زلزله: قدر 4.3 زلزله در نزدیکی ریجی کرست, کالیفرنیا.

قدر 4.3 زلزله گزارش شده بود در 9:15 بعد از ظهر یکشنبه 11 کیلومتر از ریجی کرست, کالیفرنیا., با توجه به بررسی زمین شناسی ایالات متحده.

زلزله رخ داده است 27 مایل از کالیفرنیا, شهرستان 54 مایل از برستو, 64 کیلومتر از دهدشت و 65 کیلومتر از اصفهان.

با توجه به USGS زلزله تولید نور متوسط تکان دادن در نزدیکی مرکز آن و ضعیف تکان دادن گزارش شد تا آنجا که به سن فرناندو ولی و Riverside منطقه است.

در 10 روز گذشته شده اند وجود دارد 14 زلزله از قدر 3.0 و یا بیشتر محور مجاور از جمله قدر 5.5 زلزله شنبه که احساس شد در سراسر جنوب کالیفرنیا.

تبلیغات

به طور متوسط 25 زمین لرزه با بزرگای بین 4.0 و 5.0 رخ می دهد هر سال در کالیفرنیا و نوادا به گفته های اخیر سه سال داده های نمونه.

زلزله رخ داده در عمق 2.3 مایل است. آیا شما احساس می کنید این زلزله ؟ در نظر گرفتن گزارش آنچه شما احساس می USGS.

پیدا کردن آنچه به انجام قبل و در طول زلزله در نزدیکی شما با خواندن پنج مرحله آمادگی برای زلزله راهنمای.

این داستان شد به صورت خودکار تولید شده توسط Quakebot یک برنامه رایانه ای است که نظارت بر آخرین زمین لرزه های شناسایی شده توسط USGS. یک بار ویرایشگر بررسی پست قبل از آن منتشر شد. اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد سیستم ما بازدید کنید لیستی از سوالات متداول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>