ACLU شکایت به پایان L. A. حکومت نظامی خواستار آن سرکوب اعتراض سیاسی

شب حکومت اعمال شده در لس آنجلس به دلیل اعتراض به خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید می آیند در حال رشد تحت نظارت.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در زمینه کت و شلوار چهارشنبه در برابر شهرهای لس آنجلس و سان برناردینو و L. A. شهرستان برای پایان دادن به حکومت.

“به حکومت” فوق العاده سرکوب همه اعتراض سیاسی در ساعات شب به سادگی نقض متمم اول قانون اساسی ایالات متحده و پتو محدودیت در حرکت در خارج از ساعات کار نقض قانون اساسی حفاظت از آزادی” آیتالله سیستانی در بیانیه ای گفت.

کت و شلوار واصل شد نمایندگی در زندگی مهم و دیگران.

پس از چند شب از پراکنده غارت تعداد بسیار کمی وجود دارد مشکلات سهشنبه و چهارشنبه شب حتی هزاران نفر به عنوان اعتراض مسالمت آمیز در سراسر منطقه است. این دستگیری ها عمدتا از معترضان که حاضر به اطاعت از مقررات منع رفت و آمد.

تبلیغات

لس آنجلس تمدید آن جارو مقررات منع رفت و آمد برای یک روز چهارم — در این زمان با کاهش ساعت.

اما لس آنجلس سرپرست جانیس هان گفت که در حالی که حکومت ممکن است موجه در روز یکشنبه و دوشنبه شب “در حال حاضر به نظر می رسد مانند آنها استفاده می شود به دستگیری معترضان مسالمت آمیز.”

“من فکر نمی کنم آنها مورد نیاز دیگر” او در توییتر نوشت.

تبلیغات

روز چهارشنبه مقامات شهرستان تصمیم به شروع منع رفت و آمد در 9 p. m. به جای آن از حد معمول 6 بعد از ظهر حکومت نظامی که نمی شود به اجرای قانون اولین پاسخ دهندگان مردم سفر به و از کار و unsheltered افراد تا 5 صبح پنج شنبه.

کلانتر الکس بیانوبا گفت: اوایل روز شنبه که مقامات شده بود ارزیابی اینکه آیا برای ادامه حکومت نظامی برای یک روز دیگر با اشاره به “پیشرفت های بزرگ از روز گذشته” مربوط به تظاهرات. پلیس گفت: مقررات منع رفت و آمد کمک کرده است تا روشن شدن خیابان ها در شب به طوری که آنها می تواند تمرکز بر غارتگران که آمار برخی از جوامع شنبه, یکشنبه و دوشنبه.

برخی از معترضان نیز مورد سوال نیاز به حکومت اگر تظاهرات صلح آمیز است.

“این مسخره است که 1,000 معترضان دستگیر شده اند” بهشت Bouldin 25 ساله گفت: در طول هالیوود اعتراض.

تبلیغات

او برگزار شد نشانه آن است که خواندن “Stop killing, سیاه مردم” بود و مربوط توسط یک expletive.

او گفت که روز دوشنبه شب او و دوست پسر او برگزار نشانه گذشته حکومت نظامی اعتراض مسالمت آمیز است.

“من برای انجام چه امن برای خودتان. به منظور ایجاد یک تغییر ما را به ماندن در بالای شش فوت, ما برای زنده ماندن. آنها در حال تنظیم این حکومت به طوری که آنها می توانید دستگیری ما, به طوری که آنها می توانند ما را بکشند.”

تبلیغات

“من همه را تشویق دیگری را امتحان کنید و انجام این کار با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.”

در خیابان 8 و Crenshaw Bouelvard در سه شنبه شب پلیس بازداشت ده ها تن از معترضان که تا به حال همگرا در شهردار اقامت.

جمعیت شعار می دادند “تظاهرات مسالمت آمیز” به طور متناوب و در بیشتر قسمت ها با آرامش انطباق با پلیس به عنوان آنها بسر برده با باند پلاستیکی.

پلیس جمعیت متد و تا به حال معترضان ایستاده با پاهای برابر دروازه — جمع آوری نام و کسب اطلاعات قبل از اسکورت هر یک از معترضان به Los Angeles County sheriff اتوبوس.

تبلیغات

پس از هر فرد دستگیر شد, برخی در میان جمعیت فریاد زد: “ما شما را دوست دارم” و دست می زدند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>