انتقاد بیش از بازداشتهای گسترده معترضان در لس آنجلس می گوید: آن را نمی خواهد به دنبال اتهامات جنایی یا جریمه

در مواجهه با رشد انتقاد بر بازداشت صدها نفر از تظاهرات مسالمت آمیز بالا لس آنجلس مقامات اجرای قانون گفت: آنها نمی خواهد دنبال کیفری یا مجازات های مالی در برابر معترضان.

این تصمیم به شرح زیر شکایات بسیاری از کسانی که دستگیر شده است که آنها صرف ساعت در پلاستیک دستبند کهنه در اتوبوس بدون توجیه ترک آنها را با آسیب و بالقوه در معرض آنها را به کوروناویروس. بسیاری از کسانی که گرفته شد به بازداشت هفته گذشته برای هر دو نقض مقررات قوانین و یا عدم پراکنده بعد از پلیس لس آنجلس اعلام کرد اعتراض خود را غیر قانونی.

واصل طرح دعوی در دادگاه توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از جنوب کالیفرنیا و زندگی ماده L. A. ادعا می کند که حکومت غیر قانونی سرکوب قانون اساسی محافظت اعتراضات و نقض آزادی مردم را از جنبش. سازمان ها را نیز تقبیح فیلم نشان می دهد که افسران پلیس در پاسخ با خشونت به معترضان از جمله نوسانی باتوم و شلیک فوم و اسفنج پرتابه.

کسانی که طرفداران گفت: شهر جدید موضع گیری نمی کند حل همه نگرانی های مشخص شده در طرح دعوی در دادگاه. آنها اضافه شده است که مقامات نباید وفل در پیامدهای بلکه رد اتهامات بلافاصله.

تبلیغات

“با توجه به آنچه که ما را دیده اند در این هفته با توجه به چگونه پلیس لس آنجلس اجرا حکومت نظامی — بسیاری از فیلم ها و گزارش های خبری از نیروی بیش از حد و تاکتیک کمین — هر حرکت توسط دادستان شهرستان به زور مردم را به دفاع از خود در برابر اتهامات حکومت نظامی خواهد بود معادل به اعلام پلیس سرکوب” گفت: Adrienna وانگ, ارشد, کارکنان, وکیل در ACLU.

هر چند مسئولان شهرستان گفت: کسانی که معترضان نخواهد اتهامات هنوز مشخص نیست که چگونه مقامات برنامه ریزی برای حل و فصل موارد خود را.

شهرستان Atty. مایک Feuer گفت: این روند خواهد بود “nonpunitive” و “خارج از دادگاه” و لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور گفت: مسئولان در حال تکیه به سمت نرمی برای هر کسی که مظنون به خرابکاری.

مور گفت: روند تمرکز بر آموزش افراد دستگیر شده در قانونی منطقی برای حکومت و پراکندگی سفارشات “به طوری که مردم بیشتر مجهز به درک مسئولیت های خود باید آنها پیدا کردن خود را در یک وضعیت مشابه در آینده است.”

تبلیغات

مور و Feuer کاهش یافته است به استادانه درست شده اما گفت: اطلاعات بیشتر در دسترس خواهد بود جمعه.

پلیس و دادستان ها هنوز به دنبال موارد در برابر افراد متهم به جدی تر جنایات. راب فروردین سخنگوی Feuer گفت: دادستان شهرستان را دریافت کرده بود حداقل 30 غارت موارد از پلیس. اداره پلیس لس آنجلس تشکیل یک نیروی کار با سازمان های دیگر از جمله اف بی آی و سانتا مونیکا اداره پلیس برای جمع آوری مدارک و شواهد و پیگیری هزینه های اضافی به عنوان به خوبی.

“در نهایت افرادی که متعهد قابل توجه جرایم مانند غارت و چپاول و دزدی و سرقت خرابکاری و آتش سوزی و حمله با آسیب بدنی برگزار خواهد شد پاسخگوی اعمال خود در طول روز گذشته” به پلیس لس آنجلس گفت.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti دستور داد مقررات منع رفت و آمد شبانه پنج شب در یک ردیف پس از تظاهرات در مرکز شهر و Fairfax منطقه خدشه دار شد حوادث غارت و آتش سوزی یک هفته پیش. در زمان حکومت صادر شد و تغییر عجله باعث سردرگمی است.

