کامپتون کابوی پیوستن به روحیه کاروان از طریق شهرستان در اعتراض به خشونت پلیس

Straddled بالای اسب معشوق کامپتون کابوی ها پیوست روحیه کاروان موتور سیکلت و صدها نشانه-تکان دادن تظاهرکنندگان یکشنبه به عنوان بخشی از رشد جنبش ملی برای پایان دادن به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در ایالات متحده است.

خلق و خوی از ماه مارس از طریق کامپتون شد, خوش بین, امیزش از جامعه غرور و خشم در مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس و مردان و زنان که قبل از او.

“من رنگ است و نه یک جرم” یکی از نشانه بخوانید. “یک شورش است که زبان از بی سابقه” اعلام کرد دیگر.

به عنوان معترضان ساخته شده راه خود را به پایین آلوچه خیابان ساکنان پدید آمده از خانه های خود را به فیلم مه و نگه دارید تا مشت خود را در همبستگی.

تبلیغات

ملک Hicklin یک 16 ساله دبیرستان کاربر از کامپتون بود در ماه مارس با پدر و مادر, عمه ، خاله و خواهر زاده. او گفت: تصویری از فلوید مرگ شد “دلخراش است.”

فقط سه روز پیش در Hicklin گفت: پلیس به دنبال او را به خانه در حالی که سوار دوچرخه خود را در اطراف شهرستان.

“این واقعا به من آگاه باشید که من یک فرد سیاه و سفید و من نیاز به آگاهی بیشتری از محیط اطراف من” او گفت:. “من فقط امیدوارم که این به ما می دهد همه یک صدا.”

این کامپتون کابوی, یک گروه از صمیمی دوستان که با تشکیل یک اسب سواری باشگاه در سال 2017 با هدف زدودن کلیشه علیه آمریکایی های آفریقایی آورده خاص شادی به تظاهرات. این جمعیت همچنین شنیده سخنرانی از شهردار آجا قهوه ای NBA و ستاره راسل وستبروک که نقش هوستون راکت اما متولد شد و در ساحل طولانی و بزرگ شده در هاوتورن.

تبلیغات

Shahara Warren, 44, با حضور در راهپیمایی با 8 سال پدر و نیروهای نظامی این کامپتون دختر پیشاهنگی. وارن گفت که او نگران بود در مورد آوردن دختر خود را به یک اعتراض اما دختر اصرار داشت.

وارن گفت که او مطرح شده بود به افتخار کسی که در او بود و آن را هیجان انگیز بود برای دیدن دخترش تمایل به شرکت. “آن را به معنای زیادی به من می دانم که او را برای رفتن به رفتن به جلو با همان ایده صلح و کمک به جامعه ما,” او گفت:.

این کامپتون مارس یک روز پس از هزاران نفر از معترضان شرکت کننده در بیش از دو دوجین تظاهرات در سراسر جنوب کالیفرنیا. وجود دارد هیچ آشکار گزارش خرابکاری و یا سرقت در روز شنبه در لس آنجلس.

The Compton Cowboys ride

این کامپتون کاوبوی سوار کردن S آلوچه Ave, همراه با یک زن و شوهر هزار معترض در کامپتون, CA, صلح, سوار, به اوج خود رسید در تالار شهر در پنج شنبه, 7 ژوئن 2020.

(Jay L. Clendenin/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

چندین تظاهرات و vigils برگزار شد بعد از ظهر یکشنبه و شب در شرق لس آنجلس گلندیل بورلی هیلز دیگر جوامع در سراسر جنوب کالیفرنیا. به عنوان بسیاری از 20 ، 000 نفر نشان داد تا برای تظاهرات در هالیوود برگزار شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند و ماده رپر YG.

در میان بسیاری از تظاهرات گارد ملی بیرون کشیده و از منطقه لس آنجلس یک هفته پس از مستقر وجود دارد.

گارد ملی شده است قابل مشاهده و بحث حضور در منطقه حفاظت برجسته ساختمان مانند تالار شهر و کمک به کنترل جمعیت است. تعداد کمی از واحدهای مستقر در این نزدیکی هست تا چهارشنبه “به ارائه پشتیبانی اضطراری در صورت نیاز” شهردار اریک Garcetti در بیانیه ای گفت.

“من افتخار می کنم که در شهر ما بوده و صلح آمیز این هفته — که ما ساکنان پیشرو جنبش قدرتمند به لس آنجلس بیشتر فقط عادلانه و منصفانه برای Angelenos جوامع از رنگ و همه ما کارگران ، جوانان و خانواده” Garcetti گفت.

