کریستبل به ادغام با طوفان جدید سیستم پس از شلاق جنوبی

طوفان گرمسیری کریستبل به زودی می تواند به تجدید قدرت خود را با اتحاد با دیگر طوفان سیستم که از غرب به شکل یک غول cyclone پیش بینی می گویند.

پس از اضافه نمودن مقدار جنوبی پیش بینی در حال حاضر انتظار می رود بقایای کریستبل به همراه بادهای شدید باران و رعد و برق در بیشتر میانه روز سه شنبه.

بسیار قوی طوفان سیستم جارو کردن از کوه های راکی است که انتظار می رود به ورق را رو کردن با کریستوبال در چند روز آینده گفت: گرگ Carbin که مسئول نظارت بر پیش بینی در مرکز پیش بینی آب و هوا در کالج پارک مریلند.

“دو در نهایت ادغام زیادی cyclone” Carbin گفت. “این یک بازی بسیار جذاب تعامل خواهیم دید که بیش از چند روز آینده.”

Gusts باد تا 45 مایل در ساعت (72 kph) انتظار می رود در شیکاگو توسط سهشنبه شب خدمات ملی آب و هوا گفت. Boaters شد هشدار داد باد نیروی باد در نزدیکی دریاچه میشیگان در روز سه شنبه و چهارشنبه.

بادهای می تواند احساس از نبراسکا به ویسکانسین, پیش بینی گفت. در بخش هایی از, آیووا, مینه سوتا و داکوتای جنوبی به باد پر باد و رطوبت کم را تهدید آتش سوزی در مناطق خشک چمن خدمات ملی آب و هوا پیش بینی هشدار داد. هر شعله که شروع به گسترش به سرعت به آنها گفت.

کریستبل ضعیف به افسردگی در اوایل روز شنبه پس از inundating ساحلی لوئیزیانا و ginning خطرناک است آب و هوا در طول بیشتر از آمریکا در سواحل خلیج فارس ارسال امواج توفنده بیش از می سی سی پی سواحل swamping بخش هایی از یک آلاباما شهر جزیره و تخم ریزی یک گردباد در فلوریدا.

بارش باران های سنگین و طوفان خروش ادامه داد: ایجاد خطر در سراسر منطقه گسترده ای از ساحل پس از کریستبل محصل بعد از ظهر یکشنبه در بسته بندی 50 مایل در ساعت (85-kph) بادها بین دهان از رودخانه می سی سی پی و از آنجا-تخلیه سد جزیره توچال جامعه از جزیره بزرگ.

در ساعت 10 صبح CDT دوشنبه, طوفان شد, محور حدود 15 مایل (30 کیلومتر) در شرق مونرو لوئیزیانا با باد بالا از 35 مایل در ساعت (55 kph). آن را در حال حرکت غرب در 15 مایل (24 کیلومتر).

کریستبل را مانده می تواند یک rainmaker برای روز. پیش بینی خود را از مسیر آن را به آرکانزاس و میسوری توسط سهشنبه سپس از طریق ایلینوی و ویسکانسین به دریاچه های بزرگ.

“این بسیار کارآمد و بسیار گرمسیری بارش” National Hurricane Center مدیر کن گراهام گفت: در Facebook تصویری. “این باران یک دسته کامل سریع واقعی است.”

در آخرین به روز رسانی در کریستبل از طوفان مرکز پیش بینی گفت: تا 15 اینچ (38 سانتی متر) باران می افتد در برخی از مناطق می تواند قابل توجه رودخانه و جاری شدن سیل در سراسر میانی و فوقانی دره می سی سی پی.

سواحل می سی سی پی رسانه های خبری گزارش متوقف اتومبیل ها و کامیون ها به عنوان سیل هولناک سواحل و سقوط بیش از بزرگراه. در شهر نیواورلئان Facebook صفحه: مقامات اورژانس گفت: کارگران کمک کرد ده ها تن از رانندگان از طریق سیل عمدتا در ایالات متحده 90 در حال اجرا در امتداد ساحل.

در آلاباما پل ارتباط سرزمین اصلی به دافین بسته شد خیلی از یکشنبه بود اما در حال بازگشایی شد شنبه. پلیس و دولت در بخش حمل و نقل وسایل نقلیه چراغ کاروان از رانندگان و از جزیره هنگام استراحت در آب و مجاز است.

گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا گفت که جستجو برای دو نفر که بیرون رفت و در 20-پا زرد در نزدیکی اسلایدل لوئیزیانا در بعد از ظهر یکشنبه و نشده. یک هلیکوپتر و مقامات محلی بودند کمک در جستجو برای تد روچ و جنیفر لینگنی های گارد ساحلی در بیانیه ای گفت.

“طوفان می توانست خیلی بدتر از من خیلی خدا را شکر می گویند. ما تا حد زیادی در امان,” لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت.

کریستبل ارائه شده دولت با “یک تست خوب” به طور کلی طوفان پاسخ و آمادگی به ویژه در ترکیب با جریان COVID-19 پاسخ تلاش های فرماندار گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توافق به موضوع اضطراری, اعلام, برای, لوئیزیانا, مقامات گفت.

در فلوریدا یک گردباد — دوم در دو روز در وزارت امور خارجه به عنوان طوفان نزدیک — بی خانمان درختان و قطع خطوط برق بعد از ظهر یکشنبه در جنوب دریاچه شهر در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 75 سرویس آب و هوا و مقامات گفت. وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب. طوفان همچنین مجبور اب اشباع کشش بین ایالتی 10 در شمال فلوریدا به یک زمان و جمعه.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران جرالد هربرت و کوین مک گیل در نیواورلئان; کورت اندرسون در سن پترزبورگ فلوریدا; Jay ریوز در بیرمنگام آلاباما; و ملیندا Deslatte در Baton Rouge, لوئیزیانا, کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de