دنور صنعت ماری جوانا مالکیت فاقد تنوع مطالعه نشان می دهد

دنور صنعت ماری جوانا شده است برای انتقاد فاقد تنوع اما در حال حاضر مقامات شهر می گویند که آنها در نهایت باید اعداد را به آن را اثبات کند.

تقریبا 75 درصد از محلی ماری جوانا صاحبان کسب و کار شناسایی به عنوان سفید در یک نظرسنجی به سفارش دنور اداره مالیات و مجوز با 12.7 درصد از صاحبان شناسایی به عنوان لاتینی 5.6 درصد به عنوان سیاه و سفید و 2.8 درصد در خاورمیانه. آسیایی ها و آمریکایی های بومی نبودند نشان داده شده توسط یک کاربر در این نظرسنجی بیش از یک چهارم از پاسخ دهندگان تصمیم به افشای خود را به مسابقه.

با توجه به 2019 دفتر آمار اطلاعات, 80.8 درصد از دنور جمعیت شناسایی شده به عنوان سفید یا بیشتر سفید 29.7 درصد به عنوان لاتینی 9.8 درصد به عنوان سیاه و سفید و 4.4 درصد به عنوان ، (مردم می توانید بیش از یک مسابقه در سرشماری شکل.)

“این مطالعه متاسفانه تایید آنچه که به طور گسترده ای مشکوک. درست مثل آنچه که دیده شده است در سراسر کشور و در دیگر قانونی بازارهای سراسر ایالات متحده دنور ندارد متنوع ماری جوانا صنعت” مالیات غیر مستقیم و مجوز مدیر اشلی Kilroy می گوید در بیانیه ای اعلام کرد نتایج حاصل از این بررسی است.

کارمند جمعیت بودند کمی متنوع تر با پاسخ دهندگان چک کردن در در 68 درصد سفید 12.1 درصد لاتین 5.9 درصد, سیاه, 2.2 درصد و 5.9 درصد بومی آمریکا است.

Denver Marijuana Industry Ownership Lacks Diversity, Study Shows

دنور اداره مالیات و مجوز

این مطالعه اشاره می کند که حجم نمونه از پاسخ صاحبان کمتر از هفتاد و این نتایج باید با احتیاط تفسیر کرد.” اما یک مطلب جامع 2018 مجوز تجزیه و تحلیل از ماری جوانا در کلرادو اجرای بخش نشان داد که در سطح ایالت روند حتی بیشتر اریب با مردم سفید داشتن 88 از ماری جوانا مجوزهای کسب و کار در مقایسه با لاتین و سیاه و سفید مالکیت نرخ از 5 و 2 درصد بود.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

کلرادو فقدان عدالت اجتماعی برای جوامع قربانی جنگ با مواد مخدر آمده است در زیر میکروسکوپ به عنوان تحکیم و بودجه موانع افزایش در سراسر صنعت ماری جوانا. لوایح برای حذف سابق شاهدانه جنایات و ایجاد بودجه و صدور مجوز فرصت برای عدالت اجتماعی متقاضیان در دولت و قوه مقننه شد تا حد زیادی کاهش طول COVID-19 همه گیر اگر چه هنوز هم وجود دارد این فشار در سال جاری برای ایجاد یک تعریف از عدالت اجتماعی متقاضی برای برنامه های آینده.

در مراحل اولیه از ماری جوانا صدور مجوز کار جلسات گروه دنور متعهد به رویکرد آینده ماری جوانا فرصت های کسب و کار از طریق عدالت اجتماعی لنز اما هیچ طرح و یا مجوز فرصت های ایجاد شده است. مطالعه منتشر شد چند ماه بعد از در نظر گرفته شده در نهایت به مقامات شهرستان به اطلاعات آنها نیاز به مهارت بیشتر سیاست تهاجمی با توجه به Kilroy.

“خوشبختانه این مطالعه با اسلحه ما را با اطلاعات کلیدی است که کمک خواهد کرد که ما را به مراحل جدید به منظور بهبود دسترسی عادلانه به حشیش صنعت در دنور” او همچنان ادامه دارد. “ما مشتاقانه منتظر به کار پیش با صنعت عدالت اجتماعی فعالان قانونگذاران و سایر ذینفعان برای ایجاد یک دنور عدالت اجتماعی برنامه است که ارائه می دهد فرصت های بیشتر برای افزایش تنوع زمانی که دنور جدید را ایجاد می کند ماری جوانا مجوز در آینده است.”

اقلیت ماری جوانا کسب و کار سازمان ها مانند رنگ شاهدانه, سیاه, شاهدانه سهام ابتکار و عادلانه مشاوران بر این باورند این فرصت ها باید گردد قبل از هر گونه ماری جوانا جدید تحویل و یا مهمان نوازی مجوز تایید شده در دنور و همچنین قبل از آینده قرعه کشی برای ده ها تن از باقی مانده ماری جوانا کسب و کار و مکان های زیر در شهرستان گلدان کسب و کار محدود است. طرح های پیشنهادی باید شامل صرفنظر از تعداد معینی از مجوز برای عدالت اجتماعی متقاضیان و استفاده از ماری جوانا مالیات بر درآمد به صندوق وام و آموزش برای واجد شرایط عدالت اجتماعی کارآفرینان.

“من فکر نمی کنم [بررسی] لزوما دارای شهرستان پاسخگو به این دلیل که کل دلیلی برای انجام این کار بیشتر برای اثبات به صنعت است که عدالت اجتماعی مشکل بود می گوید:” رنگ شاهدانه مدیر سارا Woodson. “ما همیشه شناخته شده به عنوان یک جامعه که متعلق به چه, اما در حال حاضر هر کس می تواند آن را ببینید.”

Woodson پیشنهاد کرده است یک-به-یک ساختار جدید برای دنور ماری جوانا کسب و کار مجوز صرفنظر یک مجوز برای عدالت اجتماعی متقاضیان برای هر استاندارد متقاضی. “یک-به-یک عادلانه است,” او می گوید. “شما با قرار دادن در کنار عدالت اجتماعی مجوز, آیا آن را تحویل و یا مهمان نوازی هر زمان که شما در حال صدور مجوز است. آن را متوقف نمی شود دیگران از درگیر بودن اما آن را تضمین می کند متقاضیان واجد شرایط می توانند از آنها بهره مند شوند که کلاه یا moratoriums آمده است.”

چالش هایی برای شرکت های متفاوت به شدت بین کارکنان و صاحبان دنور مطالعه یادداشت ها. در میان ماری جوانا کارکنان 83.3 درصد لیست پس زمینه چک کیفری به عنوان مانع و در هر نقطه از 64 به 78.5 درصد می گویند همان از هزینه های راه اندازی و محله و منطقه بندی محدودیت های بانکی دسترسی و صدور مجوز فرصت ها و روش. تنها 16.7 درصد از صاحبان نمایش چک های پس زمینه به عنوان یک چالش با هزینه های راه اندازی (35.8 درصد) شناخته شده ترین مانع است.

تقریبا 57 درصد از کل شرکت کنندگان در این نظرسنجی در نظر گرفتن فرصت برای مالکیت در شهرستان “فقیر” در حالی که بیش از 24 درصد می گویند همان عادلانه شیوه های استخدام. حدود 53 درصد از شرکت کنندگان در توصیف فرصت های شغلی به عنوان “خوب” اما بیش از 70 درصد از کارگران می گویند که دستمزد کم برای ورود به سطح شغل در میان بزرگترین موانع ورود.

پیدا کردن کامل بررسی نمایید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>