می دانم که من می توانم بگویم که در تمام طول روز, و آن را فقط برای تلفن های موبایل ساختگی اما من فقط در تلاش بود به احمقانه و رفت و آن وری,” او گفت:.

تبلیغات

و با صلح آمیز مارس در سیمی ولی در روز شنبه او اذعان کرد او شده بود به اشتباه نشان می دهد معترضان باید دور ماندن. او می ترسید مارس در سیمی ولی به نوبه خود خشونت به دلیل “هدف” او گفت: این شهر تا به حال بر روی آن پس از چهار افسر پلیس تبرئه شدند از ضرب و شتم شاه در سال 1992. شهر او گفت: آیا سزاوار نیست این شهرت پرستی که متحمل شده است پس از محاکمه.

که دیرینه شهرت بود و زمینه برای راهپیمایی روز شنبه. در توییتر و جاهای دیگر بسیاری از مردم اظهار نظر در تعجب آنها احساس کردند در دیدن Simi دره میزبان یک رویداد و رئیس پلیس این شهر تشویق آن است.

“این تکان دهنده بود. من نمی توانم تصور کنید که این اتفاق می افتد در حال رشد” گفت: Jacinda Dougherty, 26, که در Simi دره و پیوست مارس در حالی که بازدید از خانه خانواده برای تابستان. “به آمده به عقب در حال حاضر و ببینید که هزاران نفر از مردم گفت: “black lives matter’ شگفت انگیز است. آن امیدوار.'”

پرورش گفت در حال رشد در Simi دره بود جدا شده تجربه که در آن او تنها دختر در کلاس در مدرسه و اغلب مواجه می شوند جوک و توهین در مورد مسابقه.

تبلیغات

قاضی به او گفت: “تا به حال یک شانس برای کمک به انجام کاری در مورد آن شهرت و او نتوانست آن را. من فکر می کنم که می گوید بیشتر در مورد شخصیت او از هر چیزی است.”

او عذر خواهی کنار قاضی گفت که او نمی خواهد تن دادن به درخواست او را به استعفا خود شورای صندلی.

“در سال 2022 شهروندان Simi دره می توانید به من بگویید برای رفتن اگر آنها می خواهند” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>