تبلیغات

ماه مارس در کامپتون در متوقف دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور بنای تاریخی در خارج از مرکز مدنی که در آن سخنرانان بازی “خوب” توسط کامپتون-متولد رپ Kendrick Lamar. جمعیت برگزار شد یک لحظه سکوت برای هشت دقیقه و 46 ثانیه طول زمان است که دادستان ها می گویند فلوید دوخته بود به زمین با گردن خود را در زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین.

به عنوان مارس گذشت یک کلانتر ایستگاه, Gary Mumford, 54, از کامپتون برگزار شد تا ثبت نام خود را به آنها نشان می دهد: “8min 46secs شر خالص است.”

“من نه خیلی ساده و بی تکلف به فکر می کنم که هر افسر پلیس بد است اما من نمی دانم که زمانی که شما شروع به پوشش و صحبت کردن و سکوت پس از آن شما بخشی از مشکل” او گفت:.

Mumford توصیف تعامل با پلیس در لیکوود که در طی آن او دستبند قرار داده و رو به پایین بر روی زمین و لگد توسط افسر. او می توانست “درگذشت آن روز” او گفت:. او خوشحالم که اتهامات علیه این افسر که به کشته شدن فلوید به روز رسانی شد; اما “تا زمانی که ما یک اعتقاد هیچ یک از این مسائل,” او اضافه شده است.

تبلیغات

“ما همچنان به اعتراض ادامه به صحبت در مورد مسائل” Mumford گفت.

آندره اسپایسر یک شورای رابط برای کامپتون منطقه 1 گفت که او و دیگران سازماندهی مارس به دلیل خشونت پلیس و عدم پاسخگویی به این اقدامات همچنین یک موضوع در کامپتون.

“ما نمی تواند عدالت را در اینجا,” او گفت:.

Russell Westbrook, with the NBA's Houston Rockets, speaks to the crowd of a couple thousand protesters.

راسل وستبروک با NBA هیوستون راکتس صحبت می کند به جمعیت چند هزار معترض در نتیجه گیری از یک کامپتون, CA, صلح سوار و پیاده روی با کامپتون کابوی ها در کامپتون شهر در پنج شنبه, 7 ژوئن 2020.

(Jay L. Clendenin/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

او گفت: مارس یک فرصت برای شهرستان به صدای آن شنیده می شود و به فشار برای عدالت به نمایندگی از فلوید و Breonna تیلور 26 ساله تکنسین اورژانس پزشکی بود که به ضرب گلوله در Louisville, Ky., آپارتمان توسط یک افسر پلیس در ماه مارس است.

“ما خسته از درستی نشان داده شده در سیستم قضایی” اسپایسر گفت. “ما مشتاق برای پاسخ ما مضطرب برای وضوح. ما به دنبال این نیست که فقط عمل کردن و دیوانه بود اما ما به دنبال یک راه است که ما فقط می توانید با استفاده از صدای ما در راه مثبت.”

پل توپ, 48, لا پونت شد بازدید از یک دوست به عنوان صفوف در کامپتون راهپیمایی گذشته است. زیبا بود به دیدن او گفت:.

“ما به کار و پرداخت صورتحساب درست مثل هر کس دیگری و همه ما می خواهیم انجام دهیم این است که آن را,” او گفت:. “ما می خواهیم حصار دستک سفید. شما گذاشته رویا ، ما نمی بپرسید به اینجا می آیند اما شما ما در اینجا آورده.”

تبلیغات

Latajaenia Pillors, 25 بیرون آمد به ماه مارس با او 4 ساله و پسر Deshaun جنگل و دوست LaDana نی.

“او ناز و کوچک در حال حاضر, اما او هنوز هم آمریکایی آفریقایی تبار” Pillors گفت: از Deshaun. “به طوری که در برخی از نقطه درست مانند هر دیگر آقایی که صدمه دیده اند وجود دارد خارج وجود دارد با خشونت پلیس و یا هر چیزی من می تواند یک قربانی است. و این چیزی است که من می ترسم از.”

Pillors گفت: این اولین اعتراض ها تا کنون; او از سفر طولانی بازگشت به زادگاه خود را به شرکت. به عنوان در مقطع کارشناسی در دانشگاه هاوارد نی راهپیمایی پس از 17 سال Trayvon مارتین بود به ضرب گلوله توسط یک محله — سازمان دیده بان داوطلب در سال 2012.

“چهار صد سال به علاوه ما شده است و مبارزه با این جنگ گفت:” نی 24 ساله کامپتون ساکن ، “اما آنچه که من می گویم امروز من عشق انرژی است. من دوست دارم که ما بسیاری از مردم از زمینه های مختلف امروز در اینجا برای حمایت از همین است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>