آخرین: دانشگاه آریزونا برای شروع, پایان, پاییز مدت اوایل

پنجره, سنگ, Ariz. —

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به می دانم که امروز در مورد شیوع ویروس:

— Virus تشویق دانشجویان آمریکایی به نظر دانشگاه ها به خانه نزدیک تر

— بیش از دو دوجین COVID-19 مورد خوشه در مهر و موم کردن رم بیمارستان

— محدودیت های مسافرتی و مستندات ساخته شده برای یکی از نورماندی را غریب D-Day اذکار

— مردم در آسیا و استرالیا و اروپا شجاع غم انگیز, آب و هوا, خطر عفونت و در اعتراض به ممنوعیت برای صدا پشتیبانی از جورج فلوید و برای آنچه که در حال تبدیل شدن به یک بین المللی, سیاه زندگی مهم جنبش است. تظاهرات صورت گرفت در سیدنی و لندن و سئول و دیگر شهرستانها در سراسر جهان موجی از همبستگی.

— در حالی که فصلی سرماخوردگی و آنفولانزا از طریق NFL, رختکن, ترین سال, تیم های فوتبال در حال حاضر COVID-10 به نگرانی در مورد. مربیان در حال بازگشت به دفتر خود را, اما بسیاری از بازیکنان نظرسنجی آسوشیتد پرس می گویند آنها می ترسم به بازگشت به کار بدون درمان یا واکسن برای coronavirus.

— مستندات است که که وسایل نقلیه جاده ها و مردم در خانه بوده است عنوان کرد به طور موقت مزیت برای محیط زیست است. اما دانشمندان می گویند این کروناویروس در حال حاضر مانع کار مهم است برای محافظت از گونه های در معرض تهدید و زیستگاه ها در سراسر جهان است.

___

رفتن به https://apnews.com/VirusOutbreak برای به روز رسانی در طول روز است.

___

در اینجا چه چیز دیگری است که امروز اتفاق می افتد:

واشنگتن — فدرال و دولت های ایالتی و محلی در ایالات متحده ریختن بیش از 1.5 میلیون شغل از ماه مارس به عنوان آنها شروع به مقابله با مالی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. و آن را بدتر می تواند برای کارگران در بخش دولتی معمولا پایدار بخشی از اقتصاد ایالات متحده.

دولت در تلاش برای تعادل بودجه خود را برای سال مالی شروع می شود که در جولای 1, اما انتظار می رود درآمد مالیاتی به پایین 20 درصد و یا بیشتر در بسیاری از مکان ها.

این بدان معناست که به طور موقت کاهش به دریافت از طریق ماه آینده می تواند تبدیل به دائم و تحت تاثیر قرار همه چیز را از مدارس به سطل زباله وانت.

اتحادیه های کارگری و گروه دو حزبی در حال هل دادن کنگره برای ارسال به دولت های ایالتی و محلی کمک بیشتر به سرعت. پس از 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته کمک در مارس دموکراتیک به رهبری خانه در ماه گذشته تایید اضافی از 3 تریلیون لایحه که شامل 1 تریلیون دلار برای دولت است.

اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: اتاق نمی خواهد توافق به مانند مقدار زیادی — و یا هر چیزی را به سرعت.

___

هوستون — منطقه هوستون شروع به دیدن یک افزایش قابل توجهی در موارد و بستری شدن در بیمارستان مربوط به کوروناویروس.

ترقی آغاز شد و دو هفته پیش و شتاب این هفته هوستون کرونیکل گزارش روز شنبه.

“این یک روند و ما قطعا نگه داشتن یک چشم بر روی” گفت: شهرستان هریس قاضی لینا Hidalgo, شهرستان برتر انتخاب شد.

مقامات بهداشتی معتقدند افراد ممکن است اجازه پایین گارد خود آمده و در تماس نزدیک با دیگران پس از دولت کسب و کار مجاز به بازگشایی و ماه گذشته یادبود روز آخر هفته و تعطیلات.

محدودیت در منطقه هوستون و بقیه تگزاس شروع به برداشته شود در تاریخ 1 مه با بازگشایی رستوران, خرده فروشی, فروشگاه ها و مراکز, اما با محدودیت.

