عظیم هالیوود اعتراض نشان می دهد که ماندن در قدرت از جورج فلوید جنبش

اگر وجود دارد هر گونه شک و تردید در مورد اینکه آیا جورج فلوید جنبش اعتراضی بود کاهش پاسخ آمد یکشنبه به حدود 20000 نفر همگرا در هالیوود برای راهپیمایی و تظاهرات.

آن را یکی از نمرات از تظاهرات در سراسر جنوب کالیفرنیا بیش از آخر هفته اما به نظر می رسد تا کنون بزرگترین.

عشق Alvarez, 23, مرکز شهر لس آنجلس ساکن ایستاده بود بر روی سقف یک خودرو در بلوار هالیوود و خیابان کوهستانی که در آن اعتراض یکپارچه به عنوان شب سقوط کرد. او برافراشتند نشانه آن است که خواندن “سیاه و سفید زیبا است.”

“من نیاز به یک پیام امروز چیزی مثبت,” او گفت:. “ما نه تنها جنایتکاران مانند آنها ما را به خارج می شود.”

تبلیغات

در وسط بلوار هالیوود 39 ساله مرد سفید که می خواستم به تنها نام کوچک خود را به بنیامین برگزار عظیم نشانه خواندن به سادگی “پال خواستار قطع بودجه دولت.”

“تابع اولیه پلیس است که برای محافظت و دفاع از سفید اموال او گفت:” چرا او فکر بخش بودجه باید کاهش داد. “به عنوان یک مرد سفید, من یک مسئولیت به صحبت کردن در برابر این.”

اعتراض رهبران در یک تصادف تعقیب درهم bullhorn بارها و بارها مورد ستایش تنوع جمعیت است.

تبلیغات

یک شب زنده داری شمع پر بخشی از هایلند تقاطع نزدیک تئاتر دالبی. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نزدیکی ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود شده بود مخدوش با نقاشی های دیواری افشاگری رئیس جمهور. کسی تا به حال چپ چه به نظر می رسد به یک کیسه از سگ مدفوع بالای ستاره.

اعتراض صلح آمیز بود و حتی آن را به عنوان تغییر به شب. هلیکوپتر دور بالا; هواپیماهای بدون سرنشین buzzed در اطراف و نزدیک به زمین است.

کسر Castillo, 30 که متولد و بزرگ شده در لس آنجلس و هنوز هم زندگی در این شهر برگزار می شود نشانه ای به تصویر می کشد شهردار اریک Garcetti, بوسیدن, پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور.

تبلیغات

Castillo گفت که او “نا امید” با Garcetti که او فکر می کند “در زمان برخی از اقدام است اما کافی نیست عمل” به اصلاحات در پلیس لس آنجلس.

Castillo گفت Garcetti باید تخلیه مور که “ثابت او است نه فرد حق ما را از طریق این لحظه است.”

در کامپتون این کامپتون کابوی ها پیوست روحیه کاروان موتور سیکلت و صدها نفر از ثبت نام تظاهرکنندگان با تکان دادن.

این کامپتون کابوی, یک گروه از صمیمی دوستان که با تشکیل یک اسب سواری باشگاه در سال 2017 با هدف زدودن کلیشه ها در مورد مردم سیاه و سفید به ارمغان آورد شادی خاص به تظاهرات.

تبلیغات

ماه مارس در کامپتون متوقف در مارتین لوتر کینگ جونیور بنای تاریخی در خارج از شهر را مرکز مدنی که در آن سخنرانان بازی “خوب” توسط کامپتون-متولد رپ Kendrick Lamar. جمعیت ساکت بود به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه طول زمان است که دادستان گفت: فلوید دوخته بود به زمین با گردن خود را در زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین.

به عنوان مارس گذشت یک کلانتر ایستگاه, Gary Mumford, 54, از کامپتون برگزار شد تا ثبت نام خود را به آنها نشان می دهد: “8min 46secs شر خالص است.”

“من نه خیلی ساده و بی تکلف به فکر می کنم که هر افسر پلیس بد است,” او گفت: “اما من نمی دانم که زمانی که شما شروع به پوشش و صحبت کردن و سکوت پس از آن شما بخشی از مشکل است.”

تبلیغات

Mumford توصیف تعامل با پلیس در لیکوود که در طی آن او بود دست به دستبند, قرار دادن چهره به پایین بر روی زمین و لگد توسط افسر. او می توانست “درگذشت آن روز” او گفت:. او خوشحالم که اتهامات علیه این افسر که به کشته شدن فلوید به روز رسانی شد, اما او گفت: “تا زمانی که ما یک اعتقاد هیچ یک از این مسائل است.”

“ما همچنان به اعتراض ادامه به صحبت در مورد مسائل” Mumford گفت.

آندره اسپایسر یک شورای رابط برای کامپتون منطقه 1 گفت که او و دیگران سازماندهی مارس به دلیل خشونت پلیس و عدم پاسخگویی به این اقدامات نیز موضوع را در کامپتون.

“ما نمی تواند عدالت را در اینجا,” او گفت:.

تبلیغات

چندین تظاهرات و vigils برگزار شد بعد از ظهر یکشنبه و شب در شرق لس آنجلس گلندیل بورلی هیلز و دیگر جوامع در سراسر جنوب کالیفرنیا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>