تبلیغات

پلیس با استفاده از حکومت و همچنین سفارشات اعلام بزرگ تجمعات غیر قانونی به عنوان توجیه به مردم به جارو کردن خیابان ها در اعداد بزرگ — احتمالا به هزار نفر — در میان همه دست در عرشه بسیج تلاش کنند. برخی از تحسین سرکوب برای بازگرداندن نظم اما دیگران در مورد آن را به عنوان یک آمرانه پاسخ به تظاهرات مشروع بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و دیگر پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید در شهرستانها در سراسر ایالات متحده

حکومت نیز مورد استفاده قرار گرفت توسط لس آنجلس و اطراف شهرداری و همچنین سایر شهرهای بزرگ تجربه مشابه ناآرامی و تظاهرات در سراسر کشور است. لس آنجلس و سان برناردینو شهرستان نیز هدف حمله ACLU و زندگی ماده L. A. طرح دعوی در دادگاه.

L. A. شهرستان Dist. Atty. جکی لاکی که دفتر رسیدگی خواهد نقض مقررات در بخش هایی از شهرستان بدون محلی خود را دادستانی نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد چگونه او ممکن است رسیدگی به چنین اتهامات عنوان شده علیه. Lacey به حریف در مسابقه آینده برای منطقه وکیل جورج Gascón نامیده می شود برای همه این موارد به اخراج شود.

L. A. County Sheriff الکس بیانوبا گفت که آژانس او ساخته شده 475 بازداشت و به جلو آن موارد به محلی دادستان و ترک آن را به آنها را به سمت راست تعیین دوره از عمل است.

تبلیغات

طرح دعوی در دادگاه به صدای بسیاری را در خیابان که رد مشروعیت حکومت و به پایان رسید تا در به اصطلاح فلکس کافهای برای خود سرپیچی. مور گفت که او شخصا صحبت دستگیرشدگان که آشکار رد این تصور که پلیس در توجیه دستگیری آنها را به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند.

بسیاری از اعتبار ACLU و زندگی ماده L. A. طرح دعوی در دادگاه با آوردن پایان دادن به حکومت نظامی. دادخواهی در اطراف توده بازداشت منتقل شده سوزن قبل و مجبور شهرستان به پرداخت گران شهرک. از جمله شهرک هزینه شهر نزدیک به 13 میلیون دلار پس از یک روز اعتراض در سال 2007 و $2.45 میلیون پس از دستگیری در اشغال L. A. تظاهرات در سال 2011.

مور گفت: لغو مقررات منع رفت و آمد در این زمان در اطراف به حال بیشتر به طور فزاینده ای مسالمت آمیز بودن تظاهرات در این شهر ادامه داد که در این آخر هفته بدون حادثه بزرگ.

“به محض این که ما تا به حال یک شب آرام [و] ما شاهد کسب و کار در منازل به قصد سرقت رها کردن و بازگشت به سطح معقول و منطقی وجود ندارد که نیاز به کنترل عامل دیگر” مور گفت.

تبلیغات

اوایل هر از معترضان بازداشت برای نقض مقررات بود بسر برده و حمل و نقل به مراکز پردازش گاهی اوقات مایل از جایی که این فرد دستگیر شد. برخی از صرف ساعت روی اتوبوس.

مور گفت: روند خدمت یک هدف در از بین بردن مردم از شرایطی است که اداره پلیس احساس رشد کرده بود نا امن هم برای ماموران و معترضان و مجاز گروه برای بازگرداندن نظم به خیابان ها.

او گفت: در بخش نگهداری دستگیر شدگان از اصلاحات امکانات پس از شنیدن نگرانی از رهبران جامعه در مورد منع رفت و آمد متخلفان در معرض coronavirus. در دو شب از حکومت نظامی سفارشات مور گفت: پلیس منتشر شد برخی از متخلفان در این نقطه تنها پس از مختصر بازداشت.