COVID-19 بيمار را اشغال کرده اند در بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه در نه شهرستان هوستون منطقه در سطوح بالاتر در طول سه روز اول در ماه ژوئن از آنها در هر روز ممکن است با توجه به اطلاعات وارد شده توسط جنوب شرقی تگزاس منطقه ای شورای مشورتی که مختصات منطقه را پاسخ اضطراری به حوادث.

فقره COVID-19 موارد نیز افزایش یافته است. نورد متوسط در منطقه هوستون رز از 267 در 22 مه به 358 در 4 ژوئن.

___

دنور — فصلی سرماخوردگی و آنفولانزا از طریق NFL رختکن فقط در مورد هر سال اما تیم در حال حاضر COVID-19 به نگرانی در مورد.

Offseason برنامه های تمرین شده اند به طور کامل مجازی از لیگ بسته تیم امکانات در ماه مارس است. مربیان شروع به بازگشت به خود را به دفاتر جمعه اما بازیکنان نه به دنبال درمان برای صدمات احتمالا نمی خواهد اجازه بازگشت تا زمانی که اردوگاه های آموزشی باز ماه آینده.

بسیاری از بازیکنان نظرسنجی آسوشیتد پرس می گویند آنها می ترسم به بازگشت به کار بدون درمان یا واکسن برای کروناویروس که باعث شده است که بیش از 100 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده, اما آنها در حال قرار دادن اعتماد خود را در سلامت پروتکل های NFL پزشکی کارکنان است و در حال توسعه شیوه های به رزومه ها و بازی ها به بازگشت.

پادمان انتظار می رود عبارتند از درجه حرارت روزانه چک و مکرر ویروس آزمون با بیمار, بازیکنان, قرنطینه به مدت دو هفته.

___

رم — ایتالیا افزود: یکی دیگر از 270 تایید coronavirus موارد به رسمی آن تعداد از جمله خوشه ای از دو دوجین بیشتر موارد در یک رم بیمارستان که مهر و موم شده و به شامل گسترش یافته است.

ایتالیایی مدنی آژانس حفاظت از روز شنبه همچنین گزارش داد که مرگ و میر ناشی از 72 بیشتر مردم با این ویروس. ایتالیا رسمی COVID-19 مرگ و میر در حال حاضر در 33,846 اما مقامات می گویند واقعی مرگ و میر رقم در اروپا و یک بار coronavirus کانون به احتمال زیاد بسیار بالاتر است.

منطقه ای مقامات بهداشتی در رم گزارش داد 24 موارد جدید در San Raffaele Pisana بیمارستان یک 298-تخت درمانگاه در پایتخت ایتالیا است که دارای تخصص در توانبخشی عصبی و پارکینسون پژوهش است. بیمارستان دیگری در همان سن و Raffaele گروه قرار داده شد تحت قرنطینه در ماه آوریل پس از بیش از 150 عفونت های ویروسی و چند مورد مرگ ثبت شد در رکا دی پاپا خانه سالمندان در جنوب رم است.

ایتالیا شیوع آمار شمالی منطقه لمباردی, سخت ترین, با بیش از 90,000 موارد خارج از ایتالیا رسمی caseload از 235,000 و بیش از 16,000 مرگ و میر.

___

SKOPJE شمال مقدونیه — شمال مقدونیه وزیر بهداشت می گوید: 90 درصد از کشور را 125 جدید کروناویروس موارد ترسیم شده به 15 خانواده ها و مخاطبین خود را.

یکی دیگر از سلامت رسمی گفت شنبه که مردم مشکوک شده اند در تماس با افراد آلوده در حال ارائه نادرست شماره تلفن و آدرس و امتناع از اطاعت اجباری دو هفته قرنطينه.

مقامات گفته اند که جدید سنبله از COVID-19 نفر در شمال مقدونیه در این هفته بود و در نتیجه مردم نادیده گرفتن دستورالعمل ها را به پوشیدن ماسک محافظ و دستکش و اجتماعی را حفظ فاصله.

در پاسخ به سنبله در موارد شمال مقدونیه دولت تحمیل کرده است تقریبا کل مقررات منع رفت و آمد در چهار منطقه از 9 بعد از ظهر پنج شنبه تا 5 صبح دوشنبه. تنها در بیمارستان ها و داروخانه ها باز هستند.

این کشور در حال حاضر 2,915 تایید coronavirus موارد از جمله 151 مرگ و میر.

