مسیر انحرافی را طی و Hiero Veiga به یاد داشته باشید Breonna تیلور و جورج فلوید

چند دنور هنرمندان شده است به عنوان بی امان در تعهد خود را به نقاشی به عنوان توماس “مسیر انحرافی” ایوانز که سال ها وقت صرف یاد سیاستمداران برجسته نوازندگان معماران و طراحان و فعالان در بوم و بر در و دیوار از دنور و فراتر از آن. تصاویر خود را تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از دنور چشم انداز یاد افسانه ها از جامعه و ارائه های دیدنی و چشم انداز آینده آن است.

در حال حاضر با بوستون مبتنی بر خیابان هنرمند و نقاش پرتره Hiero Veiga ایوانز را آغاز کرده است یک سری از نقاشی های مشترک در دنور پرداخت ادای احترام به های اخیر قربانیان خشونت های پلیس و در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است.

این دو به تازگی یک نقاشی دیواری از جورج فلوید 46 ساله سیاه مرد که کشته شد در مارس 25 توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در حال حاضر رو به قتل درجه دوم اتهامات عنوان شده علیه. که نقاشی است که در Colfax خیابان و خیابان بالا. در حال حاضر آنها در حال کار بر روی یک نقاشی دیواری در 2855 گردو خیابان از Breonna تیلور 26 ساله EMT که به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط لویی [کنتاکی] مترو پلیس پس از افسران با استفاده از ضرب و جرح رم به سر و صدا راه خود را به خانه او در مارس 13.

پرتره از فلوید می کشد خود را ماتمزده صورت خیره به جلو احاطه شده توسط گل مزین; پرتره تیلور او را نشان می دهد خیره با یادآوری چهره فرا گرفته گل رز قرمز.

“دو سیاه نقاشان دیواری (خودم و @hieroveiga ) با هم آمدن در دنور به اجازه دهید هنر خود را صحبت می کنند می گوید:” ایوانز در Instagram. “امید به طلیعه چیزی بودن در نسل بعدی از هنرمندان و به ویژه سیاه و سفید هنرمندان است که با استفاده از هنر خود را به ایجاد تغییر در جامعه است.” ایوانز است در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این نقاشی ها بسیار مهم هستند به عنوان Evans توضیح می دهد که برای حفظ خاطره این قربانیان خشونت های پلیس و دفاع از جنبش علیه خشونت پلیس.

“در سال های آینده به مردم در دنور را هنوز هم به یاد داشته باشید نام Breonna تیلور و داستان او” می نویسد: ایوانز. “@hieroveiga, @justcreatedit و من با استفاده از آنچه که ما به خوبی در به حمایت و بالا بردن جنبش است.”

در روزهای اخیر دیگر پرتره از جورج فلوید قرار داده شده است تا در اطراف شهر. نام خود را حک شده در اسپری رنگ در خانه ملت و در سراسر کاپیتول هیل یک عکس از خود را در آخرین دقیقه گندم-جا به جا به یک دیوار در Colfax خیابان و خیابان فرانکلین و یک پرتره از او با عبارت “من پدر دنیا را تغییر داد” توسط هنرمندان Karlee مریل و Armina Jusufagic در ورزش قلعه ساختمان در 1000 برادوی است.

هر دو تصاویر توسط ایوانز و Veiga امیدوار نشان می دهد که چیزی زیبا در حال ظهور است از وحشت از این دو نفر مرگ و میر در دست قاتل پلیس. با تظاهرات خشمگین در خیابان ها; طرح های پیشنهادی به د-صندوق مینیاپولیس اداره پلیس; هیئت مدیره مدرسه محلی کار به بوت دنور اداره پلیس خارج از دنور مدارس عمومی; قانونگذاران فشار ممنوعیت در کمتر کشنده سلاح chokeholds و دیگر اعتراض تاکتیک های پلیس و یک قاضی فدرال صدور سفارش محدود در برابر دنور اداره پلیس تغییر در حال آمدن است به سرعت این جنبش تلاش مشغول به کار هستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de