یک روز دیگر از تظاهرات گسترده به عنوان فلوید ‘تشییع جنازه کروبی سر به مرکز شهر L. A.

تظاهرات بودند در جریان پنج شنبه در لس آنجلس به عنوان مردم همچنان به نگرانی پلیس قتل جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید.

فلوید درگذشت مارس 25 بعد از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در گردن او برای بیش از هشت ساعت در حالی که بازداشت او به ظن استفاده از تقلبی $20 bill در یک فروشگاه مواد غذایی است. چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم و سه نفر دیگر از افسران سابق متهم شدند با کمک و معاونت در جرم.

به مناسبت فلوید را مشاهده عمومی که در حال وقوع بود دوشنبه در هوستون چهار ماشین کروبی برگزار شد در سراسر جنوب کالیفرنیا. آنها رفتگان از Leimert پارک ساحل طولانی اسپرک و سانتا آنا و برنامه ریزی شده بود به همگرا در مرکز شهر لسآنجلس برای یک موقع ظهر تجمع در 1st خیابان برادوی است.

برخی از این دسته بودند که به رهبری hearses. یک خودرو به نام ده ها تن از افراد کشته شده توسط پلیس نوشته شده بر روی آن شیشه تصاویر, در رسانه های اجتماعی نشان داد.

تبلیغات

چندین تظاهرات نیز برنامه ریزی شده را در مرکز شهر دوشنبه از جمله تحصن در خارج از مقر پلیس لس آنجلس و اعتراض در خارج از شهرستان سالن.

فلوید از مرگ تبدیل به یک نقطه وحدت برای بسیاری از کسانی که می گویند که پلیس نقض حقوق بشر علیه مردم سیاه را همچنان بدون کنترل بیش از حد طولانی باعث تظاهرات گسترده در سراسر ایالات متحده و جاهای دیگر در سراسر جهان است.

در لس آنجلس کسانی که در تظاهرات صلح آمیز باقی مانده بیش از آخر هفته.

تبلیغات

آنها شامل یک مارس در هالیوود به خود جلب کرد که حدود 20000 نفر روز شنبه و یک کاروان از موتور سیکلت تظاهرکنندگان و کابوی ها ساخته شده است که راه خود را از طریق کامپتون.

با ادامه عدم خشونت گارد ملی بیرون کشیده و از منطقه لس آنجلس یک هفته بعد از اینکه مستقر شد.

تعداد کمی از واحدهای مستقر در این نزدیکی هست تا چهارشنبه “به ارائه پشتیبانی اضطراری در صورت نیاز” شهردار اریک Garcetti گفت: روز شنبه در بیانیه ای.

“من افتخار می کنم که در شهر ما بوده و صلح آمیز این هفته — که ما ساکنان پیشرو جنبش قدرتمند به لس آنجلس بیشتر فقط عادلانه و منصفانه برای Angelenos جوامع رنگ و همه ما کارگران ، جوانان و خانواده” Garcetti گفت.

تبلیغات

صدها نفر از تظاهرات مسالمت آمیز دستگیر شده بودند در هفته گذشته بسیاری از نقض قوانین منع رفت و آمد یا برای عدم پراکنده بعد از پلیس لس آنجلس اعلام کرد اعتراض خود را غیر قانونی. در مواجهه با رشد انتقاد بیش از, دستگیری, لس آنجلس, مقامات اجرای قانون گفت: نه دنبال کیفری یا مجازات های مالی در برابر معترضان.

بار کارکنان نویسندگان کوین پیشوا و ریچارد وینتون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>