___

کلمبو – سریلانکا می گوید آن خواهد بود بازگشایی برای گردشگران بین المللی شروع اوت 1 پس از یک “موفقیت آمیز مهار” از رمان coronavirus.

فرودگاه های کشور بسته شده بود از ماه مارس به دلیل جهانی و همه گیر.

گردشگری سریلانکا در بیانیه ای گفت: در روز شنبه که همه اقدامات احتیاطی توصیه شده توسط بهداشت جهانی و سفر مقامات شده اند در محل قرار داده برای حفظ بازدید کنندگان و ساکنان امن است.

این بیانیه می گوید تنها حاضر برنامه های کاربردی ویزا پذیرفته خواهد شد و تمام گردشگران باید نشان دهد و اثبات آنها آزمایش منفی برای این ویروس 72 ساعت قبل از ورود در سریلانکا. بازدید کنندگان همچنین باید تایید سفرنامه سفر بازگشت بلیط هواپیما و بیمه مسافرتی با بهداشت و درمان و بستری شدن در بیمارستان پوشش.

وجود دارد خواهد بود و اجباری سلامت غربالگری و تست در فرودگاه. گردشگران خواهد بود تسلیم در نزدیکی یک هتل در انتظار COVID-19 نتایج آزمون.

سریلانکا گزارش کرده است 1,810 تایید موارد از جمله مرگ و میر 11.

___

مادرید — شاهکارهای توسط ولاسکز گویا و پیکاسو لذت می برد می تواند یک بار دیگر در حال حاضر که مهم ترین موزه های هنری در پایتخت اسپانیا بازگشایی پس از تقریبا سه ماه بسته به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

مادرید Museo del Prado افتتاح شد درهای خود را در روز شنبه برای 1,800 بازدید کنندگان را مجبور به پوشیدن ماسک صورت و درجه حرارت خود را گرفته قبل از مشاهده آنچه در موزه خود را با نام “بیشتر یاد می کند.”

ویژه نمایشگاه با عنوان “پیوست” شامل بیش از 190 آثار بودند که مهاجرت در داخل این موزه به ساده کردن جریان از بازدید کنندگان که باید برای ماندن در یک مسیر ثابت گذشته ولاسکز را “Las Meninas,” Fra Angelico را “بشارت” و روبنس’ “زحل بلعیدن یک پسر.”

ال پرادو نشده بود توقیف برای چنین مدت زمان طولانی پس از جنگ داخلی اسپانیا از 1936-39.

این شهر دو نفر دیگر منجر موزه های Reina Sofía و Thyssen-Bornemisza نیز استقبال دوستداران هنر.

___

مسکو — مسکو ساکنان چادری در صورت ماسک و دستکش باید جرأت به میدان سرخ برای بازار کتاب کوچک نشانه ای از پایتخت روسیه تدریجی تلاش برای باز کردن در میان coronavirus نگرانی.

اگر چه این شهر ممنوعیت تجمعات عمومی همچنان مقامات اجازه داد به نگه داشتن بازار تحت محدودیت. ملاقات به منزل bookstalls محدود است به 6000 نفر در روز تقسیم به پنج دو-ساعت شیفت و به تمام خریداران در حال به درخواست برای مجوز و دریافت کدهای QR برای پذیرش.

بسیاری از شرکت کنندگان در روز شنبه به نظر می رسد عدم نگرانی در مورد اجتماعی فاصله به عنوان آنها به مرور اما بازار کارگران به صورت دوره ای اسپری کتاب ها و قفسه ها با مواد ضد عفونی کننده.

___

جاکارتا — اندونزی گزارش شده نزدیک به 1000 مورد جدید از این ویروس در شنبه, a new single-بعد بالا برای کشور آورده است که مجموع آن caseload گذشته از 30000 به عنوان دولت پرده برداری از یک بسته محرک اقتصادی به ارزش $47.6 میلیارد دلار به لنگر ویروس-اقتصاد کتک.

وزارت بهداشت گفت: وجود 993 مبتلا به تازگی مردم بیش از 24 ساعت گذشته. اندونزی تایید کرده است 30,514 موارد از جمله 1,801 مرگ و میر بیشتر در جنوب شرقی آسیا.

