‘آن را جدید چینی محرومیت عمل’: چگونه یک مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش می تواند صدمه دیده است, کالیفرنیا, دانشگاه ها

رئیس جمهور تهمت های اخیر تصمیم به توقف ورود برخی از چینی دانشجویان تحصیلات تکمیلی به ایالات متحده آمریکا است که کاشت گسترده اضطراب به خصوص در کالیفرنیا به عنوان دانشگاههای ترس آنها می تواند از دست دادن یک منبع ضروری از تحقیقات استعداد.

مقامات ایالات متحده می گویند که مغلوب ساختن پیشی جستن را که در اثر هفته گذشته است که با هدف حفظ امنیت ملی با محرومیت چینی دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران در ارتباط با موسسات تلقی به حمایت چین “نظامی-مدنی fusion استراتژی است.” که استراتژی این سفارش می گوید, شامل, چینی, تلاش برای به دست آوردن فن آوری های خارجی برای پیشبرد چین قابلیت های نظامی.

که در خبر جلسه هفته گذشته مقامات وزارت امور خارجه تاکید کرد که دانش آموزان چینی و دانشمندان به دنبال مشروع مطالعات در اینجا ادامه خواهد داد به استقبال و سفارش را تحت تاثیر قرار تنها تعداد کمی که می تواند مورد استفاده توسط افراد ارتش آزادی بخش برای منحرف کردن یا سرقت فن آوری.

“دانشگاه های آمریکا و آزمایشگاههای تحقیقاتی نباید مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به PRC اهداف نظامی و تسلط” یک وزارت امور خارجه نماینده است.

تبلیغات

دانشگاه مقامات می گویند که نگرانی در مورد سرقت چینی ایالات متحده مالکیت معنوی مشروع است.

آرتور Bienenstock یک دانشگاه استانفورد و استاد بازنشسته از فوتون علوم و دستیار ویژه به رئیس دانشگاه برای تحقیقات فدرال سیاست گفت: آن را مناسب برای مقامات فدرال برای محدود کردن ورود مشکوک دانشمندان از دانشگاه های بیمار هستند مجهز به صفحه نمایش آنها است.

اما دانشگاه ها به شدت نگران آن است که می تواند منجر به گسترده نفس بیش از حد, اشتباه خاموش کردن دانش آموزان که کار غیر نظامی آشکارا منتشر و انتقادی به آمریکا تلاش های تحقیقاتی در زمینه های مختلف از تغییر آب و هوا به ذخیره سازی انرژی.

مغلوب ساختن پیشی جستن را سرکوب آنها می گویند می تواند رانندگی دور بالا دانشمندان چینی و خطر اندازد نوع باز کردن همکاری های بین المللی شده است که مشخصه های آموزش عالی در ایالات متحده, کمک به پژوهش در سطح جهانی و پیشرفت های علمی است.

تبلیغات

دانشگاه ها در حال انتظار برای جزئیات بیشتر در مورد سفارش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله که چینی دانشگاه را تحت پوشش و ممنوعیت صدور ویزا اما مقامات وزارت امور خارجه آمریکا گفت: یک لیست می شود منتشر شده “در هر زمان به زودی.”

اگر به لیست دقت کشیده شده تنها شامل موسسات به طور مستقیم وابسته به نظامی مشابه به غرب نقطه در ایالات متحده تاثیر خواهد بود نسبتا کوچک Bienenstock گفت.

اما سوزان شرک, چین پیشرو متخصص با UC San Diego دانشکده سیاست جهانی و استراتژی گفت که او و دیگران از ترس است که مقامات فدرال می تواند شامل همه دانشگاه ها که دریافت هر گونه کمک مالی از نظامی چینی که به طور بالقوه رفت و برگشت در دور بیشتر دانش آموزان است. خواهد بود که شبیه به هدف قرار دادن بسیاری از تحقیقات ایالات متحده دانشگاه ها که دریافت بودجه پنتاگون تقریبا به طور انحصاری برای غیر طبقه بندی شده تحقیق, او گفت:.

“ما در مورد یک شیب لغزنده اینجا” شرک گفت. “من قطعا نگران که آن را بسیار دلسرد استعداد دانش آموزان چینی از انجام کار فارغ التحصیل و یا پژوهش در دانشگاه های آمریکا خواهد بود که بسیار تاثیرگذار از نظر ما علمی و نوآوری در فن آوری.”

تبلیغات

شرک و Bienenstock در حال کار با چین کارشناسان و دانشمندان و دیگران به سادگی یک طرح در مورد چگونه برای محافظت از آمریکا علم و تکنولوژی بدون به خطر انداختن امریکا مشخصه دانشگاهی بودن. ایده ها شامل ممنوعیت اعضای نظامی چینی از تحصیل در اینجا آموزش بهتر از همه بین المللی محققان در آمریکا پروتکل های پژوهشی از جمله تضاد منافع و قوی پیگرد قانونی کسانی که نقض آنها.

چین شده است بزرگترین منبع از دانشجویان بین المللی به ایالات متحده برای 10 سال متوالی با توجه به موسسه بین المللی آموزش و پرورش است. در 2018-19 دانش آموزان از چین شماره 369,548 — حدود 34 درصد از دانشجویان بین المللی — کالیفرنیا را به مقصد.

USC که منجر شد میزبان پردیس اما 10-پردیس دانشگاه کالیفرنیا در سیستم ثبت نام حدود 38 درصد از دولت 68,072 چینی دانشجویان بین المللی که در درجه اول با حضور San Diego, ارواین Davis برکلی و UCLA.

