Coronavirus مرگ و میر سنبله در L. A. شهرستان با بالاترین آخر هفته در مجموع در بیش از یک ماه

در دو روز گذشته در لس آنجلس اعلام کرد مقامات 81 کروناویروس جدید-مرگ و میر ناشی از, بالاترین مجموع گزارش شده بیش از یک آخر هفته در بیش از یک ماه است.

مقامات همچنین اعلام کرد 3,000 موارد جدید در روز شنبه و یکشنبه آوردن این شهرستان تعداد کل عفونت به 63,850.

بالاترین آخر هفته در مجموع مرگ و میر قبلا در گزارش آوریل 18-19 زمانی که 105 مرگ و میر اعلام شد.

وقتی مقامات اعلام کرد که این شهرستان را به طور کامل بازگشایی کسب و کار و سالن های مانند سواحل و پارک ها — حتی به عنوان مورد و تعداد مرگ و میر ادامه داد: برای صعود — آنها تصریح کرد یک پیام تکرار بی شماری بار در هفته قبل از: ویروس تغییر نکرده است; تنها تغییر شده است در رفتار مردم و تعهد به عمل اجتماعی فاصله.

تبلیغات

در حال حاضر دو هفته پس از آخر هفته روز یادبود دیدم جمعیت جمع آوری در تازه بازگشایی سواحل و فقط بیش از یک هفته از رستوران ها و اکثر کسب و کار داده شد چراغ سبز به از سرگیری عملیات مقامات گزارش کرده اند که نرخ انتقال ویروس به نظر می رسد افزایش یافته است و انتظار می رود واقعیت به عنوان فعالیت افزایش یافت.

دکتر کریستینا Ghaly مدیر خدمات درمانی L. A. شهرستان گفت: جمعه موثر و نرخ انتقال تا به حال در حال حاضر بالا افزایش یافته است 1 و به دست آوردن زمین.

“در حالی که ما نمی دانیم دقیقا عین حال بازگشایی و بهبود فعالیت ها تاثیر می گذارد انتقال COVID-19,” Ghaly گفت: نرخ انتقال “به نظر می رسد در حال حاضر به بیشتر از 1 و کمی uptrending.”

تبلیغات

افزایش موارد نمی تواند بلافاصله تواند مربوط به هزاران نفر که به خیابان آمده اند در سه روز گذشته در اعتراض به مرگ جورج فلوید و نژادی و نابرابری. دوره کمون برای این ویروس حدود 14 روز پس از اعداد در حال حاضر گزارش منعکس کننده اقدامات از هفته قبل مقامات گفته اند.

است که می گویند که فعالیت در این تظاهرات را تحت تاثیر قرار نمی مورد تعداد در روزهای آینده ،

در حالی که بیشتر آنها فرسوده پوشش صورت در حالی که اعتراض آن است که تقریبا غیر ممکن است برای حفظ یک شش پا جدایی زمانی که جمعیت فراگیر هر یک از دیگر. مختلف مقامات دولتی و کارشناسان بهداشت و درمان با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها هشدار معترضان به آزمایش نگرانی که تظاهرات ممکن است منجر به یکی دیگر از افزایش در موارد.

“آن دسته از افراد که partaken در این تظاهرات مسالمت آمیز بوده و از اعتراض و به خصوص اگر آنها در مناطق شهری که واقعا نمی کنترل شیوع … ما واقعا می خواهید آن دسته از افراد به شدت در نظر بگیرید در حال بررسی و آزمایش” CDC مدیر دکتر رابرت Redfield گفت: کنگره شنوایی هفته گذشته است.

تبلیغات

با استناد به نگرانی های بیش از خشونت است که تا به حال فوران در اوایل اعتراضات L. A. مسئولان شهرستان بسته شده و یا تغییر ساعت در چندین تست سایت در هفته گذشته. این تصمیم نگران کارشناسان به عنوان آزمون و اجتماعی فاصله شیوه باقی می ماند تنها سلاح در برابر مبارزه با این ویروس در صورت عدم وجود واکسن و درمان های پزشکی.

ویروس باقی مانده است در ذهن معترضان که شکسته ماه از قرنطینه به صدای خشم و انزجار خود را بیش از مرگ فلوید ماه گذشته در دست افسران پلیس. در علاوه بر این به آب و غذا است که داوطلبان باید گذشت و در تظاهرات شده است وجود دارد یک منبع فراوان از ضد عفونی کننده دست توزیع شده است.

یک گروه از حدود 50 نفر از پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان شده اند که مبارزه با کروناویروس در خط مقدم در UCLA رونالد ریگان و سانتا مونیکا مراکز درمانی USC کک مرکز پزشکی بیمارستان کودکان لس آنجلس و Kaiser Permanente پیوست روز شنبه اعتراض در مقابل لوس آنجلس سالن شهر با کیسه های پر از ضد عفونی کننده.

تبلیغات

“نژادپرستی بحران بهداشت عمومی” گفت: Delilah گارسیا, 24 در مورد اینکه چرا او از حضور در این تظاهرات با وجود خطر COVID-19 است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه جوامع است. “به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>