وزیر دارایی روپیه Mulyani Indrawati گفت: 677.2 تریلیون واحد پول اندونزی ($47.6 میلیارد دلار) بسته محرک با هدف تقویت سیستم بهداشت و درمان مستقیم هزینه های بیشتر نسبت به حفاظت اجتماعی به افزایش مصرف و ارائه مشوق برای نجات اندونزی کسب و کار از ورشکستگی و کارگران از اخراج.

__

برلین — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان می گوید: بیش از یک سوم از بسته محرک توافق با دولت این هفته اختصاص داده شده است برای مقابله با چالش های آینده مانند تغییر آب و هوا.

آلمان سه احزاب حاکم اعلام کرد 130 میلیارد یورو ($146 میلیارد دلار) بسته شنبه برای احیای اقتصاد در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

در ویدئویی هفتگی آدرس شنبه, مرکل گفت که 50 میلیارد یورو به تنهایی به سمت افزایش استفاده از هیدروژن به عنوان یک پاک جایگزین برای سوخت های فسیلی, تشویق خرید وسایل نقلیه الکتریکی تجهیز مدارس با آن دستگاه ها و تحقیق در مورد فن آوری های آینده مانند محاسبات کوانتومی.

مرکل اذعان کرد که آلمان را مجبور به قرض گرفتن پول به پرداخت برای هزینه های اضافی اما اصرار داشت که “در حال حاضر در بدترین بحران اقتصادی که (پس از جنگ) آلمان را تجربه کرده است, این حق به عمل با شجاعت و حل و فصل.”

___

مسکو — روسیه گزارش دوم خود را-بالاترین یک روز تلفات از COVID-19 حتی به عنوان تعدادی از جدید کروناویروس عفونت ثابت باقی مانده است.

ملی coronavirus نیروی کار گفت: 197 نفر کشته و بیش از روز گذشته به شدت از 144 روز پیش از آن. بالاترین یک روز کشته شد 232 در مارس 29.

وجود دارد 8,855 جدید عفونت موارد کلی. روسیه به ثبت بیش از 458,000 موارد از جمله 5,725 مرگ و میر.

اگر چه مسکو و اطراف آن شده اند کانون این بیماری همه گیر حسابداری برای حدود نیمی از عفونت و مرگ و میر ارقام گزارش روز شنبه نشان داد که تنها حدود یک سوم از عفونت های جدید در پایتخت منطقه است.

___

دبی, امارات متحده عربی — پس از شل شدن برخی از محدودیت های عربستان سعودی در روز شنبه reimposed 3 بعد از ظهر حکومت نظامی در ساکنان در دومین شهر جده و تعلیق نماز در مساجد وجود دارد دوباره.

تصمیم می آید را به عنوان تایید موارد coronavirus در ادامه به افزایش از جمله هشدار دهنده سنبله در تعدادی از موارد حیاتی است.

پادشاهی است ثبت بیش از 95,000 موارد از جمله 642 مرگ و میر.

___

اسلام آباد — پاکستان گزارش 97 بیشتر coronavirus مرگ و میر در شنبه بالاترین 24 ساعته افزایش می دهد به آن مرگ و میر به عنوان مقامات خواست داوطلبان برای ایجاد انگیزه در مردم به پایبندی به اجتماعی فاصله مقررات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

با توجه به Usman Dar که سر از “تاج امداد ببر نیروی” حدود 1 میلیون داوطلب را امضا کرده اند به تازگی در پاسخ به دولت برای کمک به این کشور آسیب پذیر ترین افراد در طول شیوع کروناویروس.

او به خبرنگاران گفت که 165,348 داوطلبان در حال حاضر در حال کمک به مقامات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

نخست وزیر پاکستان عمران خان گفت: این داوطلبان نیز مورد استفاده قرار گیرد به ارائه مواد غذایی و دارو به نیازمندان و فقرا در صورت نیاز.

پاکستان همچنین گزارش 4,734 ویروس جدید, موارد بالا بردن کلی آن عفونت به 93,983.

با آخرین 97 ویروس مربوط به مرگ در پاکستان به طور کلی مرگ و میر شروع به پریدن کرد به 1,935.

___

پاریس — پاریس پلیس را ممنوع اعلام کرد یک سوم اعتراض است که برنامه ریزی شده بود برای شنبه برای محکوم کردن اتهام سوء استفاده پلیس در پی جورج فلوید مرگ است.