منظور نمی شود به دانشجویان که اکثریت قریب به اتفاق از دانشجویان بین المللی و یا کسانی که به دنبال زمینه به احتمال زیاد برای کمک به چین و نظامی پیشرفت است. مقامات فدرال گفته اند که مناطق از نگرانی عبارتند از: هوش مصنوعی و مواد پیشرفته و تولید است.

تبلیغات

Nox یانگ دانشجوی سال دوم از چین است که تحصیل در رشته جامعه شناسی و فیلم در UCLA می داند که او نمی خواهد به طور مستقیم تحت تاثیر این نظم است. اما آن را ندارد به او استراحت هر گونه آسان تر است.

او گفت: ممنوعیت جدید می افزاید: برای نصب استرس در میان دانش آموزان چینی تشدید coronavirus بحران است. دانش آموزان احساس جدا به دور از حمایت خانواده و محیط آشنا را عقب کشیدم در مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به “چینی” ویروس و نگران هستند با ظهور ضد آسیایی خصومت باعث این بیماری همه گیر.

“آن را می فرستد یک پیام: در حال حاضر ما در حال هدف قرار دادن دانش آموزان چینی,” یانگ گفت. “زمانی که من به ایالات متحده آمد من تصور یک کشور است که باز است فراگیر و استقبال اما من واقعا نا امید شده است.”

یکی دیگر از UCLA آموز سال چهارم دکتری در رشته مهندسی مکانیک گفت که او و بسیاری از دوستان چینی کشیده شد به ایالات متحده توسط اساتید مشهور پیشرفته آزمایشگاه و به طور بالقوه بهتر چشم انداز شغلی از در چین است. اما که در حال تغییر است گفت: به عنوان فضای سیاسی به سمت چین می شود dicier و ویزا دیگر مطمئن است.

تبلیغات

“این سیاست بسیار غیر دوستانه برای دانشجویان بین المللی گفت:” دانشجویی که خواسته نامش فاش نشود به جلوگیری از اقدامات تلافی جویانه. “آن خواهد صدمه دیده است اعتماد به نفس خود را در ایالات متحده و آنها را به حضور در مدارس فارغ التحصیل در اروپا و ژاپن و یا جاهای دیگر.”

UC رهبران دانشجویی را محکوم کرده اند مغلوب ساختن پیشی جستن را. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه هیچ مدرک معتبری برای توجیه این بی سابقه سرکوب دانشجویان بین المللی گفت: بیانیه UC دانشجو Assn. رئیس جمهور Varsha Sarveshwar و UC تحصیلات تکمیلی و حرفه ای رئیس شورای کانر Strobel.

و حقوق مدنی آمریکا گروه را متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از قربانی خود دانشمندان با ناعادلانه دهها.

“این جدید چینی محرومیت عمل” گفت: استوارت Kwoh بنیانگذار آمریکایی های آسیایی تبار پیشبرد عدالت — Los Angeles با اشاره به سال 1882 که قانون منع چین مهاجرت به ایالات متحده است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام نمرات آخرین سرکوب چینی دانشجويان و محققان. در کالیفرنیا, UC دانشگاه از سن دیگو به برکلی در حال گزارش است که دانش آموزان چینی و دانشمندان آنها در مواجهه با ویزا تاخیر فدرال نظارت بر فعالیت های پژوهشی و محدودیت های جدید در همکاری با چین و شرکت های چینی.

ماه گذشته رئیس جمهور UC جانت ناپولیتانو و تمام 10 روسا با ارسال نامه ای به وزیر امور خارجه, Michael R. Pompeo و اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ درخواست آنها را به اطمینان حاصل شود که ویزای دانشجویی “هستند و نه تحت تاثیر آینده اجرایی اقدام” که ویزا مصاحبه را ادامه دهید تا دانش آموزان می توانید شروع به برنامه های علمی خود را در زمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن, اما, گیر افتاد مسئولان دانشگاه خاموش نگهبان با مه 29 جهت است که هدایت وزارت امور خارجه به انکار جدید ویزا و لغو های موجود برای مشکوک دانش آموزان است.

دیوید افزار, وکیل مهاجرت, گفت UC Irvine, وبینار شنبه که ویزا لغو نباید تحت تاثیر قرار دانشجويان اجازه مطالعه در اینجا فقط بار هنگام ورود دوباره آنها باید کشور را ترک کنند.

تبلیغات

UCLA و UC سن دیگو مقامات می گویند آنها دانشگاه ها را دیده اند و نه یک قطره در چین بین المللی دانش آموزان برنامه ریزی برای حضور در این سقوط هر چند نهایی ثبت نام شده بود را برای ماه می باشد.

در میان دانشگاه UCLA 3,300 دانش آموزان چینی نزدیک به نیمی از آنها فارغ التحصیل و یا حرفه ای دانش آموزان با توجه به 2019-20 آمار و ارقام. کسانی که به دنبال پیشرفته تحصیلی را تا حدود 35 درصد از 5,617 دانش آموزان چینی در UC سن دیگو.

“دانش آموزان چینی مانند بسیاری از دانش آموزان ما … را فوق العاده قدرت فکری برای این موسسه سهم زیادی را به تحقیق و تلاش گفت:” UCLA صدراعظم ژن بلوک. “تا حد امکان ما می خواهم به نگه داشتن مرزهای باز و حفظ غنی مرتب کردن بر اساس از حضور جهانی در دانش آموز ما بدن … به رسمیت شناختن است که ما را درک وجود دارد مسائل مربوط به امنیت است و ما باید به فکر از آن.”

بار نویسنده کارکنان همین Lee کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>