امنیتی اسرائیل سر خواستار توقف ویروس ردیابی تلفن

اورشلیم (AP) — سر اسرائیل شین بت سرویس امنیتی گزارش روز دوشنبه گفت که او مخالف ادامه استفاده از آژانس تلفن-جاسوسی فن آوری برای ردیابی coronavirus موارد است.

شهادت توسط Nadav أرغمان در کرانه وزرای کابینه به توقف برنامه ریزی شده قوانین است که باید با گسترش استفاده از بحث برانگیز عمل هاآرتص روزانه گزارش شده است.

دولت اسرائیل مجاز شین بت به استفاده از فن آوری های خود را در ماه مارس برای کمک به توقف رو به رشد شیوع کروناویروس.

این تکنولوژی اجازه دولت به جابجایی این مراحل از افراد آلوده به ویروس coronavirus و برای شناسایی افرادی که آمده بودند در تماس با آنها در دو هفته گذشته. کسانی که از نظر در معرض خطر عفونت شد و سپس دستور داد برای رفتن به محافظ قرنطینه.

دولت در دفاع از این عمل به طور معمول استفاده شده توسط شین بت به آهنگ مشکوک به شبه نظامیان فلسطینی به عنوان یک راه برای صرفه جویی در زندگی می کند. اما منتقدان گفت: این نقض حقوق و حریم خصوصی. به منظور اجازه استفاده موقت از فناوری تنظیم شده است به اعتبار این ماه است.

با توجه به هاآرتص أرغمان گفت: آژانس نباید درگیر در یک موضوع غیر نظامی. با کروناویروس تا حد زیادی تحت کنترل او همچنین گفت: استفاده از این تکنولوژی دیگر لازم بود.

او پیشنهاد کرد با استفاده از ابزار غیر نظامی از جمله یک تلفن ردیابی نرم افزار توسعه یافته توسط اسرائیل و وزارت بهداشت و درمان به عنوان یک جایگزین این گزارش گفت:. این برنامه به نام “سپر” نیاز به اسرائیلی به رضایت به استفاده از آن.

شین بت کاهش یافته است به نظر.

اسرائیل در دولت جدید در حال تهیه پیش نویس قانونی که به آن قدرت اضطراری برای مقابله با پتانسیل موج جدیدی از کروناویروس. این کشور دارای تجربه کوچک سنبله در موارد پس از کاهش در دو ماه مستند در ماه گذشته.

Tehilla Shwartz Altshuler متخصص در مسائل مربوط به حریم خصوصی در اسرائیل دموکراسی موسسه اتاق فکر مورد ستایش قرار داد آشکار تصمیم به توقف استفاده از تکنولوژی ردیابی است.

“حتی سر از عیسی می داند که حقوق مدنی قربانی شدند در حمایت از این نظارت,” او گفت: با اشاره به شین بت. او به نام برای با استفاده از کمتر تهاجمی تاکتیک های برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>