پلیس با ذکر یک خطر گسترش COVID-19 و ترس از ناآرامی. پلیس فرمان اشاره کرد که اجتماعی فاصله مقررات ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر.

آنلاین پست به نام برای افرادی که به جمع آوری پنج شنبه بعد از ظهر در سایه برج ایفل.

پاریس پلیس قبلا نیز ممنوع, دو, دیگر, برنامه ریزی تجمعات شنبه سفارت ایالات متحده.

___

دهلی نو — هند پیشی ایتالیا به عنوان ششمین بدترین برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از یکی دیگر از بزرگترین واحد-بعد سنبله در تایید عفونت.

وزارت بهداشت گزارش 9,887 موارد جدید در روز شنبه در آوردن مجموع به 236,657.

بسیاری از موارد جدید در مناطق روستایی پس از بازگشت از صدها نفر از هزاران نفر از کارگران مهاجر که در سمت چپ شهرهای بزرگ و پس از این مستند در اواخر ماه مارس است.

این مستند در حال حاضر تا حد زیادی در حال اجرا در مناطق با خطر بالا در حالی که مقامات باید دوباره بازسازی بخشی از خدمات قطار و پروازهای داخلی و مجاز و مغازه های تولید برای بازگشایی شده است. مراکز خرید و اماکن مذهبی با توجه به باز روز دوشنبه با محدودیت برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ.

___

پکن — چین سفارش بالاترین سطح حفاظت برای armadillo-مانند pangolin به عنوان بخشی از خود را سرکوب حیات وحش تجارت پس از جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که ویروس اعتقاد بر این است که سرچشمه در بخش مرکزی چین در شهر ووهان بسیاری از دانشمندان می گویند به احتمال زیاد انتقال از خفاش ها به انسان ها از طریق یک واسطه حیوانی مانند pangolin.

نظم جمعه از ملی جنگلداری و مرتع اداره نمی کند به صراحت ذکر است شیوع ویروس به عنوان یک دلیل برای اندازه گیری اما زمان به نظر می رسد نشان می دهد که در نظر گرفتن.

Pangolin گوشت ظرافت در نظر گرفته شده توسط برخی از چینی ها و مقیاس های مورد استفاده در طب سنتی چینی است.

سایر حیوانات حفاظت شده در چین سطح بالا شامل پانداهای غول پیکر تبت بزکوهی و قرمز-تاج جرثقیل.

___

پکن — چین سرمایه است کاهش واکنش های اضطراری سطح دوم-کمترین شنبه برای شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس.

که بلند ترین محدودیت در مردم سفر از ووهان و اطراف آن در استان هوبئی جایی که این ویروس برای اولین بار ظاهر شد در اواخر سال گذشته. آنها دیگر نمی خواهد به صورت 14 روز اجباری قرنطينه و دیگر اشکال مانیتورینگ و کسانی که در حال حاضر در چنین شرایطی اجازه خواهد داشت برای بازگشت به زندگی عادی خود.

پکن مسکونی ترکیبات را نمی خواهد نیاز به انجام حرارت چک و ماسک دیگر باید پوشیده برای فعالیت در فضای باز. مهد کودک را بازگشایی و نمرات دیگر هنوز هم به حالت تعلیق در خواهد راه اندازی مجدد کلاس های.

پکن گزارش جدید موارد انتقال محلی در حداقل 50 روز و به عنوان بسیاری از 90 روز در برخی از مناطق.

___

SANTA FE, N. M. — مکزیک جدید دیوان عالی کشور است به طور موقت تعلیق بدهی های مصرف کنندگان مجموعه مانند آراستن دستمزد و تصرف دارایی در پاسخ به کروناویروس همه گیر و مرتبط با آن رکود اقتصادی است.

دادگاه روز جمعه دستور تعلیق موقت جدید در تلاش برای کاهش مشکلات اقتصادی دلیل افزایش بیکاری و عدم قطعیت.

تصمیم می آید را به عنوان یک ویروس شیوع همچنان به مسابقه را از طریق بخش خصوصی اجرا زندان امکانات برای دولت و فدرال زندانیان در شهرستان Otero. شده اند وجود دارد 583 مثبت آزمون در میان زندانیان وجود دارد.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de