چگونه پلیس لس آنجلس به کار گرفته منع رفت و آمد متخلفان خواهد شد بخشی از یک مقدار بزرگتر در جریان بررسی بخش اقدامات که نشانه یک محور خارج از واکنش های اضطراری و به یک تمدید فاز بازتاب انتخابات گفت: — از جمله ارزیابی اینکه آیا پاسخ پلیس در این لحظه تاریخی بود بیش از حد یا بیش از حد کم است.

تبلیغات

“من درک می کنم که انتقاد از هر دو طرف. من آن را قدردانی میکنیم. و من متعهد به ما بررسی و تعیین و جلو آوردن به کسانی که منتقدان در همه طرف یک بررسی از آنچه رخ داده است” مور گفت. “ما در حال حاضر شروع فرایند جمع آوری اطلاعات است.”

منتقدان می گویند حکومت نظامی اجرای ناعادلانه تحت تاثیر افراد بی خانمان ها و افرادی که از آمدن و رفتن به محل کار با وجود این واقعیت است که هر دو گروه قرار شد معاف از سفارش.

آماندا جوان 27, سان پدرو گفت که او و یک دوست برای بازداشت شدند و نقض مقررات در حالی که اعتراض مسالمت آمیز پلیس پس از محاصره آنها در نزدیکی L. A. تالار شهر در شب چهارشنبه.

“این واقعا در نوع خود عجیب و غریب چرا که همه آنها فریاد” برو خانه!’, اما هیچ کس نمی خواهد اجازه دهید شما را ترک,” او گفت:. “چگونه می تواند به شما من یک سفارش و پس از آن اجازه نمی دهد من برای تحقق این منظور؟”

تبلیغات

جوان که با این نسخهها کار در یک بیمارستان حیوانات گفت: او نگرانی در مورد سنگین خوب و مقامات و گفت چنین مجازات نخواهد بود دنبال نمی بلافاصله او را احساس بهتر است.

“من حدس می زنم من اعتقاد دارم آن زمانی که من آن را ببینید زیرا تا آنجا که من می دانم, من هنوز هم به نشان می دهد تا به دادگاه در نوامبر. 4,” او گفت:.

پلیس لس آنجلس نیز پیچ در پیچ پایین دیگر پاسخ اضطراری و تغییر استراتژی خود را برای مقابله با تظاهرات مور گفت.

مثلا در شنبه پلیس دنبال 35 مختلف راهپیمایی و تظاهرات در شهر, او گفت:. برای اکثریت قریب به اتفاق پلیس چپ معترضان به تنهایی عملیات ماموران یک زن و شوهر از بلوک های دور در مورد آنها لازم بود که رئیس گفت.

تبلیغات

پلیس تا به حال شده است برای انتقاد از برگزاری در اعداد بزرگ در اطراف قبلی تظاهرات و افزایش تنش با معترضان. آنها همچنین متهم شده است از نیروی بیش از حد از جمله در حوادث مختلف گرفتار در دوربین. چند تن از کسانی که حوادث در حال حاضر تحت بررسی است.

چهار افسران درگیر در کشیدن یک راننده خودرو در وان Nuys شود پس از فوق العاده راننده سمت پنجره اختصاص داده شده اند به وظایف اداری در حال بررسی یک تحقیق در مور گفت. او گفت که او آگاه از هر افسران خود را تغییر وضعیت به دلیل حوادث مربوط به داعش است.

مور گفت: گارد ملی ترک شهر یکشنبه اما حدود 250 پرسنل باقی خواهد ماند در حالت آماده به کار در نزدیکی یک مرکز نظامی.

مور گفت: پلیس لس آنجلس نیز شروع به demobilize. حدود نیمی از افسران در نیروی خود را برای اولین بار روز در هفته دوشنبه و سه شنبه و نیم دیگر در روز چهارشنبه و پنج شنبه ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>