جورج فلوید تظاهرات: چرا پلیس دنور در نهایت به توافق تغییرات

در 5:52 بعد از ظهر در ژوئن 7, دنور اداره پلیس اعلام کرد سه سیاست جدید اقدامات: با توجه chokeholds دوم در گزارش در مورد طراحی یک سلاح و یک سوم در بدن فرسوده دوربین. در انجام این کار DPD به دنبال یک الگوی آشنا از حرکت رو به جلو در اصلاحات تنها پس از فشار از خارج رویدادهای — در این مورد در جریان تظاهرات در مرکز شهر دنور پس از مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس — روشن ساخته است که تغییرات خواهد بود که آیا این گروه می خواست آنها را یا نه.

یک مثال از این الگو شامل هفده ساله جسی هرناندز که مرگ استناد شده است توسط تظاهرکنندگان در روزهای اخیر. هرناندز به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط پلیس دنور در ماه ژانویه 2015 در حالی که در پشت چرخ از یک ماشین به سرقت رفته که در آن او و برخی از دوستان شده بود, در حال خواب — کاملا غیر ضروری فاجعه ای است که باعث گسترده جامعه ایرانیان ، زیر ژوئن DPD اعلام کرد که آن را به حال نهاد حکومت در برابر تیراندازی به یک وسیله نقلیه در حال حرکت اما تنها پس از پلیس درگیر در پایان هرناندز زندگی پاکسازی شده بود و تخلف است. دنور در نهایت پرداخت 1 میلیون دلار حل و فصل بیش از این حادثه.

یک تغییر در باد است و حتی بیشتر غیر قابل انکار در حال حاضر از آن پنج سال پیش. سنگین دست دنور تاکتیک های پلیس پس از شب هنگام در اوایل تظاهرات و راهپیمایی هایی در اعتراض فلوید مرگ منجر نماینده لسلی هیرودیس به معرفی جارو پاسخگویی قانون در هفته گذشته — و در ژوئن 5, قاضی فدرال R. بروک جکسون با صدور موقت سفارش محدود در برابر استفاده از “سلاح های شیمیایی و یا پرتابه از هر نوع در برابر مردم درگیر شدن در تظاهرات مسالمت آمیز یا تظاهرات” توسط مقامات اجرای قانون به جز تحت شرایط فوق العاده.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در برابر این پس زمینه دنور اداره پلیس اعلام کرد که از امروز 8 ژوئن “افسران خواهد شد و گزارش به سرپرست اگر آنها عمدا نقطه هر گونه اسلحه گرم در یک فرد و یک گزارش ایجاد خواهد شد برای بهبود جمع آوری داده ها و ارزیابی از این حوادث” — رویکردی که پلیس-طرفداران اصلاحات شده اند نشان می دهد برای سال.

علاوه بر این DPD “به روز شده زبان به روشن شدن سیاست های موجود و نه اجازه می دهد chokeholds یا کاروتید از تکنیک های فشرده سازی بدون استثنا” — یک قانون بود که به آمدن بیش از حد به عنوان مثال راه شکایت علیه افسر اریک فروشندگان به کار گرفته شد از یک دهه پیش.

در دسامبر 28, 2009 با توجه به سال 2011 گزارش سپس مستقل نظارت بر ریچارد روزنتال فروشندگان بود کار کردن وظیفه در یک LoDo نوار زمانی که یک شاکی داوطلب آتش نشان Jared Lunn گفت: او یک مرد بود و مشت او را در چهره و پرتاب پیتزا او را بر روی زمین. افسر پاسخ گفتن Lunn به ترک آنجا که او مست بود.

به عنوان او به رهبری به یک ماشین دوست در پاسخ به این منظور Lunn گفت: چیزی به اثر “یک کار خوب انجام می شود.” که با توجه به Lunn پال فروشندگان جواب داد: “اوه شما می خواهید به بازی است که راه motherfucker,” برداشت Lunn از پشت قرار داده و او را در یک سبد. فروشندگان و سپس در زمان Lunn به زمین دست به دستبند او را و کف دست او را برای چند دقیقه به عنوان یک “گربه” و “بچه.” Lunn تنها مجاز به ترک پس از او عذرخواهی کرد.

برای این اقدامات و برای دروغ گفتن در مورد آنها پس از آن فروشندگان نمی از دست دادن شغل خود با وجود روزنتال باور است که رفتار خود را موجه فسخ است. به جای سابق دنور مدیر ایمنی ران Perea دست فروشندگان 45 روز تعلیق بود که در نهایت محدودتر هم به 40 روز به دلیل یک سری از هيچ ،

به عنوان صورت بدن فرسوده دوربین های DPD اعلام کرده است که از هم اکنون اعضای آن SWAT واحد فعال خواهد شد دستگاه “در هنگام اجرای عملیات تاکتیکی.”

نیک Mitchell, روزنتال به عنوان جانشین دنور مستقل نظارت بر نام برای این اتفاق به طور معمول در سال 2017; سپس بازگشت او توصیه می شود که گروه “اختصاص BWCs به همه ماموران لباس شخصی که ارتباط برقرار کردن با مردم بدون در نظر گرفتن رتبه و اینکه آیا آنها در حال کار بر روی و یا خارج از وظیفه از جمله افسران در واحد های تخصصی مانند مترو/SWAT.” یک دلیل بزرگ برای این بحث: ده دنور افسران درگیر در تیراندازی در سال 2014 دو نفر از آنها را یا 20 درصد اختصاص داده شد SWAT.

چرا نمی DPD این مشاوره ؟ در یک سال 2017 مصاحبه با Westword فرمانده جیمز هنینگ به ما گفت که “به دلایل امنیتی ما می خواهیم به نگه داشتن این تاکتیک ها محرمانه است. ما نمی خواهیم به دور همه اسرار ما.”

با توجه به اینکه دنور SWAT ضرب و جرح معترضان به تازگی شده اند پخش زنده در تلویزیون محلی و هایش در سراسر رسانه های اجتماعی این بحث مطرح کردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>